اخبار سلامتکسب و کار ایرانی

فراب کالا مرکز دستگاه تصفیه آب cck و سافت واتر ایرانی و خارجی

فراب کالا مرکز دستگاه تصفیه آب cck و سافت واتر ایرانی و خارجی به عنوان مطرح ترین برند های موجود در بازار در میان دستگاه های تصفیه آب ساخت کشور تایوان و تحت لیسانس آمریکا می باشند. با اینکه نسخه های مونتاژ تایوان دستگاه های تصفیه آب یافت واتر وcck  بسیار کمیاب هستند اما مونتاژ های ایرانی دستگاه های تصفیه آب خانگی این برند ها چیزی از مونتاژ های تایوانی کم ندارند.

چنانچه قصد دارید برای خرید تصفیه آب خانگی اقدام کنید بهتر است مراقب مونتاژ های بی کیفیت با نام برند های معتبر باشید. برای انتخاب راحت و مطمئن بهرت است اطلاعات زمینه ای در مورد دستگاه های تصفیه اب خانگی داشته باشید و با مراجعه به سایت مراکز معتبر عرضه کننده تصفیه اب اقدام به خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی نمایید.

استاندارد |ایرانی |برند

فرق بین تصفیه آب سافت واتر و CCK  ایرانی با تایوانی

با اینکه دستگاه های تصفیه آب خانگی تایوانی جز بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی مطرح است اما به دلیل تحریم ها مونتاژ های تایوانی و برخی از قطعات تایوانی به راحتی یافت نمی شوند. فراب کالا دستگاه های تصفیه آب تایوانی را با قطعات تایوانی اصل با قیمت مناسب عرضه میکند اما مشتری می تواند به انتخاب خود دستگاه تصفیه آب سافت واتر یا CCK  را با موتور یا پمپ ایرانی خریداری نماید و قیمت پایین تری نیز بپردازد. شما به راحتی می توانید به انتخاب خود اقدام به خرید اینترنتی دستگاه تصفیه اب مورد نظر خود نمایید.

نکات خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی از مراکز معتبری چون فراب کالا میتواند انتخاب را برای شما راحت تر و مطمئن تر نماید. شما با خرید اینترنتی دستگاه تصفیه اب هم در زمان خود صرفه جویی نموده اید هم با مراجعه به مرکز معتبر فراب کالا مطمئن هستید که ستگاه تصفیه اب با کیفیت و قیمت مناسب را خریداری نموده اید و استرسی در مورد نسخه های بی کیفیت موجود در بازار نخواهید داشت . اما نکاتی که در انتخاب دستگاه تصفیه اب باید به ان دقت کنید را در زیر آورده ایم:

داشتن گواهینامه NSF

گواهینامه NSF  از معتبر ترین گواهینامه های استاندارد است که به صورت دوره ای به برند های مختلف داده می شود. این گواهینامه نشان دهنده این است که در تمامی مراحل تولید و ساخت ، تمام استاندارد های لازم جهانی در آن رعایت شده است. تمام دستگاه های تصفیه اب فراب کالا دارای گواهینامهNSF  بوده و شما با خیال راحت می توانید خرید اینترنتی دستگاه تصفیه اب خود را ثبت نمایید.

تعداد مراحل فیلتراسیون

اینکه آب منطقه ای که در ان زندگی می کنید تا چه حد الودگی دارد و درجه سختی اب چقدر است، هم چنین انتظارات شما از آب تصفیه شده، مقدار هزینه ای که برای دستگاه تصفیه اب در نظر گرفته اید و… می تواند مدل دستگاه تصفیه اب شما را مشخص کند. با خرید فیلتر تصفیه آب فراب کالا از با کیفیت ترین مدل ها می باشد که  دستگاه تصفیه آب مدل های 6 فیلتره آن نیز میتواند آب آشامیدنی شما را تا درصد بسیار بالایی تصفیه نمایند.

بنابراین اگر نمی خواهید برای ویژگی هایی چون خاصیت ضد سرطانی آب قلیایی و یا پاک سازی با اشعه UV  هزینه کنید می توانید به راحتی نسخه 6 فیلتر دستگاه های تصفیه آب خانگی فراب کالا را خریداری نمایید.

برند دستگاه تصفیه آب

اگر در بازار های حضوری و آنلاین گشتی زده باشید قطعا برندهای تایوانی را به عنوان بهرتین برند های دستگاه های تصفیه آب خانگی دیده اید. برند سافت واتر و CCK از بهترین برند های تایوانی هستند که میتوان نوع ایرانی و تایوانی آن ها را در سایت فراب کالا خریداری نمود. هرچند نسخه های تایوانی کمیاب هستند اما فراب کالا مدل های مختلفی از مونتاژ های تایوانی و ایرانی را به مشتریان عرضه میکند.

استاندارد |ایرانی |برند

قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی و ایرانی

تعادل میان قیمت و کیفیت دستگاه های تصفیه آب نکته بسیار مهم و حیاتی برای خرید است . وجود برخی از مونتاژها با برچسب برند های معتبر این تعادل را برهم زده است.

فراب کالا مرکز معتبر عرضه کننده دستگاه های تصفیه آب خانگی با حذف واسطه ها اقدام به عرضه دستگاه ها های تصفیه اب خانگی تایوانی و ایرانی با بهترین قیمت نموده است. و شما می توانید قیمت دستگاه تصفیه آب سافت واتر خود از سایت فراب کالا یا خدمات پس از فروش و گارانتی ارائه شده این مرکز مورد برسی قرار بدید.

منبع: فراب کالا

نمایش بیشتر