اقتصادیکسب و کار ایرانی

با اهرم 1:5000 کپیتال اکستند با 100 دلار به اندازه 500000 دلار معامله کنید!

بازار FOREX، بزرگترین و نقدشونده ترین بازار مالی در سرتاسر جهان است که روزانه تریلیون ها دلار در این بازار معامله می شود. یکی از ویژگی های کلیدی که معاملات فارکس را بسیار جذاب می کند، معاملات اهرمی است. اهرم به معامله گران اجازه می دهد تا با سرمایه اندکی پوزیشن های بزرگ تری را در بازار کنترل کنند. با این حال، درک نحوه عملکرد اهرم و خطرات مرتبط با آن قبل از ورود به دنیای تجارت فارکس بسیار مهم است.

در دنیای معاملات فارکس، اهرم ابزار قدرتمندی است که می تواند سود و زیان را افزایش دهد. این به معامله گران اجازه می دهد تا پوزیشن های بزرگتر را با مقدار سرمایه کمتری کنترل کنند و آنها را قادر می سازد تا به طور بالقوه سود خود را به حداکثر برسانند. با این حال، درک این نکته مهم است که اهرم همچنین سطح ریسک موجود در معاملات فارکس را افزایش می‌دهد و یافتن تعادل مناسب بین ریسک و پاداش را برای معامله‌گران ضروری می‌کند.

 معامله با اهرم 5000 در بازار فارکس

اهرم اساساً پول قرض گرفته شده از یک بروکر فارکس است که به معامله گران اجازه می دهد پوزیشن های بزرگتری نسبت به موجودی حساب آنها که معمولاً اجازه می دهد باز کنند. این نسبت به صورت نسبتی مانند 1:100 یا 1:500 بیان می شود که نشان دهنده میزان سرمایه ای است که معامله گر می تواند در مقایسه با مبلغ سپرده شده کنترل کند. به عنوان مثال، با نسبت اهرمی 1:500، یک معامله گر می تواند موقعیتی به ارزش 50000 دلار را با سپرده تنها 100 دلار کنترل کند. یعنی برای مثال شما با هزار تومان می توانید به اندازه 50 هزار تومان معامله کنید!

معاملات اهرمی ارز و طلا چیست؟

فرض کنید شما قصد دارید ارز یا طلا معامله کنید، اما سرمایه کافی در اختیار ندارید، اهرم مشکل شما را حل می کند. معاملات اهرمی در فارکس شامل قرض گرفتن پول از یک کارگزار برای باز کردن پوزیشن بزرگتر در بازار است. نسبت بین وجوه قرض گرفته شده و سرمایه خود معامله گر به عنوان نسبت اهرمی شناخته می شود. برای مثال، نسبت اهرمی 1:100 به این معنی است که به ازای هر 1 دلار سرمایه معامله‌گر، آنها می‌توانند پوزیشنی به ارزش 100 دلار را کنترل کنند.

اهرم هم سود و هم زیان را تقویت می کند. اگر معامله گر معامله موفقی انجام دهد، پتانسیل سود در نسبت اهرمی ضرب می شود. از سوی دیگر، اگر معامله ای علیه معامله گر پیش رود، زیان آن نیز بزرگ می شود. به همین دلیل است که معاملات اهرمی در فارکس دارای ریسک بالایی است و برای همه معامله گران مناسب نیست.

بالاترین اهرم معاملات ارز و طلا در کپیتال اکستند

بروکر کپیتال اکستند برای مشتریان خود اهرم تا سطح 5000 را فراهم کرده و این یعنی شما می توانید با قدرت زیادی معاملات را انجام دهید.

شما می توانید همین امروز و با ثبت نام در کپیتال اکستند شروع کنید. همچنین برای اطلاع از مسابقات، جوایز و پاداش ها صفحه رسمی کپیتال اکستند در اینستاگرام با آیدی capitalxtend_persian  را دنبال نمایید.

 معامله با 100 دلار و اهرم 1:5000 کپیتال اکستند

برگزاری مسابقات مسابقه اینستاگرامی فارکس با 7 جایزه نقدی دلاری ، ارائه پاداش ها و کمپین های تشویقی ، مسابقات اینستاگرامی و وبینارهای آموزشی رایگان یکی از مزایایی بزرگ کپیتال اکستند است. طرح هایی مثل تا 300 دلار پاداش ثبت نام یا کش بک میتواند قدرت شما در معاملات را افزایش دهد.  از فرصت 30 درصد شارژ بیشتر استفاده کنید و اعتبار بیشتری در حساب معاملاتی متاتریدر خود دریافت کنید. همین امروز ثبت نام خود را انجام دهید و با دریافت بونوس سپرده گذاری تا سقف 300 دلار، تجربه معاملاتی خود را افزایش دهید.

همچنین طرح کش بک نیز به این صورت است که به ازای هر لات معامله تا 3 دلار دریافت کنید. درآمد معاملاتی خود را با ریبیت های قابل برداشت به حداکثر برسانید و با قدرت بیشتری معامله کنید.

شزوع سرمایه گذاری و کسب درآمد فقط با 100 دلار!

شما می توانید تنها با 100 دلار کسب درآمد از بازار فارکس را شروع کنید. نکته جالب اینجاست که کپیتال اکستند 30 درصد هم به شما پاداش اولیه می دهد، یعنی 100 دلار شما همان ابتدا به 130 دلار تبدیل می شود. از فرصت 30 درصد شارژ بیشتر استفاده کنید و اعتبار بیشتری در حساب معاملاتی متاتریدر خود دریافت کنید. همین امروز ثبت نام خود را انجام دهید و با دریافت بونوس سپرده گذاری تا سقف 300 دلار، تجربه معاملاتی خود را افزایش دهید. از طرفی طرح کش بک نیز به این صورت است که به ازای هر لات معامله تا 3 دلار دریافت کنید. درآمد معاملاتی خود را با ریبیت های قابل برداشت به حداکثر برسانید و با قدرت بیشتری معامله کنید.

شما می توانید همین امروز و با ورود به وبسایت کپیتال اکستند شروع کنید. همچنین برای اطلاع از مسابقات، جوایز و پاداش ها صفحه رسمی کپیتال اکستند در اینستاگرام با آیدی capitalxtend_persian  را دنبال نمایید.

میانگین درآمد معامله گران فارکس چند دلار است؟

چندین نظرسنجی برای تعیین میانگین درآمد ماهانه معامله گران فارکس انجام شده است. این نظرسنجی‌ها معمولاً شامل حجم نمونه بزرگی از جمله معامله‌گران نهادی و خرده‌فروشی می‌شوند تا یک نمای کلی از بازار ارائه دهند.

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط Finance Magnates ، میانگین درآمد ماهانه معامله گران فارکس بین 1500 تا 10000 دلار بود. این رقم معامله گران از مناطق مختلف، سطوح تجربه و سبک های معاملاتی را در نظر می گیرد. این نظرسنجی نشان داد که تقریباً 30٪ از معامله گران بین 1500 تا 3500 دلار در ماه درآمد داشتند در حالی که حدود 10٪ بین 5000 تا 10000 دلار درآمد داشتند.

 لوریج 5000 برای معامله گران فارکس در کپیتال اکستند

نظرسنجی دیگری که توسط DailyFX انجام شد، یافته های مشابهی را ارائه کرد. این نظرسنجی نشان داد که 25٪ از معامله گران بین 1000 تا 5000 دلار یعنی 50 میلیون تا 250 میلیون تومان در ماه درآمد داشتند، در حالی که تقریباً 5٪ بیش از 10،000 دلار درآمد داشتند. این ارقام نشان می دهد که بخش قابل توجهی از معامله گران فارکس می توانند از طریق فعالیت های معاملاتی خود به درآمدی راحت دست یابند.

نمایش بیشتر