اخبار جامعهکسب و کار ایرانی

گروه وکلای آسا مجموعه برترین وکلای حقوقی و کیفری در تهران

گروه وکلای آسا مجموعه برترین وکلای حقوقی و کیفری در تهران

ما با در نظر گرفتن معیار هایی مانند: مدرک تحصیلی، سابقه و مدت فعالیت، درصد پیروزی آرا، پیگیری پرونده، ارائه گزارش منظم، رضایت موکلین پیشین، مبلغ حق الوکاله و این چنین ملاک ها می‌توان بهترین وکیل تهران را شناخت. موسسه حقوقی و کیفری آسا یکی از موسساتی هست که در غرب تهران و محدوده سعادت آباد فعالیت دارد و توانسته از این آزمون‌ها سربلند بیرون آید. با مراجعه به سایت مجموعه می توانید از راه های ارتباطی ارائه شده به جهت دسترسی به راه های ارتباطی با برترین وکلای تهران استفاده نمایید.

قبل از آشنایی بیشتر با مجموعه آسا باید بدانید که وکیل فردی است که به موجب یک سند اعم از یک نامه اداری، وکالتنامه اسناد رسمی یا وکالتنامه دادگستری و یا حتی سخن شفاهی (به شرط اثبات) از طرف فردی دیگر واجد اختیارات و وظایفی می‌گردد و در حدود تعیین شده در سند ذکر شده می‌تواند به جای موکل خود عملی را انجام دهد. به طور مثال در وکالت فروش، نماینده حقوقی از طرف موکل اجازه می‌یابد که مال مشخص شده در وکالتنامه را بفروشد و در صورت وجود اختیار ثمن معامله یا همان مبلغ مال فروخته شده را دریافت نماید و یا در وکالت طلاق، زن از طرف شوهر خود وکیل می‌گردد تا خود را مطلقه نماید.

به طور کلی دو نوع نماینده حقوقی اعم از اداری یا کاری و نیز وکیل دادگستری وجود دارد. وکیل دادگستری می‌تواند اختیارات نماینده حقوقی کاری یا اداری را داشته باشد، اما نماینده حقوقی اداری نمی‌تواند همانند او به محاکم قضایی و دادگاه‌ها مراجعه نماید. همچنین وکلا به دو نوع پایه یک و دو یا کارآموز وکالت تقسیم می‌شوند که تفاوت چندانی با یکدیگر نداشته و این تمایز بیشتر مربوط به حوزه اختیارات در جرائم کیفری و سابقه کاری می‌باشد.

بهترین وکیل تهران در مجموعه آسا

همانطور که می‌دانید انتخاب وکیل خوب و با تجربه در پرونده ها بالاخص پرونده های ملکی و کیفری بسیار حساس می باشد. زیرا اینگونه پرونده ها با مال و حیثیت اشخاص ارتباط دارد از این رو ما به معرفی وکلای با تجربه در حوزه تخصصی خانواده ، ملکی ، کیفری و ثبتی  و وصول مطالبات می پردازیم.

اگر به دنبال بهترین وکیل در تهران برای پیگیری پرونده قضایی خود می باشید گروه وکلای آسا شرایطی را فراهم کرده است که شما عزیزان بتوانید بر اساس موضوع پرونده به راحتی بتوانید بهترین وکیل متخصص در خصوص موضوع پرونده خود را پیدا کنید. در ادامه با راهنمایی بهترین وکیل خانم در سعادت آباد به بررسی معیار ها و ویژگی هایی می پردازیم که علاوه بر آنکه باید در انتخاب وکیل مدنظر قرار دهید، لازم است بدانید که آگاهی از آنها باعث اطمینان خاطر به جهت دستیابی به نتیجه مطلوب می گردد.

 بهترین وکیل در تهران

تعهدات بهترین وکیل تهران در مجموعه آسا

مانند هر قرارداد دیگری که وظایف و تعهدات طرفین در قرارداد ذکر می‌شود در قرارداد وکالت هم وکیل تهران و موکل نسبت به هم تعهداتی دارند. سرور ثانی نژاد به عنوان بهترین وکیل خانم در تهران که از سال 1391 فعالیت خود را به عنوان مدیریت مجموعه آسا آغاز کرده است، موارد زیر به عنوان تعهدات وکیل مربوطه یاد می کند:

  • وکیل باید دقت زیاد داشته باشد چراکه اگر به دلیل سهل انگاری او، خسارات مادی یا معنوی به موکل وارد شود، او مسئول است.
  • وکیل باید در هر اقدامی مصلحت موکل را اولویت قراردهد.
  • وکیل باید تمام اسنادی که از موکل تحویل گرفته بدون هیچ مشکلی به او بازگرداند، چرا که او امین موکلش است.
  • وکیل باید صورت حساب وکالت را به موکل خود تسلیم کند.

ویژگی بهترین وکیل تهران در مجموعه آسا

  • تخصص: در موسسه حقوقی و کیفری آسا هر پرونده با توجه به موضوع خاص خود، به بهترین وکیل تهران در همان موضوع ارجاع می‌گردد. به طور مثال پرونده ملکی را تنها وکیلی وکالت می‌کند که بهترین وکیل تهران در موضوع ملک و حقوق مالک زمین باشد. و به همین شکل پرونده های خانواده، کیفری، ارث، ثبتی، مهاجرت و… 
  • علم و تجربه: در رابطه با سابقه تیم می‌توان به جرات گفت که افراد توانمند و باتجربه ای مدیریت موسسه را بر عهده دارند که بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت مستمر حقوقی در جایگاه سرپرست مشاوران، سرپرست وکلا، مدیریت و نظارت کامل پرونده ها و مدیریت عاملی در چندین موسسه و دفتر وکالت را دارند. این افراد اگر بهترین وکیل تهران نباشند، بی شک از بهترین ها هستن.
  • موکلین سابق: شرکت‌ های بزرگ به دلیل گردش مالی بالایی که دارند حساسیت زیادی در انتخاب وکیل به خرج می‌دهند و به دنبال بهترین وکیل تهران هستند. اگر شرکت های بزرگ به مجموعه حقوقی و کیفری آسا اعتماد کرده اند، دیگران هم می‌توانند با خیال راحت پرونده هایشان را به ما بسپارند.
  • دلسوز بودن وکیل: یکی از مهم ترین ویژگی بهترین وکیل دادگستری در تهران دلسوز بودن وکیل و صداقت حسن شهرت وکیل می باشد. بنابراین، وکیلی را انتخاب کنید که بتوانید به راحتی به او اعتماد کنید و مطمئن شوید که وکیل از منافع شما محافظت کند. سرلوحه گروه وکلای آسا ، پذیرش پرونده بر اساس رعایت مصلحت و غبطه موکل و یافتن مسیر صیحیح  می باشد.

در نهایت در خصوص انتخاب وکیل احتیاط کنید که در دام کارچاق کن ها و واسطه ها در اطراف دادگاهها نیفتید. زیرا استفاده از الفاظی مانند داشتن ارتباطات یا دریافت حکم در مدت دو یا 3 روز ممکن است برای شما وسوسه انگیز باشد و در دام این اشخاص بیفتید.

تلفن و آدرس بهترین وکیل در مجموعه آسا

اگر امکان مراجعه حضوری به دفتر بهترین وکیل تهران را ندارید. یا به دنبال راهی به جهت رزرو وقت مشاوره خود به صورت جحضوری هستید می توانید از شماره تلفن های مربوطه به جهت تماس فوری اقدام نمایید

02122350512 و 09124357415

بعد از انجام هماهنگی های لازم، به همراه تمامd مدارکی که در اختیار دارید، راس ساعتی که برای شما هماهنگ می شودف باید در دفتر مجموعه حقوقی و کیفری آسا حضور به هم رسانید. وکلای مجموعه بعد از بررسی همه جانبه موضوع و مدارک موجود بهترین راه حل را برای شما انتخاب می نمایند و با توضیحات کامل دید کافی نسبت به آنچه پیش رو دارید را ترسیم می نمایند. آدرس مجموعه از قرار زیر است:

آدرس موسسه: تهران، سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، برج علامه، طبقه ۸، واحد بی

نمایش بیشتر