اخبار جامعهکسب و کار ایرانی

بهترین مرکز کفسابی ساختمان در تهران

خدمات کفسابی و سنگسابی به صورت تضمینی با قیمت فوق العاده

  • سنگسابی بوسیله ساب های ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی
  • کارشناسان متخصص آموزش دیده توسط متخصصان خارجی
  • بیست سال سابقه درخشان در خصوص سنگسابی و کفسابی
  • نظافت کامل کف بعد از سنگسابی

گروه کفسابی ایران با بیش از بیست سال سابقه موفق کفسابی در تهران و همکاری شرکت‌های کلیندکس ایتالیا و آکمی آلمان به‌عنوان بزرگ‌ترین تولید کننده‌های دستگاه های کفسابی و با استفاده از تکنولوژی به‌روز در زمینه ترمیم، مقاوم‌سازی با چندین سال تجربه به‌طور حرفه‌ای ، این توانایی را دارد که پروژه های کفسابی در مرکز تهران را با کیفیتی بالا و با قیمتی مناسب انجام دهد. کفسابی ایران خدمات کفسابی را در تمامی مناطق تهران همچون کفسابی در غرب تهران و مناطق دیگر همچون شرق , شمال و مرکز را ارائه میدهد.

آلمان |آموزش |استان تهران

آشنایی با کفسابی و مزایای انجام کفسابی در مرکز تهران

کفسابی و سنگ‌سابی بهترین ابزار برای پاکیزگی نمای سنگ‌ است که تاثیر فراوانی در زیبایی دارد.

کفسابی گرانیت با ۱۳ ساب پی در پی انجام میشود تا رنگ و ظاهر سنگ به حالت ایده ال برسد. که برای این‌کار از الما‌س‌های ۶۰ و ۱۲۰ و از سنگ‌های ۱۲۰، ۲۲۰، ۳۲۰، ۴۰۰، ۶۰۰ و ۸۰۰ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای کفسابی یا سنگ‌سابی بتون، از الماس زبر استفاده می‌کنند و در صورت پستی و بلندی بیش از حد از لقمه سنگ ۳۶ یا ۴۶ و بعد از آن الماس ۶۰ یا لقمه سنگ ۶۰ به‌کار می‌رود، در نهایت از الماس ۱۲۰ برای یک‌دست شدن اید بتون استفاده می‌گردد.

به طور کلی دستگا‌ه های کفسابی و سنگ‌سابی به چهار دسته تقسیم می‌شوند:

    دستگاه‌ کفسابی سه فاز

    دستگاه کفسابی تک فاز

    دستگاه ساب پله

    دستگاه ساب‌زنی دستی

نکات مهم در کفسابی مرکز تهران

کفسابی سرامیک ساختمان را می‌توان به‌طور کلی به سه دسته تقسیم کرد.

  • دسته اول که عملیات ساب‌زنی به بهترین شکل انجام می‌شود و از لقمه‌های استاندارد برای انجام یک کار ایده‌آل مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مورد از ساب‌ ایتالیایی برای جلای بیشتر استفاده می‌کنند و از رزین‌های هم‌رنگ برای بتونه‌کاری به‌کار می‌برند. این حالت گران‌ترین نوع کفسابی به‌شمار می‌رود.
  • دسته دوم کفسابی و سنگ‌سابی که با توجه به سطح و میزان کثیفی سنگ لقمه به‌کار می‌رود. از چسب و سیمان برای بتونه‌کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد و با توجه به نظر کارفرما از رزین استفاده می‌شود. این حالت نسبت به دسته اول ارزان‌تر می‌باشد.
  • دسته سوم که به اصطلاح کف‌شویی سنگ نامیده می‌شود. در این نوع از لقمه‌های سنگ طبیعی به‌کار می‌برند و از فرچه برای شست‌وشو سنگ استفاده می‌کنند. که در واقع عمل کفسابی صورت نمی‌گیرد و تمیزی و براق بودن سنگ به صورت موقت است. این نوع شست‌و شو پیشنهاد نمی‌شود. از نظر هزینه پایین‌ترین قیمت را دارد.

اگه می‌خواهید بعد از انجام کفسابی از سنگ ساختمانتان لذت ببرید، حتما این‌کار را به کاردان بسپارید و توجه کنید که عوامل زیادی در موفقیت کفسابی و سنگسابی دخیل هستند که همه این‌ها بستگی به تخصص و تجربه کفساب دارد. شرکت خدمات کفسابی ایران این تضمین را به شما می‌دهد. شما عزیزان برای بهره مندی از خدمات کفسابی در مرکز تهران در هر زمان می‌توانید با کارشناسان شرکت خدمات کفسابی ایران در ارتباط باشید.

چه زمانی به کفسابی در تهران نیاز داریم؟

کفسابی شست و شوی ساده سنگ نیست . بلکه با دستگاه لایه یک تا چند میلی متری از رو سنگ که آسیب دیده را سمباده میکشند. اما این کار چه فایده ای دارد. و چه زمانی به این خدمات کفسابی در تهران نیاز است؟

✪ 1- وقتی سنگ ساختمانتان کدر، مات یا تیره شده

و با شستن هم تمیز نمی شود. خب در این شرایط سنگ یا تغییر شیمیایی داده و یا مواد رنگی به منافذ آن نفوذ کرده. حالا اگر لایه بسیار نازک رنگ گرفته را حذف کنید. سنگ های نو نمایان می شود.

✪ 2- برای لوکس و لاکچری کردن خانه و مغازه و … .

با سمباده کشیدن سنگ، زمین براق می شود و نور را بازتاب میکند. یا به اصطلاح آینه ای می شود. بازتاب نور محیط را بزرگتر ، گران تر و زیباتر نشان می دهد.

✪ 3- زمانی که موزاییک های قدیمی حیاط، پارکینگ و…

سیاه شده و رد روغن و لاستیک و … پاک نمی شود. در این شرایط با سمباده زدن سرامیک و کفسابی بتن در تهران به راحتی مثل روز اول می شوند. قیمت این نوع از ساب ارزان است.

✪ 4- ترمیم ترک ها و شکستگی ها.

اگر سنگ ها ترک خورده یا شکسته هستند، با مواد رزین به صورت هم رنگ با سنگ ها پر می شوند. بعد با انجام مراحل بعدی سنگسابی در تهران، به بهترین شکل ترمیم می شود. اما چرا به جای این کار سنگ شکسته را عوض نکنیم؟ پیدا کردن سنگی کامل هم رنگ کناری ها بسیار سخت است. حتی اگر هم بهترین سنگ را پیدا کنیم، چون این سنگ جدید نو هست، کهنه بودن سنگ های دیگر بیشتر به چشم می آید. و تعویض تمام سنگ ها کار اقتصادی ای نیست.

✪ 5- حذف خط و خش روی زمین یا سنگ آشپزخانه در تهران.

حذف لایه نازک از سنگ، تمام این خط و خش ها که محل تجمع آلودگی و سیاهی شده اند را از بین می برد.

✪ 6- شست و شوی راحت.

چون تمام منافذ حذف می شوند، سنگ هم دیرتر کثیف می شود و هم زمان شست و شو سریع تر میتوانید آب و مواد شونده را پاک کرد. البته معمولا با هدف شست و شوی سریع کفسابی نمیکنند. اما به هر حال یکی از مزیت های اضافی بعد از سنگسابی در تهران، سهولت در شست و شو های بعدی و کاهش هزینه های آن است.

✪ 7- و در نهایت افزایش طول عمر کفپوش. همان عامل که باعث شست و شوی راحت بعد از کفسابی است، باعث افزایش طول مفید سنگ می شود.

آشنایی با بهترین شرکت کفسابی و سنگسابی در تهران

سنگ یکی از گران قیمت ترین کفپوش های ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی می باشد که با هزینه زیادی در کف ساختمان فرش می شود. در این مقاله می خواهیم شما را با ۱۰ تا از بهترین شرکت کفسابی در تهران آشنا می کنیم تا دوباره زیبایی را به سازه ها باز گردانید. اگر از این کفپوش گران قیمت به درستی نگهداری نکنیم به مرور زمان با جذب آلودگی ها و رسوبات در سنگ باعث به وجود آمدن پستی بلندی ها و ناهمواری هایی در سنگ می شود که ظاهر زیبایی و شفاف سنگ با بروز این مشکلات از بین می رود.

آماده سازی محیط در بهترین شرکت کفسابی و سنگسابی در تهران

انجام عملیات آماده سازی محیط نیز مانند هر کار دیگری نیاز به پیش نیازهایی دارد و این پیش نیاز ها را به صورت زیر بیان می کنیم:

  • در محلی که قرار است کفسابی در آن جا انجام شود، همه وسایل قرار گرفته در آنجا باید از آن محل خارج شود.
  • بهتر است که برق مناسب دستگاه های کفسابی که معمولاً برق سه فاز هستند، فراهم باشند.
  • قبل از انجام عملیات کف سابی، کف زمین باید جارو شود و عاری از هرگونه خاک و ماسه باشد.

همان طور که از نام کفسابی و سنگسابی پیدا می باشد. کفسابی و سنگسابی به معنای سابیدن سنگ می باشد. در سنگ سابی از سنگ لایه ای معادل ۲ الی ۳میل متر را بر می دارند. این کار به منظور هم سطح شدن سنگ یا براق و شفاف و صیقلی شدن سنگ می باشد. از دیگر مزایای برداشتن لایه ای از سنگ باعث آینه ای شدن سنگ و از بین رفتن پستی و بلندی ها و ایرادات سنگ کف ساختمان می باشد. در کفسابی یا سنگسابی از دستگاه های سه فاز و تک فاز استفاده می شود.

بهترین کفسابی در تهران

کفسابی در تهران به معنی سابیدن کف ساختمان است که باعث درخشان شدن و تمیز شدن ساختمان می شود و کفسابی در تهران باعث جلوه ای ویژه ای را در ساختمان ایجاد خواهد کرد تا برای تمامی افراد جذاب باشد. کفسابی با روش های مختلف و با اهداف و علت های مختلف بر روی کف ساختمان صورت می گیرد.

کفسابی چیست؟

هر ساختمان و سازه ساختمانی متشکل از بخش های مختلفی است و کف ساختمان یکی از مهمترین بخش های هر ساختمانی می باشد، برای زیبا شدن و تمیز شدن کف ساختمان و برای افزایش طول عمر ساختمان ها توصیه می شود. هر ساختمان برای طول عمر مفید خود به خدمات  نیاز دارد که با سابیدن کف ساختمان توسط نیرو های متخصص و با تجربه که در شرکت های خدمات  ساختمان صورت می گیرد .

افرادی که کفسابی در تهران می کنند دارای تجربه های بسیار خوبی هستند که در کفسابی حتما باید افراد متخصص و خبره خدمات کفسابی ساختمان را انجام دهند. در عملیات  کف ساختمان توسط افراد کفساب به اندازه ۵ میلی متر سابیده می شود و این عملیات باعث می شود تا کف ساختمان شما جلوه ویژه ای پیدا کند.

آلمان |آموزش |استان تهران

دلایل استفاده از خدمات کفسابی در کف ساختمان

۱ – هم تراز نبودن سنگ ها یا موزاییک های کف ساختمان

یکی از مهمترین دلایلی که باعث می شود کف ساختمان  شود عدم هم تراز بودن سنگ ها و موزاییک های کف ساختمان است که باعث می شود کف ساختمان ظاهر نا مناسبی داشته باشد و اختلال در حرکت دادن اشیاء سنگین روی کف ساختمان همچنین از همه مهمتر در راه رفتن عابرین و افراد اختلال ایجاد می کند. که نیاز خدمات  توسط  حرفه ای است.

۲ -ایجاد برآمدگی در اثر ریخته شدن مطالح ساختمانی بر روی کف ساختمان

این عامل یکی دیگر از عواملی است که هر ساختمانی نیاز به خدمات  دارد در ساختمان ها به دلیل عملیات های بنایی و در حین اجرای عملیات کف گاهی اوقات سیمان ، ملاط یا هر مصالح ساختمان ممکن است بر روی کف ساختمان بریزد و باعث ایجاد برآمدگی شود و شما هم قطعا در بسیاری از پروژه های ساختمانی خودتان با این موضوع روبرو شده اید که برای این عملیات ها نیز حتما خدمات کفسابی توسط کفساب های حرفه ای نیاز است.

۳ – آسیب دیدن سطحی کف ساختمان

هنگامی که کف ساختمان دچار آسیب دیدگی سطحی می شود حتما باید عملیات  بر روی کف ساختمان انجام شود تا از آسیب های سطحی از بین برده شود و آسیب دیدن بیشتر کف ساختمان جلوگیری شود .

۴ – جمع شدن لایه هایی از چرک و آلودگی روی سطوح کف ساختمان

گاهی اوقات در اثر جمع شدن آلودگی و چرک بر روی کف ساختمان باید  بر روی کف انجام شود تا چرک ها و آلودگی های ایجاد شده بر کف ساختمان از بین برده شود چرا که ماندن طولانی مدت چرک ها و آلودگی ها بر روی سنگ و موزاییک های کف ساختمان باعث پوسدگی های سطحی و پیشروی پوسیدگی خواهد شد.

توصیه می شود برای سفارش خدمات  ساختمان حتما از افراد کفساب حرفه ای کفسابی در تهران استفاده شود چرا که کفسابی حرفه ای اهمیت بسیار زیادی در از بین بردن آسیب های کف می شود و عدم استفاده از افراد کفسابی متخصص و حرفه ای باعث می شود عملیات کفسابی در تهران به خوبی و درستی بر روی کف ساختمان شما انجام نشود و حتی کف سابی نادرستی نیز باعث پوسیدگی کف ساختمان و همچنین آسیب رسیدن زیاد به سنگ ها و موزاییک های کف می شود. پس هنگام خدمات سنگسابی با شرکت های کار کنید که از نیروهای متخصص  استفاده می کنند و خدمات با کیفیت کفسابی ارائه کرده و قیمت مناسبی نیز دریافت می کنند.

کفسابی در تهران زیر نظر متخصص ترین و با تجربه ترین افراد شاغل در شرکت سنگسابی منزل و ساختمان در تهران با استفاده از مجهز ترین و پیشرفته ترین دستگاه های سنگسابی ساختمان و با استفاده از بهترین و مناسب ترین مواد که برای سنگ های ساختمانی شما مناسب است انجام می شود.

شما عزیزان و شهروندانی که در تمامی مناطق تهران سکونت دارید اگر می خواهید خدمات کفسابی ساختمان تان با بهترین کیفیت انجام شود توصیه می کنم خدمات کفسابی ساختمان و منزل تان را به مجموعه ما بسپارید تا ما با اعزام به موقع نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه سنگسابی ساختمان و با استفاده از دستگاه های مخصوص سنگسابی ساختمان بهترین خدمات سنگسابی ساختمان در تهران را برای شما انجام دهند.

در استان تهران با توجه به تعداد جمعیت ساکن در این استان ساختمان های بسیار بزرگ و سر به فلک کشیده ای وجود دارند که نیازمند بهترین خدمات برای سنگسابی ساختمان هستندو ارائه بهترین خدمات کفسابی ساختمان توسط مجموعه کفسابی ساختمان  برای شما امکان پذیر است

در تهران برای نوسازی  سنگ ها یا کفسابی در تهران در ساختمان ها انجام می شود به گونه ای که تمامی لایه های زبر و آسیب دیده ساختمان توسط نیروهای متخصص  در تهران و با استفاده از بهترین و مجهز ترین دستگاه های سنگسابی برداشته می شود

و پس از برداشتن و پارک کردن آلودگی های ایجاد شده بر روی سطح سنگ های ساختمانی، سنگ های ساختمان شما مانند روز اول براق و درخشان خواهد بودو خدمات سنگسابی ساختمان در تهران همچنین برای از بین بردن پستی و بلندی های ایجاد شده بر روی سطوح سنگ های ساختمان و منزل شما و بالا رفتن دوام و عمر ساختمان انجام می شود.

برای بالا بردن عمر سنگ های ساختمان تان از بهترین نیروهای متخصص کف سابی ساختمان در تهران استفاده کنید تا آنها با استفاده کردن از بهترین دستگاه های کف سابی بتوانند کفسابی ساختمان شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

نمایش بیشتر