اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

چطوری در کالاف دیوتی سی پی بخریم ؟

خرید سی پی کالاف ارزان

کلش آف کلنز یکی دیگر از بازی‌های فوق‌العاده زیبایست که توسط کمپانی  پیشرو صنعت گیم سازی سوپرسل معرفی شده است . این بازی جزو یکی از پرطرفدارترین بازی ها است که در ایران هم طرفدار های بسیاری دارد و تقریباً برای همه گروه های سنی بازی بسیار جذابی است. بازی در دنیایی فانتزی جریان دارد که در آن بازیکن رئیس دهکده است. بازیکنان شهرهای خود را می سازند و با مبارزه با سایر بازیکنان همراه با یک قبیله به منابع دسترسی پیدا می کنند. کمپ های دشمن را نابود کنید و فضاها را تسخیر میکنید. بهترین چیز در مورد بازی این است که نیازی به برنده شدن وطایف ویژه خود در هرزمانی را ندارید ولزومی بر انلاین بودن نیست.

سی پی کالاف دیوتی را می‌توان با شرکت در مراحل مختلف و با پیدا کردن بسته‌های شانسی متنوع به دست آورد. نکته‌ای که در این میان وجود دارد این است که سی پی‌هایی که با شرکت در مراحل مختلف به دست می‌آورید، چندان زیاد نیستند و ممکن است برای دسترسی به یک امکان ساده و خریداری آن، مجبور باشید در چندین مرحله مختلف شرکت کنید. با این کار، این بازی برای شما خسته‌کننده می‌شود و دیگر اشتیاقی به ادامه دادن آن نخواهید داشت. برای جلوگیری از این موضوع، به شما  را پیشنهاد می‌کنیم.

در کلش آف کلنز می توانید باخرید جم شهر خود را به سرعت پیشرفت دهید، این فرایند  می تواند شهر شما را بسیار قوی تر و عالی کند، با خرید گلد پس کلش اف کلنز می توانید باعث شوید ساختمان شما سریعتر ساخته شود و یک تجربه بازی عالی را  داشته باشید. فروشگاه بزرگ ایران نوا  این دسترسی را به شما میدهید که در سریع ترین حالت ممکن با امنیت بسیار هر مقدار جم کلش اف کلنزی که میخواهید را خریداری کنید.

اهمیت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی موبایل یکی از محبوب‌ترین بازی‌ های بتل‌رویال برای تلفن‌های همراه است که می‌توانید آن را به صورت رایگان دانلود کنید. اما ارز رایج این بازی که سی پی نام دارد کمی سخت به دست می‌آید و امکانات قابل خریداری در این بازی هم از قیمت نسبتا بالایی برخوردار هستند. ازاین‌رو، برای پیشرفت سریع‌تر در این بازی، باید به سراغ خرید این ارز بروید.

امکان سفارشی سازی شخصیت و سلاح با خرید سی پی کالاف دیوتی

اما چه دلایلی وجود دارند که باعث می‌شوند تا بخواهید این کار را انجام دهید؟ منظور از بتل پس و بتل پس پلاس در کالاف دیوتی موبایل چیست و آیا سی پی را هم شامل می‌شود؟ برای پاسخ به این سوالات و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دلایل خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، در این مطلب با ما همراه باشید.

تفاوت بین سی پی پولی و سی پی رایگان در کالاف دیوتی

 1. سی پی پولی (CoD Points):
  • نحوه بدست آمدن: سی پی پولی با پرداخت پول حقیقی درون بازی کال اف دیوتی توسط خود گیمر یا سایت های خرید درون بازی تهیه می‌شود.
  • منبع: پک های سی پی پولی از طریق فروشگاه‌ درون بازی کال اف دیوتی با استفاده از فروشگاه گوگل پلی و گیفت کارت گوگل پلی یا از طریق سایت های خرید درون بازی خریداری می‌شوند.
 2. سی پی رایگان (Free CoD Points):
  • نحوه بدست آمدن: سی پی رایگان به صورت جایزه‌ها و پاداش‌ها در بازی به بازیکنان اهدا می‌شوند. این جوایز ممکن است بر اساس شرکت در رویدادها، انجام چالش‌ها و مأموریت‌های خاص، ویژگی‌های روزانه یا هفتگی و … به شما تعلق بگیرد.
  • منبع: سی پی رایگان به طور معمول از طریق خود بازی و در اثر انجام فعالیت‌ها و وظایف در بازی به شما اعطا می‌شود.

سی پی عادی و با پرداخت واقعی پول تهیه می‌شود و به شما امکان خرید آیتم‌ها و امکانات مختلف در بازی را می‌دهد. از طرف دیگر، سی پی رایگان به صورت جایزه‌ها و پاداش‌ها در بازی به شما داده می‌شود و نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارد. بازیکنان معمولاً از هر دو نوع سی پی برای بهبود تجربه‌ی بازی خود بهره‌مند می‌شوند.

به طور کلی، تفاوت اصلی بین ارز رایگان و ارز سی پی در بازی کالاف دیوتی، نوع کسب آن‌ها و میزان امکاناتی است که با استفاده از آن‌ها به دست می‌آیند. اما در هر دو حالت، بازیکنان می‌توانند با استفاده از این ارزها، به پیشرفت و بهبود شخصیت خود در بازی کالاف دیوتی بپردازند.

قیمت سی پی کالاف دیوتی

قیمت سی‌ پی (CP) در بازی کال اف دیوتی موبایل متناسب با مقدار CP و فروشگاه فروش سی پی مورد نظر شما متغیر است. هم چنین؛ قیمت سی‌ پی در ریجن‌ های مختلف، متفاوت است. البته یکی از عوامل تعیین‌کننده در قیمت خرید سی پی، نوسانات دلار است. برای پیشرفت در این بازی باید بسته‌ها و آفرهای مختلفی را خریداری کنید. در این صورت می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن وارد رنکینگ بهترین بازیکنان این بازی شوید.

چگونه Cp رایگان کالاف دیوتی موبایل بدست بیاوریم؟

 1. ایونت های ویژه: برخی از رویدادها و مسابقات ویژه در بازی کال او دیوتی برگزار می‌شوند که با شرکت در آن‌ها می‌توانید سی پی‌های رایگان به دست آورید. این رویدادها ممکن است به مدت محدودی باشند و برای شرکت در آن‌ها نیاز به انجام وظایف خاص یا رفتن به سطوح خاصی از بازی داشته باشید.
 2. مأموریت‌ ها و چالش‌ ها: در بازی Call of Duty، برخی از مأموریت‌ها و چالش‌ها وجود دارند که با انجام آن‌ها سی پی‌های رایگان به شما تعلق می‌گیرد. این مأموریت‌ها ممکن است شامل؛ کشتن تعداد مشخصی از حریفان، پیروزی در چند بازی متوالی، یا انجام اهداف خاص دیگر باشند.
 3. جوایز روزانه و هفتگی: گاهی اوقات، بازی Call of Duty جوایز روزانه و هفتگی ارائه می‌دهد که شامل سی پی‌های رایگان می‌شوند. برای دریافت این جوایز، معمولاً کافیست به طور منظم وارد بازی شوید و وظایف روزانه یا هفتگی را انجام دهید.
 4. محتوا و آیتم های رایگان: گاهی اوقات، برخی از بسته‌ها و محتواهای جدید در بازی کالاف دیوتی به صورت رایگان منتشر می‌شوند. با دسترسی به این محتواها، ممکن است سی پی‌های رایگان به شما اعطا شود.

انواع سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل

سی پی بازی کالاف دیوتی را موبایل را می‌توانید در دو حالت سی پی زمانبر و سی پی فوری خریداری کنید. سی پی فوری همان سی پی است که به شکل مستقیم از فروشگاه بازی خریداری می‌شود و دارای شرایط عادی است. این سی پی یک قیمت مشخص دارد. حالت دوم سی پی کالاف دیوتی، سی پی زمانبر است. سی پی زمانبر قیمت پایین‌تری دارد، اما از فروشگاه بازی کالاف دیوتی خریداری نمی‌شود. سی پی زمانبر توسط افرادی خارج از کشور و احتمالا کشور چین تولید می‌شود و به همین دلیل است که قیمت مناسب‌تری دارد.

خرید منابع و محتواهای اضافی با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

ناگفته نماند که استفاده از سی پی‌ زمانبر ممکن است محدودیت‌هایی را برای شما ایجاد کند. به طور مثال امکان دارد قبل از استفاده از این سی پی، مقدار سی پی زمانبر خریداری شده در اکانت شما صفر شود و اگر توسط کمپانی اکتیویژن شناسایی شوید ممکن است اکانت کالاف دیوتی شما بن شود.

2 روش‌ خرید سی پی کالاف دیوتی

به طور کلی دو روش برای خرید سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل وجود دارد.

 1. روش اول: خرید مستقیم سی پی با استفاده از خدمات یک سایت خرید درون بازی (خرید سی پی با ایدی-خرید سی پی با اطلاعات اکانت)
 2. روش دوم: خرید سی پی با گیفت کارت گوگل پلی و اپل است. برای خرید هر نوع Asset یا امکانات درون بازی، باید ابتدا به سیستم عامل دستگاه خود و فروشگاه اختصاصی آن (گوگل پلی-اپ استور) دقت کنید. اگر گوشی اندرویدی دارید، باید از گوگل پلی استور خرید کنید و اکانت گوگل پلی خود را شارژ کنید. با خرید گیفت کارت گوگل پلی و ردیم آن در اکانت خود می توانید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی کنید. اما، اگر گوشی IOS دارید، باید با خرید گیفت کارت اپل و شارژ اپل آیدی خود برای خرید سی پی کالاف اقدام کنید.

توجه داشته باشید که امکانات شخصی‌سازی که در کالاف دیوتی موبایل وجود دارند، زمینه‌های مختلفی را شامل می‌شوند. به‌عنوان‌مثال، در طول این بازی ممکن است بخواهید برای اسلحه خود آویزی را تهیه کنید یا اینکه رنگ آن را تغییر دهید. تمام این امکانات در این بازی فراهم هستند و با پرداخت سی پی می‌توانید این کار را انجام دهید.

چرا خرید سی پی کالاف دیوتی به صرفه تر است؟

دریافت ممکن است نیاز به صرف زمان برای کسب آن داشته باشد. شما می‌توانید سی‌ پی را از طریق رویداد ها، مأموریت‌ های ویژه یا سایر فعالیت‌های در بازی بدست آورید، اما این می‌تواند زمانبر و مستلزم تلاش بیشتری باشد. با خرید سی‌پی، می‌توانید به سرعت به محتواها و امکانات مورد نظر در بازی دسترسی پیدا کنید.

5 مزیت و دلیل برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

دلایل مختلفی وجود دارند که شما را ترغیب به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل می‌کنند. پیشرفت سریع‌تر، امکان شکست دادن دوستان، دسترسی به امکانات شخصی‌سازی بیشتر و امکان قرارگیری در رنکینگ برترین‌ها از جمله این دلایل هستند که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

1- پیشرفت سریع‌ تر در طول بازی

یکی از اصلی‌ترین دلایل خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، امکان پیشرفت سریع‌تر در بازی است. به‌عنوان‌مثال، تصور کنید که شما در طول این بازی انواع سلاح را خریداری کرده‌اید. با هر بار خرید سلاح، مقداری XP به سطح یا همان لول شما اضافه می‌شود و در نهایت و پس از خرید سلاح و امکانات دیگر متوجه افزایش سطح خود می‌شوید. در عین حال، خرید این امکانات باعث می‌شود که با قدرت بیشتری در بخش‌ها و مراحل مختلف بازی ظاهر شوید و راحت‌تر رقبا را کنار بزنید. در نتیجه، سریع‌تر از قبل با افزایش لول مواجه خواهید شد.

2- امکان کنار زدن راحت‌تر رقبا و دوستان

تصور کنید که یک شب با دوستان خود کالاف موبایل بازی می‌کنید و در بیشتر مواقع بازی را واگذار می‌کنید. در این صورت ممکن است نتوانید آن‌طور که باید از این بازی لذت ببرید. حال اگر بتوانید در همان شب اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل کنید، در فردای همان روز یک کاراکتر تقویت‌شده و تا دندان مسلح را خواهید داشت که می‌تواند هرکسی را از سر راه خود بردارد.

زمانی که پس از تقویت کاراکتر خود در بازی شرکت می‌کنید، متوجه خواهید شد که دوستانتان دیگر در جلوی شما حرفی برای گفتن ندارند و دائما سعی می‌کنند که در طول بازی با شما روبه‌رو نشوند. این اتفاق به این دلیل رخ می‌دهد که رقبا متوجه قدرت شما شده‌اند و تنها برای بقا تلاش می‌کنند. غافل از اینکه، در نهایت این شما خواهید بود که برنده بازی می‌شوید.

3- دسترسی به امکانات شخصی‌سازی و تقویتی بیشتر

از جمله مهم‌ترین و جذاب‌ترین دلایل خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، دسترسی به امکانات شخصی‌سازی و تقویتی کاراکتر در این بازی است. زمانی که شما به اندازه کافی سی پی داشته باشید، به راحتی می‌توانید انواع سلاح و پوشش را برای کاراکتر خود خریداری کنید. همچنین دست شما برای انجام شخصی‌سازی هم بسیار باز خواهد بود.

4- امکان قرار گرفتن در رنکینگ بهترین بازیکن‌ها

زمانی که شما کاراکتر خود را تقویت می‌کنید، در مراحل بیشتری شرکت می‌کنید و برنده می‌شود. این برنده شدن تاثیر به سزایی در افزایش سطح شما دارد و در نهایت می‌توانید خود را در لیست بهترین بازیکن‌های کالاف موبایل قرار دهید.

قرار گرفتن در رنکینگ برترین‌ها حس بسیار خوبی دارد. تصور کنید که دوستانتان نام شما را در این لیست مشاهده می‌کنند و می‌خواهند که خود را به شما برسانند. همچنین قرار داشتن شما در لیست برترین‌ها یک افتخار هم برای آن‌ها خواهد بود.

5- خرید بسته‌های الحاقی

بسته‌های الحاقی (DLC) معمولا با پرداخت پول واقعی یا همان دلار خریداری می‌شوند. اما شما در بعضی از مواقع خاص با پرداخت ارز رایج بازی می‌توانید بعضی از این بسته‌های الحاقی را خریداری کنید. کالاف دیوتی موبایل یکی از این بازی‌ها است که می‌توانید با برخورداری از سی پی به مقدار مورد نیاز، بعضی از دی ال سی‌های آن را خریداری کنید. خرید سی پی به شما امکان می‌دهد به محتواهای اضافی مانند نقشه‌های جدید، حالت‌های بازی جدید، مودهای ویژه و محتواهای اختصاصی دسترسی پیدا کنید.

پرفروش‌ ترین بسته‌ های سی پی و آفر های کالاف دیوتی

کالاف دیوتی موبایل یکی از بهترین بازی‌های موبایلی در سبک بتل رویال است که بیشترین تعداد کاربر فعال را دارد. به دلیل محبوبیت بالای بازی کالاف دیوتی موبایل، رنکینگ بهترین بازیکنان این بازی بسیار رقابتی است و بازیکنان برتر، دائما در حال تغییر موقعیت خود هستند. اگر شما هم می‌خواهید در مدت زمان کوتاهی به این گیمرها اضافه شوید و برای عنوان بهترین پلیر کالاف دیوتی موبایل رقابت کنید، باید بسته‌ها و آفرهای مختلفی را خریداری کنید. اگر می‌خواهید در بازی کالاف دیوتی موبایل پیشرفت کنید، لازم است که بسته‌های مختلفی را خریداری کرده باشید. این بسته‌ها در برخی مواقع، تنها شامل CP و در برخی مواقع، شامل کاراکترها و آیتم‌های مختلف هستند. در ادامه پرفروش ترین بسته های سی پی و آفرهای کالاف دیوتی را معرفی کرده‌ایم.

بسته‌ های سی پی

در حال حاضر بسته‌های مختلف سی پی در بازار کالاف دیوتی وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به 80، 160، 240 و 420 سی پی اشاره کرد. البته ممکن است بسته‌های دیگری با میزان سی پی متفاوت را مشاهده کنید، اما این چهار بسته، محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین بسته‌ها هستند. توصیه می‌کنیم برای موفقیت در کوتاه‌ترین زمان در این بازی، بسته 420 سی پی را خریداری کنید.

 

نمایش بیشتر