اقتصادیکسب و کار ایرانی

فرش کودک چه طرحی بخریم خوبه، راهنمای خرید فرش عروسکی

فرش کودک چه طرحی بخریم خوبه، راهنمای خرید فرش عروسکی: از میان طرح های متنوع و پرشمار برای خرید فرش کودک کدام طرح مناسب اتاق فرزند شما است؟ کدام فرش کودک اتاق او را زیباتر خواهد کرد؟ برای خرید فرش عروسکی اتاق کودک تنها باید به طرح آن توجه کرد؟ فرشخونه به همه این سوالات پاسخ داده است.

فرش کودک ارزان |قیمت فرش اتاق کودک |قیمت فرش اتاق کودک پسرانه

چرا برای اتاق کودک فرش عروسکی بخرم؟

خرید فرش عروسکی برای اتاق کودک کمک می کند فرزندتان احساس آرامش و تعلق در فضای اتاقش داشته باشد و همین طور متوجه تفاوت دکوراسیون کودکانه اتاقش با سایر قسمت های خانه بشود و مسئولیت بیشتری در قبال آن بپذیرد. به علاوه، این روزها توجه به روحیات کودک و استفاده از رنگ های شاد و کودکانه برای وسایل و اتاق کودک رایج شده و خانواده ها مایل هستند مناسب ترین و زیباترین فضا را با خرید فرش کودک برای فرزند خود فراهم کنند تا تاثیر مثبتی روی اعتماد به نفس و روحیه کودک داشته باشد. همچنین شما می توانید برای دیدن ایده های جالب از فرش کودک pinterest را مشاهده کنید

انواع طرح های فرش کودک برای خرید

طرح های فرش کودک با توجه به گروه های سنی مختلف و جنسیت آنها متفاوت است. طرح ها و رنگ بندی های متنوع فرش اتاق کودک به شما این امکان را می دهد که فرشی متناسب با روحیه و سن کودک و مطابق سلیقه خود انتخاب کنید.

فرش کودک دخترانه: هنگام خرید فرش کودک بهتر است از کلیشه های جنسیتی فاصله بگیریم و سعی کنیم کودک را در انتخاب فرش مورد علاقه اش آزاد بگذاریم. با این وجود برخی از طرح ها هستند که بیشتر برای دختر بچه ها خریداری می شوند مثل باربی، سیندرلا، السا آنا و طرح های فانتزی با تصویر دختر مثل فرش کودک دختر موفرفری و پرنسسی.

فرش کودک پسرانه: برخی طرح ها هم هستند که خانواده هایی که پسر دارند بیشتر آن ها را خریداری می کنند مثل فرش کودک ماشین ها، بنتن، فرش زمین فوتبال و فرش هایی که رنگ بندی آبی دارند. البته بسیاری از دختربچه ها هم به این طرح ها علاقمندند و بهتر است کودک فرش اتاقش را با سلیقه خودش و بدون توجه به جنسیتش انتخاب کند.

فرش کودک طرح حیوانات و پرندگان: از طرح های بسیار پرفروش برای خرید فرش کودک فرش طرح حیوانات است. این حیوانات گاها از شخصیت های کارتونی گرفته شده اند و بسیاری از مواقع هم فانتزی هستند. فرش طرح حیوانات مزرعه، جغد، فیل، روباه، گربه، خرس و بسیاری دیگر از حیوانات و پرندگان با رنگ های مختلف تولید شده اند.

فرش کودک کارتونی و انیمیشنی: یکی از مهم ترین سوژه ها برای خرید فرش کودک طرح کارتون ها و انیمیشن های محبوب کودکان هستند. فرش با طرح شخصیت های کارتونی مورد علاقه کودکان مثل باب اسفنجی و پاتریک، تام و جری، السا و آنا، مینیون ها، راپونزل و مرد عنکبوتی در فرشخونه موجود هستند و از جمله پرفروش ترین طرح های فرش اتاق کودک به شمار می روند.

فرش کودک ارزان |قیمت فرش اتاق کودک |قیمت فرش اتاق کودک پسرانه

فرش کودک فانتزی: برخی از طرح های فرش کودک کاملا تخیلی و فانتزی هستند و رنگ بندی های خاص و مدرنی هم دارند. این طرح ها هم فرش های کودکانه مثل یونیکورن و تدی را شامل می شوند و هم فرش نوجوان مثل فرش طرح دختر پاییز.

فرش سیسمونی برای نوزاد: فرش نوزاد معمولا با طرح های مینیمال و خلوت و رنگ های ملایم تولید می شود. بسیاری از این طرح ها به طور مشخص برای دختر یا پسر تولید میشوند مثلا روی آن ها کلمه پسر یا دختر نوشته شده و یا قسمتی از آن صورتی یا آبی است. خرید فرش کودک برای سیسمونی به شما در داشتن دکوراسیون با تم دخترانه یا پسرانه کمک می کند.

فرش اتاق کودک با طرح آموزشی: برخی از مدل های فرش اتاق کودک با طرح حروف الفبا یا اعداد می توانند برای کودک جنبه یادگیری و آموزشی داشته باشند. فرش کودک طرح حیوانات هم در شناخت حیوانات در خردسالان بسیار موثر هستند.

فرش کودک طرح زمین بازی: فرش اتاق کودک طرح لی لی، شطرنج، زمین فوتبال، مار و پله و طرح ترافیک به نوعی دو منظوره هستند؛ هم جنبه سرگرمی دارند و هم پوشش کف را انجام می دهند.

فرش کودک ارزان |قیمت فرش اتاق کودک |قیمت فرش اتاق کودک پسرانه

فرش اتاق نوجوان: یکی دیگر از طرح های فرش اتاق کودک فرش نوجوان است که معمولا در کنار طرح های فرش کودک عرضه می شود. این فرش ها معمولا با تصاویر انیمیشن های مورد علاقه نوجوانان و طرح های فانتزی تولید می شوند و مناسب کودکان 11 تا 15 سال هستند و طرح و رنگ بندی آن ها با جزئیات بیشتری همراه است.

خرید فرش کودک با بهترین قیمت از فروشگاه فرشخونه

فروشگاه اینترنتی فرشخونه طرح های متنوع و منحصر به فردی برای خرید فرش ماشینی کودک عرضه می کند که قیمت های مختلفی هم دارند و شما می توانید با هر مقدار هزینه ای فرش مورد نیازتان را از این فروشگاه با بالاترین کیفیت خرید کنید.

دقت کنید در خرید فرش برای اتاق کودک کیفیت و ضد حساسیت بودن فرش هم اهمیت بالایی دارد. فرشخونه محصولات خود را با ضمانت بازگشت 7 روزه به سراسر کشور ارسال می کند.

منبع: فرش کودک فرشخونه (https://farshkhooneh.com)

نمایش بیشتر