اخبار فرهنگیکسب و کار ایرانی

کتاب پیشگویی سیلویا براون رایگان

سیلویا براون نویسنده کتاب پیشگویی کرونا کیست؟

سیلویا براون () نویسنده آمریکایی بود که در سال ۱۹۳۶ میلادی در کانزاس زاده شد و در ۲۰۱۳ میلادی درگذشت. این نویسنده مرموز وانمود می‌کرد که به طریقی دارای قدرت ماوراءالطبیعه بوده و توانایی پیشگویی آینده را دارد. البته بیشتر پیش‌بینی‌های وی غلط از آب درآمده و موجب رسوایی وی می‌شد. به گونه‌ای که اکثر محققان، او را فردی شیاد قلمداد می‌کردند. مثلا یکی از پیش‌گویی‌های او این بود که زمان مرگ خود را در سن ۸۸ سالگی‌اش پیشگویی کرده بود. اما در سن ۷۷ سالگی درگذشت!

در سال ۲۰۱۳ تیمی تحقیقاتی بر روی پیش‌گویی‌‌های این نویسنده مشغول به کار شد. اما نتیجه بسیار ناامیدکننده بود؛ چرا که تیم تحقیقاتی پس از بررسی دقیق تمام پیش‌گویی‌های وی، متوجه شد که حتی یکی از پیش‌گویی‌های این زن مرموز تا به‌حال درست از آب درنیامده است! درواقع مشخص شد که او یک فرد شیاد است!

سیلویا براون معتقد بود که توسط یک روح با مابعدالطبیعه در ارتباط است! او در یک مصاحبه گفته بود که با این روح از پنج سالگی آشنا شده و واسطه رفاقت او با روح، مادربزرگش بوده که در جوانی با ارواح رابطه داشته است! تمام شواهد حاکی از آن است که او یا فردی بسیار زرنگ و نیرنگ‌باز بوده و یا دچار اختلالات روحی و روانی می‌باشد.

توجه داشته باشید که در حال حاضر تنها نسخه انگلیسی برای دانلود موجود است. نسخه فارسی احتمالا طی روزهای آینده برای دانلود کتاب ارائه خواهد شد. برای دانلود رایگان این کتاب و دیگر کتابهای موجود در دهکده لینکز، ابتدا در سایت ثبتنام کرده و سپس بر روی دکمه «دانلود دریافت» کلیک بفرمایید

آموزش |اف بی آی |امنیت

سیلویا براون و کرونا!

اما اتفاقی که این روزها بار دیگر نام سیلویا براون را بر سر زبان‌ها انداخته، شیوع ویروس کرونا در جهان است. در یکی از آثار براون به نام پایان روزها که در سال ۲۰۰۸ منتشر کرد، شیوع این بیماری در سال ۲۰۲۰ میلادی پیش‌گویی شد. افکار عمومی دریافته است که این پیش‌گویی، ظاهرا تنها پیش‌گویی درست براون است. در این کتاب آمده است:

«در سال ۲۰۲۰ میلادی، مردم بیش از هر زمان دیگری در اماکن عمومی، از ماسک‌های جراحی و دستکش‌های پلاستیک استفاده خواهند کرد. علت این کار‌، شیوع یک بیماری شدید جدید و ناشناخته است. این بیماری تاحدودی شبیه به ذات‌الریه می‌باشد و کانون اصلی حملات آن، ریه‌ها و نای است.

این بیماری ناشناخته و جدید، به‌شدت در برابر درمان مقاوم است. واکنش مردم دنیا و جامعه پزشکان نسبت به این بیماری گیج‌کننده خواهد بود. چرا که هیچ درمانی نخواهد داشت. در یک زمستان سرد شیوع کرده و پس از یک دوره ترس و وحشت مطلق، ناگهان ناپدید می‌شود! البته این بیماری، پس از ده سال مجددا شیوع پیدا خواهد کرد و سپس برای همیشه ناپدید خواهد شد. منبع این بیماری و درمان آن تا ابد ناشناس و اسرارآمیز خواهد ماند.

تنها راه مقابله با این بیماری در آن روزگار، استفاده از ماسک بر روی صورت و پوشیدن دست‌کش‌های لاستیکی است تا از ورود ویروس به بدن جلوگیری شود. این تنها راه مقابله با آن است.» او در این کتاب پیش‌گویی کرده است که در سال ۲۰۲۰ میلادی یک ویروس مهلک به جان بشریت افتاده و با حمله به دستگاه تنفسی انسان‌‌ها، تعداد زیادی از مردم را به کام مرگ می‌کشاند. همچنین در این کتاب آمده است که این ویروس تا سال‌ها، به عنوان یک معضل بزرگ برای بشریت باقی خواه ماند. کمبود ماسک و دستکش در این دوران نیز از دیگر پیش‌بینی‌های این کتاب است.

آیا کتاب پیشگویی از سیلویا براون معتبر است؟

کرونا معضلی جهانی و مهانی نامیمون بود که ناخوانده و غیرمنتظره آمد و تمام جهان را در شوک و حیرت و یاس و نومیدی فروبرد. تمام جهان این روزها و این ماه‌ها فقط به یک پرسش می‌اندیشد و در آرزوی دست‌یابی به پاسخ برای این پرسش مرموز است:

این سوالی است که ذهن همه را به خود مشغول کرده است و بشر را در استیصال وحشتناکی نگه داشته است. تا زمانی که دانش پزشکی این معضل جهانی را حل نکند، ذهن همه ما درگیر خواهد بود و در این میان احتمالا افراد بسیاری که ناامید از پزشکی شده‌اند، روی به خرافات خواهند آورد.

اما آیا به‌راستی خلاص شدن از شر ویروس کرونا را باید در پیشگویی‌های افرادی نظیر سیلویا براون جستجو کرد؟ در قرن بیست و یک و در اوج دانش و تکنولوژی، روی آوردن به خرافات توجیهی دارد؟ آیا باید دانش پزشکی را رها کرد و به این اراجیف برای عبور از این بحران جهانی بسنده کرد؟

حتی اگر فرض محال را بر این مبنا قرار دهیم که پیشگویی واقعا فعلی شدنی است(!) باز هم نمی‌توان به خانوم براون اعتماد کرد! با توجه به این‌که سیلویا براون تمام پیش‌گویی‌هایش اشتباه از آب درآمده، این پیش‌گویی نیز قطعا به صورت اتفاقی با ویروس کرونا یکی شده و در عالم واقع، چیزی به نام پیش‌گویی آینده وجود خارجی ندارد.

وی در زمان حیات خود برخی از اپیدمی‌های سهمگین آنفلوآنزا را به چشم دیده است. از جمله اپیدمی سارس در سال ۲۰۰۴ میلادی که با ویروس کرونا از یک ریشه مشترک است. پس حدس وی مبنی بر شیوع یک شاخه دیگر از آنفلوآنزا، بیشتر انداختن یک تیر در تاریکی بود تا پیشگویی. چرا که همین امروز نیز ما می‌توانیم حدس بزنیم که در آینده، انواع دیگری از بیماری‌هایی که منشا آن‌ها از آنفلوآنزاست، در نقاطی از زمین شیوع خواهد شد.

لینک دانلود کتاب رایگان

و فصل‌های کتاب

کتاب پیشگویی یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیا در سال ۲۰۲۰ میلادی است. تا پیش از این، این کتاب یک اثر نسبتا گمنام بود. اما با شیوع بیماری کرونا در جهان در سال ۲۰۲۰ میلادی، افراد مستاصل و خسته از این بیماری، برای پیشبینی نتیجه آن و آگاهی از تاریخ پایان این مصیبت، به این کتاب علاقه نشان داده و به جستجوی بخت و اقبال و آینده دنیا در این کتاب پرداختند!

به‌هر روی و جدای از این مطالب، بهتر است که سری به درون‌‌مایه‌ی این کتاب جنجالی پایان سالها (یا به قول ما ایرانی‌ها، کتاب پیشگویی کرونا) بزنیم تا ببینیم محتویات این کتاب چگونه است. فصل‌‌بندی کتاب پایان روزها (=پیشگویی کرونا) از قرار زیر است:

  • ارتباط ابدی ما با پیغام‌های ماورایی
  • پیغام‌آور ماورایی چیست؟
  • این پیغام‌ها از کجا به زمین صادر می‌شوند؟
  • زمین و بوم‌شناسی زمین
  • آب و هوا و شرایط محیطی زمین
  • سفر در فضا توسط انسان‌ها و آدم‌فضایی‌ها
  • دیدگاه جامعه در سیاست و اقتصاد
  • دیدگاه جامعه در مذهب
  • دیدگاه جامعه در نظام آموزشی
  • دیدگاه جامعه در تکنولوژی

دانلود رایگان کتاب پیشگویی کرونا از سیلویا براون PDF

کتاب PDF رایگان پایان روزها یا همان به قلم خانوم سیلویا براون یکی از پرطرفدارترین و پرمخاطب‌ترین کتاب‌های این روزهاست. چرا که بسیاری از مردم که دیگر تحمل این بیماری را نداشته و روزهای تاریکی را سپری می‌کنند، با مراجعه به این کتاب می‌خواهند از روند پایان بیماری مرموز و نامبارک کرونا اطلاع یابند. اما همانگونه که گفته شد، این کتاب نیز همانند دیگر کتاب‌های پیشگویی آینده، دارای هیچ بنیانی بر پایه علم و دانش نمی‌باشد.

به هر روی باید پذیرفت که آثاری از این دست، همواره مورد توجه افراد بوده‌اند و آدمیزاد ناخواسته به مابعدالطبیعه گرایش دارد. پس پیشگویی کرونا (پایان روزها) اثر سیلویا براون را به دوست‌داران کتاب‌های تخیلی و ماوراءالطبیعه و همچنین به همه کاربران گرامی دهکده لینکز پیشنهاد می‌کنیم.

در بخشی از کتاب پیشگویی می‌خوانیم:

من به مدت ۱۸ سال معلم بودم. بنابراین در مورد آنچه در آینده ی دور آموزش و پرورش می بینم؛ احساس دوگانه ای دارم. از طرفی آرزو می کنم راهی پیدا می شد که بتوانم سیستم آموزشی کنونی خود را حفظ کرده و آن را کارا کنیم تا هر بچه ای بتواند به کلاسی امن ، در خور شأّن و با جمعیت منطقی برود و به قدر کافی به یادگیری در سطح توان خودش تحریک شود که به مدرسه علاقه نشان دهد. از طرف دیگر- خوب. باشد.

آنچه پیش روی ماست. در راستای امنیت بچه ها و محافظت از آنها در برابر خشونت. مواد مخدر معلمان تنبل یا خسته ویا کم درآمد و حرف زدن بیش ازحد درباره ی اهمیت آموزش و پرورش است؛ در حالی که بودجه ی مدارس همچنان در وضعیت آشفته و پریشان کننده است. اگر بچه دارید یا فقط هر از گاهی اخبار تلویزیون را تماشا می کنید. فکر نکنید من چیزی می گویم که خودتان از قبل بهتر از من نمی دانستید.

در حدود سال ۲۰۲۰ تغبیرات گسترده ای در کل ساختار نظام آموزشی رخ خواهد داد و تا آن زمان همه ی این تغییرات لازم و معقول خواهند بود تا حدی که ما به گذشته (به جایی که اکنون هستیم) نگاه کرده و از این که چگونه بسیاری از فرزندان ما از طریق این نظام آموزشی تحصیل کردند و سالم ماندند؛ شگفت زده خواهیم شد.

درباره سیلویا براون نویسنده کتاب پیشگویی

سیلویا براون در تاریخ 19 اکتبر سال 1936 در کانزاس سیتی ایالت میسوری آمریکا دیده به جهان گشود. او از همان دوران کودکی احساس می‌کرد که توانایی‌های خارق‌العاده‌ای دارد و نیروهای ماورائی احاطه‌اش کرده‌اند و به او یاری می‌رسانند. سیلویا از 5 سالگی این تفاوت را متوجه شد، او خودش را یک واسطه روحی یا مدیوم می‌دانست. این افراد ادعا دارند که می‌توانند میان انسان‌ها و ارواح واسطه باشند تا بین‌شان ارتباط برقرار شود. سیلویا می‌گوید که مادربزرگش نیز واسطه روحی بوده و به او در افزایش قدرت و توانایی‌هایش کمک کرده است.

براون را می‌توان نویسنده‌ای جنجال برانگیز دانست که بسیاری از پیش‌گویی‌ها و پیش‌بینی‌هایش غلط در آمده و افراد را به گمراهی انداخته است. پیش بینی‌های او در رابطه با پرونده‌های قضایی و جنایی اکثرا غلط و نادرست هستند. مجله محقق شکاک در سال 2010 بیش از 115 ادعای براون را مورد بررسی قرار داد و از 25 پرونده به سرانجام رسیده، حتی یک مورد از آن‌ها نیز با ادعاهای سیلویا سازگاری نداشت.

سیلویا کتاب‌های فراوانی را نوشته است که همیشه خواننده‌ها و طرفداران زیادی دارند. زیرا دانستن درباره نیروهای ماوراء طبیعه و خواندن درباره چیزهای اسرار آمیز بسیار سرگرم کننده و مهیج به شمار می‌آیند. البته لازم است بدانید که سیلویا یک مسیحی معتقد به شمار می‌آید به طور کلی باور به نیروهای ماورایی در میان مسیحیان انجیلی ایالات متحده آمریکا امری فراگیر است و آن‌ها به افرادی نظیر سیلویا اعتماد دارند. درس‌هایی برای زندگی، اسرار و عجایب جهان، انجمن‌های سری، زندگی پس از مرگ و ملاقات‌هایی از آن سوی حیات از آثار این نویسنده و مبلغ مذهبی هستند.

خانم سیلویا براون ادعاهای عجیبی نیز درباره عالم ملکوت دارد به عنوان مثال او فضای بهشت را توصیف کرده و ادعا دارد که دمای آن‌جا در حدود دمای اتاق است و داخل آن‌جا هیچ حشره‌ای وجود ندارد. علاوه بر این او مدعی شده که می‌تواند صدای فرشتگان را بشوند و آن‌ها ببیند. راهنمای معنوی او فرانسین نام داشته که او طی صحبت با آن به 54 زندگی قبلی‌اش آگاهی پیدا کرده است. شهرت خانم سیلویا برای او ثروت و طرفداران فراوانی دست و پا کرد.

او  بین سال‌های 1974 تا 2008 در ازای مشاوره تلفنی‌ 30 دقیقه‌ای که خوانش روانی نامیده بود. مبلغی معادل 750 دلار دریافت می‌کرد. یکی از شایعه‌های مرتبط با زندگی او همکاری‌اش با اف بی آی برای پیدا کردن مجرمان و حل پرونده‌های جنایی است که هیچ گاه چنین ادعایی مورد پذیرش و تایید نهادهای امنیتی و اطلاعاتی قرار نگرفت.

خانم سیلویا در 20 نوامبر سال 2013 در شهر سن خوزه ایالت کالیفرنیا درگذشت. او در هنگام فوت 77 سال داشت.

منبع : manybooks.net

نمایش بیشتر