اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

7  نکته قابل توجه در انتخاب ایمن ترین قفل درب حیاط!

دلایل بسیاری برای خریدن ایمن ترین قفل درب حیاط وجود دارد. تصور کنید بعد از مدت ها تلاش در محیط کار یا منزل تصمیم بگیرید، با یک مسافرت خستگی را از تن به در کنید. در این شرایط نگران شدن درباره احتمال ورود سارق به منزل خالی به جا خواهد بود. با خرید ایمن ترین قفل درب حیاط می توانید با خیال راحت برنامه سفر را بدون نگرانی از سرقت منزل پیش ببرید.

امنیت |برنامه |بودجه

در ادامه 7 نکته مهم برای انتخاب یک قفل درب حیاط ایمن را توضیح خواهیم داد:

 1. انواع متفاوتی از قفل های درب حیاط وجود دارند. بررسی کنید کدام قفل برای شما مناسب تر است. انواع قفل های چرخشی، چرخ دنده ای، ضربه ای هر کدام از این قفل ها دارای نقاط قوت و ضعف هستند. باید ببینید کدام یک از انواع قفل درب حیاط برای مقصود شما کاربردی تر است
 2. حتما یک قفل با کیفیت عالی تهیه کنید. زیرا هر چه قفل درب با مواد با کیفیت تری ساخته شود به همان میزان مقاومت آن بهتر بوده و شکستن آن سخت تر می شود.
 3. سطوح امنیتی قفل را مورد بررسی قرار دهید. انواع قفل درب حیاط دارای درجه های متفاوتی از حفظ امنیت هستند. بررسی کنید که قفل مورد نظر تا چه اندازه در برابر ورود غیر قانونی دارای مقاومت است.
 4. بعضی از قفل ها دارای ویژگی های اضافه تری هستند. مانند قفل های چشمی، قفل های دیجیتالی، قفل های دارای زبانه های دوگانه، یا دارای دستگیره های مخفی شاید این نوع قفل ها گرانتر باشند ولی می توانند امنیت بیشتری را برای منزل شما فراهم نمایند.
 5. یک راه خوب برای انتخاب یک قفل مناسب این است که نظرات افرادی که از این قفل ها استفاده کرده اند را جویا شوید. می توانید این نظرات را به شکل آنلاین یا با پرس و جو از دوستان و آشنایان به دست آورید.
 6. شاید با بررسی های بسیار باز هم مطمئن نباشید که کدام قفل برای درب حیاط شما مناسب تر است. در این حالت می توانید از نظر یک متخصص در این زمینه استفاده کنید. یک قفل ساز حرفه ای می تواند با بررسی شرایط ایمنی خانه شما بهترین قفل را پیشنهاد بدهد.
 7. نکته آخر بودجه شماست. گستره وسیعی از قیمت قفل درب وجود دارد. قفلی را انتخاب کنید که با بودجه شما هماهنگ باشد.

با در نظر گرفتن این نکات قفلی خواهید خرید که ایمن ترین قفل درب حیاط برای شما باشد.

چند نوع از ایمن ترین قفل های درب حیاطی به ترتیب

 • قفل زبانه دار: قفل های زبانه دار رایج ترین نوع قفل درب حیاط بوده و می توانند با کلید و دستگیره باز شوند.
 • قفل زبانه دار دوگانه: این قفل ها دو زبانه دارند که از دو سمت درب داخل می شوند. وجود دو زبانه ورود سارق را دشوار خواهد کرد.
 • قفل کله گاوی: قفل های کله گاوی یک زبانه بلند دارند. امنیت این قفل از قفل های زبانه دار بیشتر است.
 • قفل دستگیره مخفی: این قفل دستگیره ای دارد که داخل درب قرار گرفته و پنهان شده است. بدین ترتیب سارق با ابزار معمولی نمی تواند درب را باز کند.
 • قفل الکترونیکی: این فقل با کارت شناسایی یا کد مخصوص باز می شود. باز کردن این قفل ها بسیار سخت بوده و نیاز به امکانات و معلومات ویژه ای دارد.
 • قفل های هوشمند: این قلفل ها از راه دور با تلفن یا تبلت قابل باز شدن بوده و جزو ایمن ترین قفل ها هستند.

مزایای خریدن یک قفل درب حیاطی کاملا ایمن چیست؟

 • برای انتخاب یک قفل ایمن وقت کافی به خرج دهید زیرا سارقان روز به روز با ابزارهای پیشرفته تری آشنا شده و مهارت بیشتری در باز کردن انواع قفل پیدا می کنند.
 • اینکه بدانید از امنیت منزل شما به خوبی محافظت می شود در طول روز آرامش بیشتری داشته و در شب با خیال آسوده تری می خوابید.
 • شاید باورتان نشود ولی داشتن یک خانه ایمن ارزش مادی منزلتان را افزایش خواهد داد.

بنابراین با صرف کمی هزینه بیشتر و خرید یک قفل کاملا ایمن همه این موارد را می توانید به زندگی خود تقدیم نمائید.

خوشبختانه محصولاتی مانند انواع قفل های درب حیاط ایمن، درب های ضد سرقت، دوربین های امنیتی و سنسورهای هوشمند می توانند امنیت لازمه را برای خانه شما ایجاد کنند.

بهترین تولید کننده قفل های ضد سرقت درب حیاط

اگر تمایل به خرید عمده قفل حیاطی دارید، با مراجعه به وب سایت اکسیناژ و مشاهده انواع محصولات و مطالعه توضیحات آن می توانید با ویژگی های هر محصول آشنا شده و بهترین تصمیم را برای انتخاب یک قفل درب حیاطی ایمن بگیرید. قفل های ضد سرقت و ایمن درب حیاطی باید از بهترین و با کیفیت ترین مواد ساخته شده باشند، به شکلی که به راحتی قابل باز شدن نبوده و بتوانند ایمنی مطلوبی را برای درب فراهم کنند.

اکسیناژ تولید کننده انواع قفل درب حیاطی ضد سرقت با کیفیت بالا، قابل رقابت با محصولات خارجی و با قیمتی بسیار کمتر از آن ها می باشد. اکسیناژ برای خرید عمده قفل و کلید از سراسر کشور نماینده فعال می پذیرد.

نمایش بیشتر