اخبار جامعهکسب و کار ایرانی

سریعترین روش بار به شهرستان چیست؟

سریعترین روش برای ارسال بار به شهرستان با کمترین هزینه

ارزانترین باربری و ارسال بار به شهرستان ها

شرکت حمل و نقل ما  از معتبرترین و قدیمی ترین باربری های تهران ، آماده ارائه خدمات باربری به شهرستان ها می باشد . باربری ما سال هاست که در این حوزه فعالیت می کند و با تجربه فراوان و پرسنل متخصص و کاربلدی که دارد ، بهترین خدمات باربری را در اختیارتان قرار می دهد .

شما می توانید برای حمل انواع بار و کالا در هر حجم و وزنی که باشد می توانید از خدمات ما استفاده کنید ؛ شرکت ما مجهز به انواع کامیون ، تریلی و کامیونت و نیسان می باشد که با توجه به نوع بارتان در اختیارتان قرار میدهد. ارائه خدمات کارشناسی و مشاوره ای رایگان از خدمات ویژه ما است که سبب حذف هزینه های اضافی و زمان بندی دقیق می شود.

آشنایی |آهن |امنیت

مجموعه ما همه روزه آماده ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی با ارزانترین کرایه در سراسر کشور می باشد. ما با سالها تجربه در خصوص ارسال خرده بار به شهرستان و دسترسی گسترده به انواع کاميون های باربری همواره درحال خدمات رسانی و حمل بار به شهرستان های کشور می باشیم .

باربری به شهرستان شامل باربری به همه شهرهای ایران می شود ؛ حمل بار به مشهد ، حمل بار به اصفهان ، حمل بار به تبریز، حمل بار به بندرعباس ، حمل بار به شیراز و . . . .

حمل بار به شهرستان با انواع خودرو باربری

 مجموعه ما مجهز به بزرگ ترین ناوگان حمل و نقل کشور می باشد که شامل کوچک ترین خودرو باربری ( نیسان ) می باشد تا بزرگ ترین خودرو های باربری ( کمرشکن و بوژی ) شما می توانید از هر خودرو باربری برای جابجایی بارتان استفاده کنید.

* ارسال بار به شهرستان با تریلی کفی

* ارسال بار به شهرستان با تریلی ترانزیت

* ارسال بار به شهرستان با کامیون تک و جفت

* ارسال بار به شهرستان با کامیونت مسقف و روباز

* ارسال بار به شهرستان با کامیون بنز

* ارسال بار به شهرستان با نیسان

برای اینکه باربری ایمن و کم هزینه ای داشته باشید ، باید خودرو مناسب با بارتان را سفارش دهید. برای انتخاب خودرو مناسب ابتدا لازم است شما با انواع خودرو های باربری و مشخصات آن ها آشنا شوید.

* برای حمل بارهای سبک و کم حجم زیر 2 تن می توانید از نیسان وانت استفاده کنید . ( تیم ما خدمات باربری با نیسان و وانت را تنها از مبدا باربری کرج در اختیارتان قرار می دهد )

* برای حمل بار با حداکثر طول 4 متر و وزن 3.5 تن می توانید از خاور استفاده کنید.

* برای حمل بار با حداکثر وزن 6 تن کامیون 911 و کاویان مناسب ترین گزینه هستند.

* برای حمل بار با حداکثر وزن 10 تن ، کامیون تک یا کامیون 10 تن یا همان بنز 6 چرخ مناسب می باشد.

* برای حمل بار با حداکثر وزن 15 تن از کامیون جفت یا کامیون بنز 10 چرخ استفاده می شود.

* برای حمل بار با ابعاد بزرگ تر از 7 متر و بیشتر از 15 تن به طور معمول از تریلی استفاده می شود.

* برای حمل بار با حداکثر وزن 24 تن و طول 14 متر می توانید از تریلی های کفی ، بغلدار و چادری استفاده کنید .

* برای حمل بارهای سنگین تر از 24 تن و بلند نر از 14 متر بسته به نوع بارتان از کمرشکن 5 محور ، 7 محور و 9 محور می توانید استفاده کنید.

ارزانترین کرایه ارسال باربه شهرستان

تیم ما متخصص حمل بار با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت به سراسر کشور می باشد. عوامل زیادی در تعیین نرخ کرایه باربری به شهرستان تاثیر گذار می باشد و روزانه سبب افزایش یا کاهش هزینه ها می شوند. عوامل زیر از مهم ترین موارد موثر در نرخ تعرفه باربری بین شهری هستند :

* نوع بار و شرایط حمل آن

اگر بار شما دارای شرایط خاصی باشد مثلا امکان حمل آن با دست یا توسط کارگر نباشد و برای حمل آن به جرثقیل نیاز باشد ، هزینه جرثقیل جداگانه محاسبه می شود.

* زمان و محل بارگیری و تخلیه بار

در برخی معابر شهری تردد کامیون ها و تریلی در روز ممنوع می باشد بنابراین بارگیری یا تخلیه باید در شب انجام شود که ممکن است شامل هزینه های اضافی شود .

* شرایط آب و هوایی

 به عنوان مثال ، در تابستان که دمای شهر های جنوب کشور بسیار بالا است ، استهلاک خودروها نیز تا حد زیادی افزایش دارند . از همین جهت نرخ کرایه ها نیز مقداری افزایش خواهند داشت .

* نوع خودرو باربری و تعداد آن

قطعا هزینه باربری با تریلی بیشتر از هزینه باربری با کامیون یا کامیونت می باشد .

* عادی یا ترافیکی بودن محموله

حمل محموله های ترافیکی نیاز به دریافت مجوز های خاصی دارد که ممکن است هزینه بر و زمان بر باشد و همچنین بارهای ترافیکی را نمی توان از تمامی مسیر ها ارسال کرد و در برخی موارد مجبوریم از مسیر دورتر استفاده کنیم که شامل هزینه های اضافه می شود .

حمل انواع بار و کالا توسط  باربری ما

حمل ارزان و تخصصی انواع بار و کالا از تهران به شهرستان را با خیالی آسوده به ما بسپارید ، ما با داشتن 30 سال تجربه بهترین گزینه  برای حمل و نقل بین شهری می باشیم. تمامی بارهای مجاز را می توانید با انواع خودرو های باربری به سراسر کشور ارسال کنید ؛ هیچگونه محدودیتی در مقدار بار ارسالی ، نوع آن ، تعداد خودرو های مورد نیاز و . . . وجود ندارد.

چند مورد از بارهایی می توانید توسط باربری ما به شهرستان مورد نظرتان ارسال کنید :

* باربری و حمل کیسه مواد به شهرستان

* حمل و باربری تره بار به شهرستان

* ارسال مواد پلاستیک به شهرستان

* باربری و حمل آهن به شهرستان

* باربری و حمل ورق به شهرستان

* حمل بشکه مواد به شهرستان

* حمل ام دی اف به شهرستان

* حمل لاستیک به شهرستان

* حمل جهیزیه به شهرستان

* حمل میلگرد به شهرستان

* حمل چوب به شهرستان

* حمل خودرو به شهرستان

حمل آهن آلات از شهرستان ها

یکی از بارهایی که برای صنایع مختلف مورد نیاز می باشد ، انواع آهن آلات و فلزات می باشند .  برای حمل و نقل آهن آلات با توجه به نوع آن ، وزن و ابعاد آن می توانید از کامیون و تریلی ها استفاده کنید . به عنوان مثال شرکت تولیدی فولاد اصفهان اولین تولید کننده نبشی در ایران می باشد ؛ این شرکت در سال 1376 با هدف تولید انواع نبشی ساختمانی و صنعتی در زمینی به مساحت 26000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی اشترجان به بهره برداری رسید .

در حال حاضر این شرکت با ظرفیت تولید 300000 تن در سال (شامل مقاطع فولادی و ورق تخت) یکی از برندهای تولید نبشی (معروف به نبشی سپاهان)  در سطح کشور بوده و وجود مزیت نسبی در تولید ورق فولادی، شرکت را برآن داشت که علاوه بر انجام اصلاحات خط تولید در پی احداث و راه اندازی خط ورق اقدام نماید.

محصولات شرکت تولیدی فولاد اصفهان:

* نبشی (صنعتی/ساختمانی)  از سایز 65 میلیمتر تا 150 میلیمتر

* میلگردهای صنعتی (شافت) از 55 میلیمتر تا 110 میلیمتر

* تولید شمش نوردی چهارگوش از اسلب در ابعاد رایج و مطابق با سفارش مشتری

* ورق گرم با ضخامت:  15  میلیمتر تا 60میلیمتر

برای ,حمل بار به اصفهان  ( حمل مواد اولیه ) و همچنین حمل بار از اصفهان به سایر نقاط کشور می توانید از خدمات ما استفاده کنید.

حمل اثاثیه و لوازم منزل به شهرستان

یکی از بیشترین خدمات مورد نیاز برای عموم افراد حمل اثاث و لوازم خانگی ، حمل مبلمان ، حمل لوازم اداری ، حمل لوازم شرکت ها و اداره ها ، حمل جهیزیه و . . . می باشد. برای اسباب کشی و حمل لوازم خانگی بهترین خودرو های مسقف در اختیارتان قرار می گیرد تا از بارتان در برابر آب و باد و باران محافظت کند. از جمله خدمات ویژه ما برای حمل اثاثیه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

* بسته بندی صحیح و اصولی

* پرسنل و کارگران دوره دیده و حرفه ای

* چیدمان درست و صحیح بار در کامیون اسباب کشی

* انتخاب خودرو باربری مناسب با مقدار و وزن بارتان

* بررسی سلامت و ایمنی ماشین پیش از شروع بارگیری اثاثیه

* انتخاب بهترین و نزدیک ترین مسیر و اعلام به مشتری

* زمان بندی دقیق رسیدن بار به مقصد

* استفاده از رانندگان مجرب و دارای کارت سلامت

ارائه بیمه نامه معتبر جهت باربری به شهرستان

اگر قصد ارسال بار به شهرستان را دارید با خاطری جمع و خیالی آسوده با ما تماس بگیرید. مجموعه ما متخصص حمل و نقل شهری و بین شهری می باشد و تمامی بارهای خود را تحت پوشش کامل ترین بیمه باربری به مقصد ارسال می کند.

استفاده از بیمه نامه یکی از مهم ترین و اصلی ترین موارد هنگام حمل بار به شهرستان می باشد . بیمه نامه معادل با ارزش بارتان تنظیم میشود و مبلغ 50 میلیون از ان به صورت رایگان به تمامی بارها تعلق می گیرد.زمانی که فاصله بین مبدا و مقصد بارتان زیاد می شود احتمال پیش آمد حوادث و خسارات غیرقابل کنترل نیز بیشتر می شود.

به عنوان شما قصد حمل بار به اهواز از مشهد را دارید این دو شهر یکی در جنوب غربی کشور قرار دارد و یکی در شمال شرقی و حدوداَ 1700 کیلومتر با هم فاصله دارند ؛ بنابراین استفاده از بیمه در چنین شرایط یکی از واجبات می باشد .

نتیجه گیری :

امروزه جابه‌جایی بار و اسباب و اثاثیه مختلف یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های همه ما در زندگی است. همه ما به دلایل گوناگون شخصی یا تجاری نیازمند استفاده از خدمات باربری هستیم. شرکت حمل و نقل ما با بهره مندی از نیرو ها متخصص و تجهیزات کامل همواره سعی در ارائه بهترین خدمات دارد.

ارسال بار به شهرستان ها و باربری بین شهری

حمل و ارسال بار به شهرستان‌های دیگر کشور در این مطلب مورد نقد قرارگرفته است.

حمل بار بین شهری به معنای حمل و نقل و ارسال هر نوع بار از یک شهر به شهری دیگر است.

در ارسال بار به شهرستان از باربری لوان نور به صورت یک روزه خواهد بود. پس‌نیاز به تجهیزات مدرن‌تر و آمادگی بیشتر نسبت به درون‌شهری می‌باشد.

نیازهای حمل بار بین شهری

برای ارسال بار از تهران به سایر شهرستان‌ها به تجهیزاتی نیاز داریم. که بتوان امنیت بار را در این‌گونه حمل‌ونقل‌ها حفظ کرد. کلیه نیازهای یک حمل بار بین شهری اعم از:

 • ماشین باربری
 • تجهیزات بسته بندی
 • حمل بار

در جابجایی های بین شهری از حساسیت بیشتری برخوردار است.

حمل بار به شهرستان نیاز به خودروهای مجهز مختلف دارد.

ازجمله ماشین‌هایی که می‌توان در ارسال بار به شهرستان مورداستفاده قرارداد:

 • وانت و نیسان
 • کامیون و کامیونت
 • تریلر
 • خاور مسقف و روباز و ..

حمل بار بین شهری برای بارگیری و حمل‌ونقل سخت‌تر از درون‌شهری است. ازاین‌رو تخصص و مهارت بیشتری نسبت به ارائه خدمات در تهران نیاز دارد. احتمال آسیب به بار در زمان ارسال بار به شهرستان بیشتر است .

ارسال بار بین شهری می‌تواند شامل؛

 • اثاثیه منزل
 • مواد خوراکی
 • لوازم شرکت‌ها وادارات
 • ماشین‌آلات و دستگاه‌های مختلف
 • مواد اولیه و ..

باشد.

اقدامات اولیه برای محافظت از بار، در ارسال بار به شهرستان‌ها لازم است. چراکه مسافت و مشکلات جاده‌ای در حمل بار به شهرستان‌ها زیاد است.

مواردی که در باربری تهران به شهرستان باید در نظر گرفته شود:

 • استفاده از بسته بندی صحیح
 • استفاده از پرسنل و کارگران دوره دیده و حرفه ای
 • چیدمان درست و صحیح بار در ماشین حمل اثاثیه
 • انتخاب مناسب ماشین اسباب کشی جهت ارسال بار به شهرستان
 • بررسی سلامت و ایمنی ماشین پیش از شروع حمل اثاثیه به شهرستان
 • تعیین مناسب ترین مسیر و اعلام آن به مشتری
 • تعیین زمان دقیق رسیدن بار به مقصد
 • استفاده از رانندگان با سابقه و مجرب با آشنایی لازم

ارسال بار به شهرستان نیاز به‌دقت خاصی در هنگام بار زدن دارد. همچنین استفاده از رانندگان حرفه‌ای دارد. که این مورد نیز حتماً باید در نظر گرفته شود. شرکت مدرن ما دارای جدیدترین ماشین‌های حمل بار و اتوبار می‌باشد. می‌توانیم سریع‌ترین و مطمئن‌ترین روش‌ها را برای ارسال بار به شهرستان ارائه نماید. کلیه خدمات لازم برای ارسال بار به شهرستان‌های دیگر کشور را در اسرع وقت انجام می‌دهد.

حمل بار بین شهری و ارسال بار به شهرستان های مختلف

شما می توانید برای حمل بار خود به هر نقطه از ایران با ما تماس بگیرید. حتی به دورترین شهرستان های ایران نیز آماده ایم تا بار و اثاثیه شما را انتقال دهیم.

خدمات بین شهری شامل ارسال بار به؛

 • شمال کشور
 • جنوب کشور
 • شرق کشور
 • و غرب کشور

می باشد.

لازم به ذکر است که شرکت ما در ارسال بار به‌صورت بین‌المللی نیز تخصص دارد. کلیه شهرستان‌ها و نیز نقاط مرزی ازجمله مناطقی است که تیم ما در ارسال بار به آن‌ها فعالیت می‌نماید. خدمات ارسال بار به شهرستان به‌صورت شبانه‌روزی انجام می‌شود. ماشین حمل بار و رانندگان ما به‌صورت 24 ساعته برای ارسال بار به شهرستان آمادگی لازم رادارند. شما می‌توانید با خیالی آسوده وسایلتان را به سریع‌ترین شرکت تهران و ایران بسپارید و مطمئن باشید که در زمان مقرر بار شما به مقصد خواهد رسید.

نمایش بیشتر