اخبار سلامتکسب و کار ایرانی

نواحی قابل انجام پیکرتراشی با لیپوست

اقدامات قبل از لیپوست

همان‌طور که می‌دانید، بخش مهمی از پروسه تصمیم گیری تا انجام لیپوست، وابسته به اقداماتی است که پیش از آن انجام می‌شود. درواقع، تصمیم گیری و رویدادهای قبل از لیپوست، در کیفیت نتیجه آن نقش مهمی را ایفا می‌کنند. اگر می‌خواهید بهترین نتیجه را از عمل لیپوست مشاهده کنید، باید به این نکات دقت کنید. جهت آگاهی از معرفی دستگاه لیپوست مولر مدیکال کلیک کنید.

Liposat |آزمایش خون |الکل

1- در انتخاب پزشک تحقیق کنید!

مهم‌ترین کار برای مشاهده بهترین نتیجه از لیپوست، انتخاب پزشک است. شما باید با تحقیق کافی و پرس و جو، یک پزشک متخصص و باتجربه را برای این عمل انتخاب کنید. بررسی شبکه‌های اجتماعی پزشک موردنظر، مشاهده نمونه کارهای واقعی پزشک و همچنین تحقیق از افرادی که تجربه جراحی با پزشک را دارند، می‌تواند اطلاعات ارزشمندی در اختیارتان قرار دهید. بعد از ارزیابی این اطلاعات می‌توانید از پزشک موردنظرتان، وقت جلسه مشاوره بگیرید.

2- سوالات جلسه مشاوره با پزشک متخصص

جلسه مشاوره با پزشک نقش تعیین کننده‌ای در نتیجه عمل جراحی دارد. چرا که این جلسه بهترین زمانی است که می‌توانید در آن پاسخ تمام سوالات ذهنی‌تان را به دست آورید. معمولا در جلسه مشاوره باید تمامی سوالات‌تان را بپرسید و از سوی دیگر، پزشک را در جریان انتظارات خودتان از جراحی بگذارید. پزشک با درک این انتظارات و بررسی شرایط فعلی اندام‌تان می‌تواند بهترین مشاوره را در این زمینه ارائه کند. جهت مشاوره می توانید به دکتر رضوانی جراح لیپوست مراجعه کنید.

3- آزمایشات و بررسی‌های قبل از لیپوست!

پزشکان متخصص و باتجربه معمولا برای انجام جراحی، بررسی کلی از شرایط سلامت فرد انجام می‌دهند. انجام آزمایش خون در کنار سونوگرافی می‌تواند اطلاعات ارزشمندی را دراختیار پزشک قرار دهید. توجه به این آزمایشات و چکاپ‌هایی که پیش از عمل انجام می‌شود، یکی از نشانه‌های پزشک متخصص و خوب است. حتما نسبت به بررسی این پارامترها و ارائه جواب آزمایش و سونوگرافی به پزشک اقدام کنید.

4- توصیه‌های پزشک را جدی بگیرید!

معمولا پزشک برای قبل از عمل توصیه‌های مشخصی را ارائه می‌کند که توجه به آن اصلی‌ترین نقش را در نتیجه عمل ایفا می‌کند. پیش از عمل باید سوابق پزشکی خودتان را در اختیار پزشک قرار دهید و پزشک را از جزییات سلامت‌تان مطلع سازید. حتما قبل از عمل ناشتا باشید.

رژیم غذایی ثابتی را انتخاب کنید و وزن‌تان را به حد مجاز برسانید و تثبیت کنید. کم و زیاد شدن وزن بعد از لاغری با لیپوست چندان پیشنهاد نمی‌شود. سعی کنید برای استراحت و گذراندن دوران نقاهت کوتاه‌تان، برنامه ریزی کنید و هماهنگی های لازم را پیش از عمل انجام دهید.

استفاده از دخانیات و الکل را حداقل دو هفته قبل از عمل محدود کنید و قرص‌های خاص را با پزشک درمیان بگذارید. استفاده از دمنوش‌های خاص و قرص‌های رقیق کننده خون مثل آسپرین نباید پیش از عمل حداقل تا یک هفته مانده به عمل استفاده شود.

نمایش بیشتر

آیدا چم سورکی

آیدا چم سورکی هستم متولد 1381 تحصیل کرده در رشته علوم تربیتی و علاقمند به نویسندگی و فعال در شبکه های اجتماعی