اقتصادی

پیام تبریک مدیرعامل بیمه تجارت‌نو به مناسبت سالروز تاسیس شرکت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

بیمه |حوزه |خانواده

به گزارش بازرگانی خبرگزاری آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه تجارت‌نو؛ متن پیام تبریک به شرح زیر است؛

ما معتقدیم برای شروع کردن نیازی نیست عالی باشیم؛ ولی برای عالی شدن نیاز است که شروع کنیم و ما شروع کردیم: با ۱,۲۵۰ میلیارد ریال سرمایه ثبتی رسیدیم به ۶,۰۰۰ میلیارد ریال سرمایه ثبتی؛ با ۴۳۰ میلیارد ریال پرتفوی رسیدیم به ۲۵ هزار میلیارد ریال پرتفوی؛ با ۲۶ شعبه رسیدیم به ۳۵ شعبه در سراسر کشور؛ با ۲۱۷ نفر کارشناس رسیدیم به ۵۴۰ نفر متخصص. ما از شروع به خوب رسیدیم و گام بعدی از خوب به عالی بودن است.

از ایزد منان رفعت طلبیدیم و پای در راه سربلندی و نیک نامی برداشتیم.

امروز در آستانه آغاز هشتمین سال باهم بودن و درکنار هم بودن؛ حاصل اندیشه و باور بزرگمان، همترازی نام بیمه تجارت‌نو با شرکت‌های نام‌آشنای صنعت بیمه کشور است. در حوزه تحول دیجیتال، مقام داریم و در حوزه جذب پرتفوی، رکوردشکن هستیم؛ در حوزه سرمایه انسانی، سرآمدیم و در حوزه مسئولیت اجتماعی، پیشرو.

ما جوان‌ترین شرکت صنعت بیمه کشور هستیم که با تفکر نو ایده‌های نو آفریدیم، آینده‌سازان صنعت خود هستیم؛ چرا که نگاه متحولانه به فرآیندها داریم.

شایسته است از هیأت مدیره با درایت؛ از معاونین پرتلاش؛ از مدیران متخصص و از کارشناسان خستگی ناپذیر خانواده بزرگ بیمه تجارت‌نو در سرتا سر کشور قدردانی کنیم که در تحقق اهداف و برنامه‌های شرکت در کنار ما هستند.

از شبکه فروش و شعب استانی قدردانی می‌کنیم که در فضای رقابتی صنعت بیمه با وجود شرکت‌های باسابقه‌ترکه راه ورود به خیلی از بازارها را تنگ می‌کنند؛ با همت و پشتکار، در رکوردشکنی هرسال کنار ما هستند.

باهم و در کنار هم، پاس می‌داریم آغاز هشتمین سال بالندگی شرکت بیمه تجارت‌نو را.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری آنلاین در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نمایش بیشتر