اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

سایت های برتر تور لحظه آخری کیش را بشناسید

سایت های برتر تور لحظه آخری کیش را بشناسید

تور لحظه آخری کیش فرصتی است تا بتوانید شما تورهای کیش را با قیمت‌های بسیار پایین که گاهی 50 تا 70 درصد کمتر از قیمت واقعی خود به فروش می‌رسد دریافت کنید.

اگر بتوانید این تورها را از سایت‌های معتبر و در لحظات پایانی پرواز که ظرفیت مسافران تکمیل نشده است رزرو کنید فرصت خوبی خواهد بود تا با هزینه‌های بسیار پایین به جزیره‌ی زیبای کیش سفر کنید.

بلیط و تور لحظه آخری ارزان |پیامک تور لحظه آخری |تور کیش آنلاین لحظه آخر

انتخاب سایتی که بتوانید به آن اعتماد کنید و به صورت اینترنتی بلیط خود را خریداری کنید با وجود آژانس‌های مسافرتی که اخیراً به تعداد آن‌ها افزوده شده است کار دشواری به نظر می‌رسد.

در ادامه همراه ما باشید تا چند مورد از این سایت‌ها را به شما معرفی کنیم تا با خیال راحت بتوانید تورهای لحظه آخری خود را از آن‌ها رزرو کنید.

تور لحظه آخری چیست؟

تور لحظه آخری به تورهایی گفته می‌شود که به دلیل کامل نشدن ظرفیت هواپیما آژانس‌های مسافرتی آن‌ها را با قیمت کمتری چارتر می‌کنند، چون فروش آن‌ها با قیمت کم به صرفه‌تر خواهد بود تا اینکه آن‌ها را از دست بدهند.

این تورها معمولاً 48 ساعت قبل از پرواز اطلاع رسانی می‌شود و شما باید حواستان را جمع کنید، اگر برای سفر خود برنامه‌ریزی کرده باشید ممکن است این تورها را از دست بدهید چون ممکن است در مدت زمان کمی رزرو شود.

سایت‌های برتر تور لحظه آخری

همانطور که گفتیم تعداد سایت‌هایی که شما می‌توانید تورهای لحظه آخری خود را رزرو کنید بسیار زیاد است اما در اینجا چند مورد از بهترین آن‌ها را با شما در میان می‌گذاریم.

لحظه آخر

یکی از سایت‌های دیگری که در زمینه تور فعالیت می‌کند، لحظه آخر است. این سایت فعالیت خود را از سال 91 آغاز کرده و توانسته جایگاه خوبی در بین سایت‌های رزرو هتل و تور بدست آورد.

در این سایت می‌توانید هتل و تورهای داخلی و خارجی را رزرو کنید، تورهای لحظه آخری از کیش که در این سایت نمایش داده می‌شود نیز می‌تواند گزینه‌های خوبی برای انتخاب شما باشد.

کیش میزبان

انتخاب کیش میزبان به عنوان سایتی که تنها بر روی جزیره کیش تمرکز دارد بهترین گزینه برای رزرو تورهای لحظه آخری شما خواهد بود.

کیش میزبان با سابقه چندساله خود همیشه بهترین‌ها را برای مسافران خود در نظر گرفته، با وجود تخفیف و قیمت‌های مناسب کیش میزبان این امکان برایتان فراهم شده تا بتوانید با کمترین هزینه به کیش سفر کنید.

کیش میزبان علاوه بر تور، رزرو تفریحات و هتل‌های کیش را نیز با قیمت‌های مناسب در اختیار مسافران خود قرار می‌دهد.

رسپینا

یکی از سایت‌های با سابقه که به عنوان اولین سایت فروش آنلاین بلیط هواپیما شناخته می‌شود.

در این سایت می‌توانید بلیط‌ هواپیما، اتوبوس، قطار و هتل‌های کیش و دیگر شهرهای ایران را به راحتی رزرو کنید.

در کنار آن امکان رزرو تورهای ایرانی و خارجی نیز برای کاربران فراهم شد تا بتوانند به راحتی آن‌ها را رزرو کرده و با هزینه‌ی کمتر برای سفر خود برنامه‌ریزی کنند.

رامین گشت

رامین گشت یکی دیگر از سایت‌های موفق در زمینه فروش تورهای لحظه آخری در کیش است، علاوه بر این تورها از امکانات دیگری که این سایت در اختیار شما قرار می‌دهد نیز می‌توانید استفاده کنید.

رزرو تورهای داخلی، خارجی، تور ترکیه، تورهای اروپایی و تورهای ویژه نوروز به راحتی در این سایت برایتان مهیا شده است.

رامین گشت با سابقه 6 ساله خود در حوزه گردشگری توانسته موفقیت‌های زیادی را کسب کند. به عنوان یکی از سایت‌های معتبر در زمینه تور لحظه آخری نیز می‌توانید با خیال راحت به این سایت اعتماد کنید.

نکته‌هایی درباره تور لحظه آخری کیش

نکته مهمی که در خرید تور لحظه آخری کیش باید به آن دقت کنید زمان خرید و سفر شما به جزیره کیش است، در فصل‌هایی که مسافران زیادی به جزیره سفر می‌کنند شما نمی‌توانید تورهای لحظه آخری را ارزان دریافت کنید چون ظرفیت مسافران خیلی زود تکمیل می‌شود و گاهی در این زمان ممکن است که هزینه این تورها بیشتر از قیمت واقعی آن باشد.

تورهای لحظه آخری ارزانی که شما رزرو می‌کنید مربوط به فصل‌های گرم جزیره کیش است که از تعداد مسافران آنجا کم شده و آژانس‌ها می‌خواهند که با فروش تور ارزان مسافران را مشتاق سفر به جزیره کیش کنند.

در هنگام خرید تور دقت کنید چون برخی از آژانس‌های هتل‌هایی از جزیره را به شما معرفی می‌کنند که در سطح خوبی نیستند و با اسم تور لحظه آخری آن‌ها را به شما معرفی می‌کنند.

و آخرین نکته اینکه تورهای کیش که قیمت پایینی دارند به معنی اینکه هتل امکاناتی در اختیار شما قرار نمی‌دهد نیست بلکه مانند تورهای عادی است تنها تفاوت آن این است که به دلیل اینکه در آخر وقت فروخته شده است قیمت کمتری دارد.

به کدام سایت اعتماد کنم؟

از آنجا که درباره تور لحظه آخری کیش صحبت می‌کنیم باید بگویم که انتخاب سایتی که به طور ویژه بر روی تورهای جزیره کیش فعالیت کند می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد، که کیش میزبان با هدف ارائه بهترین امکانات به مسافران خود توانسته عملکرد خوبی از خود نشان دهد و به طور اختصاصی در جزیره کیش فعالیت کند.

نمایش بیشتر