اخبار جامعهکسب و کار ایرانی

خرید ویو ایرانی مناسب اکسپلور (ارسال آنی)

این خبر شامل این عناوین است مخفی

خرید ویو اینستاگرام واقعی و ایرانی ارزان قیمت (تحویل فوری)

حتما برای شما پیش آمده است که به واسطه ی تعداد ویوی بالای یک پست اقدام به مشاهده ی آن کرده اید. با خرید ویو اینستاگرام می توانید باعث شوید دیگران هم همین کار را نسبت به پست های شما انجام دهند. با خرید ویو اینستاگرام علاوه بر این که نظر مخاطبان را به سوی خود جلب خواهید کرد بلکه می توانید به الگوریتم های اینستاگرام القا کنید که لایق ورود به اکسپلور هستید.

ویو اینستاگرام (Instagram View) به بازدیدهای گفته می شود که توسط اکانت های واقعی  موجود در اینستاگرام با مشاهده پست شما ایجاد می کنند. اگر تعداد بازدیدهای واقعی و ایرانی پست شما بیشتر باشد، پست شما وارد اکسپلور اینستاگرام می شود.

خرید ویو اینستاگرام واقعی و باکیفیت که ملیت ایرانی داشته باشند، باعث افزایش بازدید پست های شما می شود و به علت واقعی و طبیعی بودن این بازدیدها، اینستاگرام قدرت تشخیص پولی بودن آنها را ندارد. با این روش پست اینستاگرام شما به تعداد افراد زیادی نمایش داده می شود.

آنفالو |ایران |ایرانی

خرید ویوی ایرانی و ارزان

این روزها خرید ویوی ایرانی برای کسب و کارهایی که محدوده فعالیتشان به داخل مرزهای کشور محدود است، عملی ضروری به نظر می‎رسد. داشتن ویوی برای پست‎های ویدئویی نه تنها مخاطب را قانع می‎کند تا به شما اعتماد کند، بلکه الگوریتم‌های اینستاگرام را هم وادار خواهد کرد که برای ورود شما به اکسپلور و فید برنامه‌ی قطعی‎تری داشته باشند.

منظور از ویو چیست؟

عکس‌ها و تصاویر در اینستاگرام لایک می‎خورند اما ویدئوها و استوری‎ها علاوه بر لایک با مفهوم دیگری به نام ویو همراه هستند. منظور از ویو و عددی که به آن نسبت داده می‎شود، تعداد دفعاتی است که حساب‌های منحصر به فرد اینستاگرامی از آن ویدئو دیدن کرده‌اند. حتی افرادی که آن محتوا را لایک نمی‎کنند اما تا انتهای آن را مشاهده می‎کنند، به تعداد ویوها می‎افزایند.

اهمیت داشتن ویو در چیست؟

آن زمان که اینستاگرام یا سایر شبکه‌های اجتماعی هنوز شکل و شمایل تجاری به خود نگرفته بودند، داشتن یا نداشتن ویو مهم نبود (البته که همان زمان هم تعداد بالای ویو برای فخرفروشی کاربرد داشت!)، اما این روزها که بخش قابل توجهی از فعالیت‌ها در این شبکه‌ی اجتماعی با هدف درآمدزایی انجام می‎شود، در نتیجه واضح است که چرا باید به دنبال ویوی بیشتر بود.

در یک فضای ایزوله شده، تحقیقات و بررسی‎هایی در رابطه با تاثیر تعداد ویو روی عملکرد پیج‌ها انجام شده است که در اینجا نتایج آن‌ها را بیان خواهیم کرد.

آمارها نشان داده است که ویدئوهایی که ویوی بیشتری دارند، به مرور زمان، بازدیدکننده‌های بیشتری را به سوی خود جذب می‎کنند. یعنی اگر کاربری در حال مشاهده سطحی پست‎‌ها باشد، بیشتر نگاهش به سوی عدد ویو خواهد بود و اگر تعداد آن زیاد باشد، به احتمال بسیار بیشتری تمایل دارد که آن پست را تا انتها مشاهده کند؛ چرا که احتمالا محتوای خوبی در آن نهفته که این تعداد اشخاص از آن بازدید کرده‌اند.

تحقیقات دیگری نشان داده که پست‌های دارای ویوی بیشتر در اینستاگرام با درصد بالاتری از احتمال وارد فضای اکسپلور خواهند شد. همانطور که می‎دانید، آرزوی هر ادمین اینستاگرامی این است که محتوای بارگزاری شده توسط او هر چه زودتر وارد اکسپلور شود؛ چرا که این فضا امکان دیده شدن به صورت میلیونی را فراهم کرده است. الگوریتم‌های اینستاگرام به شیوه‎ای تعبیه یافته‌اند که کاربران را تا جایی که می‌توانند در خود نگه دارند. در نتیجه واضح است که چرا پست‎هایی با ویوی بیشتر را وارد اکسپلور خواهند کرد.

چرا نیاز به خرید ویوی ایرانی داریم؟

همانطور که احتمالا می‎دانید، ویوها به دو دسته تقسیم می‎شوند: ویو ایرانی و ویو خارجی.

ویو ایرانی به بازدیدی گفته می‎شود که توسط اکانت‌هایی که در داخل کشور ساخته و در حال استفاده هستند، انجام شده.

ویو خارجی به بازدیدی گفته می‎شود که توسط اکانت‌هایی که در خارج از کشور ساخته و در حال استفاده هستند، انجام شده.

ما به 2 دلیل نیاز به ویوی ایرانی داریم:

اولین دلیل این است که ویوهای ایرانی می‎توانند حوزه‌ی کاری کسب و کار ما را برای اینستاگرام مشخص کنند اما این یعنی چه؟ الگوریتم‌های اینستاگرام بر اساس ویوها، لایک‌ها، کامنت‌ها و صد البته فالوورها، تصمیم می‎گیرند که یک پیج برای مردم کدام کشور جذاب‌تر و قابل توجه‌تر است. به همین منوال محتوای پیج را در اکسپلور نمایش داده یا پروفایل را در لیست پیشنهادات جای می‎دهد.

خرید ویو اینستاگرام واقعی و ارزان (ایرانی)

حالا وقتی که ویوهای یک پیج بیشتر از اکانت‌های ایرانی باشد، الگوریتم‌ها تشخیص می‎دهند که محتوای موجود در آن برای کاربران این کشور جذاب است. در نتیجه اگر حوزه‌ی فعالیت شما محدود به داخل کشور باشد و ویوی ایرانی خریداری کنید، پست‌های شما را فقط در فید، اکسپلور و لیست پیشنهادات افراد ایرانی نشان خواهد داد که این به نفع شماست و از هدر رفتن زحماتتان جلوگیری خواهد کرد.

دومین دلیل این است که ویوهای ایرانی اصولا از کیفیت بیشتری نسبت به ویوی خارجی برخوردارند. ویوهای ایرانی توسط اکانت‌های واقعی انجام می‎شود و به همین خاطر تاثیرگذاری بسیار بیشتری خواهند داشت. توجه داشته باشید که این موضوع شاید برای من و شما روشن نباشد، اما الگوریتم‌های اینستاگرام از ویوها و اکانت‌هایی که از پست‌های شما بازدید داشته‌اند، آگاه است و در نتیجه می‌تواند به خوبی تشخیص دهد که آیا پیج شما توسط حساب‌های فیک، بازدید شده یا خیر.

آیا ممکن است ویوها بعد از خریداری از بین بروند؟

خیر. ویو ماهیت متفاوتی نسبت به فالو، کامنت و لایک دارد. شما می‌توانید یک پیج را آنفالو کنید و یا این که لایک و کامنت خود را حذف کنید. اما زمانی که یک ویدئو را تا انتها مشاهده کنید، یک واحد به ویوی آن محتوا می‎افزایید و دیگر نمی‌توانید کاری کنید که این ویوها از بین بروند. به همین خاطر ممکن نیست که شما ویو خریداری کنید و بعد از مدتی شاهد این باشید که ویوها از بین رفته‌اند.

چرا فالووران را به عنوان مرجع خرید ویو ایرانی انتخاب کنیم؟

فالووران فالوور با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه‌ی بازاریابی اینستاگرام تمام تلاش خود را کرده است ک نه بهترین کیفیت، بلکه اعلی‎ترین محصولات را به همراه قیمت معقولانه و منصفانه در اختیار کاربران خود قرار دهد. ویو ایرانی ارائه شده در این سایت، از تمامی شرایطی که بیان کردیم، برخوردار است. اولا توسط اکانت‌های ایرانی انجام می‌شود، دوما اکانت‌‎های بازدید کننده به شدت فعال اند و سوما از قیمت خوبی برخوردار است.

برای خرید ویو ایرانی از فالووران فالوور چه کاری باید انجام داد؟

خریدن ویو ایرانی از سایت فالووران فالوور مانند آب خوردن است. کافی است که پلن مد نظر خود را انتخاب کنید (اگر نمی‌دانید که کدام یک مناسب شماست می‎توانید از مشورت پرسنل مجرب این مجموعه استفاده کنید)، پست‌هایی که می‎خواهید ویو به آن‌ها افزوده شود را انتخاب و در نهایت با پرداخت هزینه، این عملیات را نهایی کنید. ویوها در کسری از ساعات و در طی یک بازه‌ی زمانی طبیعی به پست‌های شما افزوده خواهد شد.

به علاوه فالووران فالوور از سازوکاری برخوردار است که شما را قادر می‎سازد که به صورت مستقیم و بدون نیاز به کپی کردن آدرس پست برای آن‌ها ویوی خریداری کنید و این مورد میزان اشتباه را به صفر خواهد رساند. کافی است که وارد حساب کاربری خود شوید و نام کاربری اینستاگرام خود را وارد کنید. در این زمان می‌توانید با یک کلیک ساده، برای هر کدام از پست‌های دلخواهتان ویو خریداری نمایید.

خرید ویو اینستاگرام؛ جدید ترین نوع بازدید ویدیو در ایران !

خرید بازدید اینستاگرام: سرویسی که برای شما عزیزان قرار دادیم ، یک سرویس ویژه می باشد که توسط توسعه دهندگان فالووران تهیه شده است .

خرید ویو اینستاگرام: این سرویس به منظور افزایش بازدید های ویدیو شما در اینستاگرام توسط کاربران ایرانی و فعال استفاده می شود .

استفاده از سرویس افزایش ویدیو اینستاگرام فالووران باعث می شود تا اینستاگرام ارزش ویژه ای برای ویدیو شما قائل شود و در پی آن شانس شما برای نمایش ویدیوتان در اکسپلور اینستاگرام افزایش می یابد !

به ویدیو های خود در اینستاگرام اعتبار بخشید + رتبه پیج خود را به طرز شگفت انگیزی افزایش دهید !

ویو اینستاگرام (view) ، یا همان بازدید اینستاگرام که مربوط به پست های ویدیویی در اینستاگرام می باشد نمایشگر تعداد افرادی است که از آن ویدیو کلیپ در اینستا بازدید کرده اند . شما با خرید بسته های افزایش ویو فالووران می توانید آمار view پست ویدیویی خود را در اینستاگرام افزایش دهید و بهبود بخشید …

استفاده از سرویس افزایش بازدید ویدیو در اینستاگرام چه سودی داره ؟

ببینید اول از همه یک نکته خیلی مهم وجود داره که دلسوزانه خدمت شما کاربرای محترم و عزیز فالووران عرض میکنم . ارزش ویدیو در اینستاگرام خیلی بالاست! یعنی چی؟ یعنی اینکه تاثیرگذاری ویدیو در اینستاگرام خیلی خیلی بیشتر از عکس هاست . این رو آمار ثابت کرده و احتمالا خودتون هم میدونید ! البته که تهیه یک ویدیو بی نقص و جذاب همیشه سخت تر از تهیه یک عکس می باشد ! ولی با این حال ارزشش رو داره که مدت زمان بیشتری صرف ساخت یک ویدیو خیلی باحال بکنید ! البته زمانی به ارزشش پی خواهید برد که بازده خیلی خوبی از اون ویدیو مشاهده کنید !

حالا بازده خوب یعنی چی ؟

وقتی یک ویدیو عالی آپلود میکنید و میبینید که توی زمان نسبتا کوتاهی آمار مشارکت فالوور هاتون و یا سایر کاربرای اینستاگرام با ویدیو شما بالا رفته است این یعنی یک بازده خیلی خوب که از اون ویدیو براتون بدست میاد !

حالا شاید بپرسید آمار مشارکت یعنی چی ؟

منظور مشارکت (Engagement) کاربران اینستاگرام با یک پست است مثل اکشن هایی نظیر مشاهده کردن آن پست (view) ، لایک آن (Like) ، کامنت قرار دادن برای آن  (comment) ، منشن کردن افراد دیگر در قسمت کامنت آن پست (Mention) ، ارسال آن برای دیگر کاربران (Forward) ، سیو کردن (Save) و … اعمالی نظیر این ها ! این ها همه نشان دهنده مشارکت بالای کاربران با پست شما می باشد . هدف اصلی هم همین است ! افزایش مشارکت یا همان Engagement !

عکس یا ویدیویی که نرخ مشارکت در آن بالا باشد محبوبیت بسیار زیادی بدست میاورد !

یکی از فاکتور های تاثیرگذار در افزایش نرخ مشارکت کاربران ، که در پاراگراف بالا خدمتتون عرض کردم ، افزایش ویو – view پست می باشد !

با خرید بسته های افزایش ویو فالووران ویدیو خود را محبوب نمایید ?? !

افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام شما به سبک فالووران

فالووران با بیش از ۳ سال سابقه خدمت رسانی در زمینه خدمات جانبی اینستاگرام و فالوورانتال مارکتینگ و افزایش و بهبود رتبه و رنک پیج های اینستاگرامی مفتخر است اعلام کند که تا به اینجای کار توانسته است بیش از ۱۰۰ پیج اینستاگرامی از جمله “حواشی هنرمندان” و “ویدیوهایِ دیدنی و دانستنی” و .. را به جایگاه و رتبه بسیار عالی برساند و در جهت افزایش بازدید ویدیو و افزایش لایک اینستاگرام یک شتاب دهنده بسیار عالی برای آنها باشد !

افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام ، با اکانت های با کیفیت و تاثیر گذار !

لایک های صد در صد واقعی اینستاگرامشاید برای شما هم جالب باشه که بدونید کیفیت اکانت ها ، از نظر اینستاگرام یک فاکتور مهم به حساب میاید !

به زبان خودمونی بخوام بگم : یعنی اینستاگرام خیلی براش مهمه که اکانت ها با کیفیت هستن یا نه ! و از نظر اینستاگرام اکانت های با کیفیت باید تاثیرگذار تر باشند و البته که هستند ! یعنی خیلی مهمه که افرادی که شما را لایک میکنند یا ویدیو شما را مشاهده میکنند دارای اکانت با کیفیت باشند تا بهترین تاثیر رو روی پست شما و در نتیجه بهبود رنک و رتبه پیج شما بگذارند ! این تاثیرِ غیر قابل انکار میتواند تا درصد بسیار زیادی احتمال وارد شدن پست شما به اکسپلور را افزایش دهد !

حالا شاید براتون سوال شه چه چیزی کیفیت اکانت رو مشخص میکنه ! چند فاکتور مهم هست که میتونه کیفیت بالا یا پایین رو برای یک اکانت رقم بزنه :

عکس پروفایل اکانت های بازدید کننده :

یک فاکتور نه چندان مهم ولی حائز اهمیت از نظر اینستاگرام عکس پروفایل می باشد ! البته عکس پروفایل به صورت مستقیم تفاوتی برای اینستاگرام ندارد ولی با این حال تجربه نشان داده افرادی که در پیج شما مشارکت دارند بهتر است واقعی به نظر برسند تا بهترین تاثیر رو روی پست شما بگذارند .. از این رو تمامی اکانت های بازدید کننده از ویدیو شما دارای عکس پروفایل می باشند !

محتوی (پست های) پیجِ اکانت های بازدید کننده :

اینکه محتوی این اکانت ها به حد کافی خوب باشد ، ویو  و لایک خورده باشد و از همه مهم تر به اندازه کافی محتوی (پست) داشته باشد ! دقیقا اکانت هایی که ما از آنها برای زیاد کردن view ویدیو شما استفاده میکنیم این مشخصه را دارند !

سابقه فعالیت اکانت های بازدید کننده در اینستاگرام :

اینکه چند سال است که در قرعه کشی اینستاگرام نام نویسی کرده اند و فعالیت دارند ! اکانت هایی که از ویدیو شما دیدن میکنند و باعث افزایش ویو ویدیو شما می شوند همگی دارای سابقه بیش از ۴ سال می باشند .

اگر قصد خرید فالوور باکیفیت اینستاگرام  دارید، کلیک کنید.

از همه مهم تر ! فعالیت اکانت های بازدید کننده :

اینکه چقدر این اکانت ها فعال هستند و با سایر پیج ها و کاربران مشارکت دارند . اکانت های بازدید کننده ویدیو شما همگی دارای فعالیت هستند !

نمایش بیشتر