اخبار سلامتکسب و کار ایرانی

چرا جلوی تخت خواب آینه می گذارند؟

چرا نباید تخت خواب جلو آینه باشد؟

در دوران کهن، آینه به عنوان منبع انرژی تصور می شده است. خرافات در مورد آینه روبروی تخت خواب چوبی تا به حال باقی مانده است. خیلی از مردم پدیده های عجیب و غریب مرتبط با این قطعه تزئین را پیدا می کنند.

آپارتمان |استرس |انرژی

آیا قرار دادن تخت خواب جلوی آینه خرافات است؟

خیلی از انسان ها تصور دارند که آینه ها نوعی قدرت جادویی دارند. این کار هلت ظهور خرافات زمان جنگ ، شکستن یا درمورد موقعیت خود در خانه شده است. ۴ علت وجود ندارد که یک سطح بازتابنده نباید در مقابل تخت خواب قرار بگیرد:

  • انعکاس صاحب آپارتمان فضای اتاق را مختل میکند و به شخص اجازه استراحت نمیدهد.
  • خیلی از مردم فکر می کنند که اشخاص خارجی از طرف دیگر ما را رصد میکنند.
  • آینه انرژی را بسیار بالا میبرد و انباشت زیاد از حد انرژی سبب مشکلات مربوط به زندگی خانوادگی خواهد شد.
  • در صورتی که از خواب بیدار بشود و بازتاب خود را ببیند ، شاید ترسیده باشد.

موارد مرتبط با بازتاب یک شخص در خواب انسان

  • مطابق تعابیر عرفانی، پورتالی به دنیای دیگر تلقی شده است. در شب، هیچ نوری در اتاق نیست، به این معنی که پورتال با انرژی شارژ می شود و میتواند باز بشود.
  • تصورات بر این است که یک روح اختری در درون سطح زندگی میکند. و در زمان خواب ، روح ما از بدن خارج می شود. در حالی که بدن ما وجود ندارد ، اختر قادر است بدن را تصرف کند. و برگشتن تقریبا غیرممکن می باشد.
  • اتاق خواب باید فضایی از فضای شخصی داشته باشد و این محصول تعداد افراد داخل سالن را دو برابر میکند.
  • در صورتی که این محصول تاریخچه ای غنی داشته باشد ، هر آنچه در کنار آن اتفاق افتاده ممکن است کابوس های شما باشد. به عنوان نمونه، صحنه های قتل یا مشاجره.
  • در صورتی که فردی همیشه تنها بخوابد ، دو برابر تنها می شود. و اگر یک زوج متاهل در خواب باشند ، آینه ظاهر افراد جدیدی را در زندگی آنها تحریک می کند ، که می تواند به مانعی برای همسران تبدیل شود.

استفاده از آینه ها در اتاق خواب

آینه ها از اون دست لوازمی هستن که در مکان های مختلف قابل استفاده اند و با هر سبکی هماهنگن. همچنین از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه ها برای دکوراسیون به حساب میان .در گذشته هم براتون از کاربرد آینه ها صحبت کردیم که با مراجعه به مطالب بهترین فضاهای خونه برای نصب آینه و کاربرد آینه در خانه های کوچک میتونین اونها رو مطالعه کنین. اگه به فکر دیزاینی متفاوت و جدید برای اتاق خوابتون هستین بهتون پیشنهاد میکنم این مطلب رو بخونین و بعد تصمیم بگیرین.

بزرگتر نشان دادن فضای اتاق خواب

نصب آینه در اتاق خواب از لحاظ بصری باعث میشه تا فضا بزرگتر به نظر برسه و یک نقطه ی کانونی در اتاق ایجاد میکنه. برای اینکار بهتره که آینه رو در کنار پنجره قرار بدین تا نور طبیعی رو منعکس کرده و در نتیجه فضایی روشن تر و بزرگتر داشته باشین.

انعکاس نور پنجره و ایجاد روشنایی بیشتر برای اتاق خواب

نصب دو آینه در کنار هم

استفاده از دو آینه در کنار هم باعث میشه تا اتاقی به مراتب روشن تر و بزرگتر داشته باشین. میتونین طوری اونها رو در کنار هم قرار بدین که منعکس کننده ی تصویر سقف باشن و نور منتشر شده از سقف رو هم در کل اتاق پخش کنن.

پوشش کنج اتاق خواب با آینه

قرارگرفتن آینه در کنج اتاق تصویر جدیدی رو براتون به وجود میاره و مثل اینه که سطح جدیدی به اتاقتون اضافه شده. فقط کنج مناسب اتاق رو برای این کار انتخاب کنید تا تصویر بازگشتی زیبا و دوست داشتنی باشه . آینه ها از اون دست لوازمی هستن که در مکان های مختلف قابل استفاده اند و با هر سبکی هماهنگن. همچنین از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه ها برای دکوراسیون به حساب میان .در گذشته هم براتون از کاربرد آینه ها صحبت کردیم که با مراجعه به مطالب بهترین فضاهای خونه برای نصب آینه و کاربرد آینه در خانه های کوچک میتونین اونها رو مطالعه کنین. اگه به فکر دیزاینی متفاوت و جدید برای اتاق خوابتون هستین بهتون پیشنهاد میکنم این مطلب رو بخونین و بعد تصمیم بگیرین.

بزرگتر نشان دادن فضای اتاق خواب

نصب آینه در اتاق خواب از لحاظ بصری باعث میشه تا فضا بزرگتر به نظر برسه و یک نقطه ی کانونی در اتاق ایجاد میکنه. برای اینکار بهتره که آینه رو در کنار پنجره قرار بدین تا نور طبیعی رو منعکس کرده و در نتیجه فضایی روشن تر و بزرگتر داشته باشین.

نصب دو آینه در کنار هم

استفاده از دو آینه در کنار هم باعث میشه تا اتاقی به مراتب روشن تر و بزرگتر داشته باشین. میتونین طوری اونها رو در کنار هم قرار بدین که منعکس کننده ی تصویر سقف باشن و نور منتشر شده از سقف رو هم در کل اتاق پخش کنن. قرارگرفتن آینه در کنج اتاق تصویر جدیدی رو براتون به وجود میاره و مثل اینه که سطح جدیدی به اتاقتون اضافه شده. فقط کنج مناسب اتاق رو برای این کار انتخاب کنید تا تصویر بازگشتی زیبا و دوست داشتنی باشه .

کمد لباس با درب آینه ای

یکی از بهترین فضاها برای نصب آینه در کمدهای دیواریه که به دلیل بزرگ بودن میشه از اشکال و طرح های متفاوتی برای اینکار استفاده کرد. همچنین پوشش چنین سطحی با آینه باعث میشه تا انعکاس نور بیشتر بشه و اتاقتون به مراتب بزرگتر از حالت اصلی به چشم بیاد.

قرار دادن آینه روبروی درب ورودی یا بین پنجره ها

اولین و مهمترین کاربرد آینه بازتابه تصاویره و قرار گیری آینه در چنین مکانهایی باعث میشه تا به راحتی موقع ورود و خروج از اتاق خودتون رو برانداز کنید. قرارگیری آینه در محل ورودی اتاق خواب فضا رو بزرگتر نشون میده و میتونه محل مناسبی برای تعویض لباس هم باشه.

پوشش دیوار پشت تخت خواب با آینه

معمولا این دیوار نقطه ی کانونی هر اتاقی محسوب میشه. بنابراین اگه به فکر ایجاد اتاقی زیبا هستین به این دیوار توجهی ویژه داشته باشین. یکی از جذابترین مکانها برای نصب آینه دیوار پشت تخته. در صورتی که تمایل دارین دکوری مدرن داشته باشین به طور همزمان از یک آینه ی بلند و یک بالین بزرگ در مرکز استفاده کنید و با نصب دو چراغ در دوطرف تقارن ایجاد کنید.

کاربرد آینه در دیوار پشت تخت خواب

اگه طرفدار دکرهای ساده تر هستین از دو آینه ی باریک و بلند برای نصب در بالای پاتختی ها استفاده کنید و یک آینه ی زیبا و متفاوت هم در وسط دیوار قرار بدین. با مطالعه ی مطلب ایده هایی برای تزیین دیوار پشت تخت خواب میتونین سایر پیشنهادات رو هم برای دیزاین این دیوار ببینین.

چیدمان زیبای آینه های تزئینی در کنار هم

با جمع آوری مجموعه ای از آینه های زیبا میتونین در دیزاین اتاقتون ازشون بهره ببرین. توجه داشته باشین که این آینه ها باید حداقل در یک ویژگی با هم مشابه باشند مانند شکل، رنگ قاب و یا داشتن سبکی یکسان و نزدیک به هم.

فنگ شویی اتاق خواب ؛ نکاتی مهم برای ایجاد جو رمانتیک و تاثیر مثبت در رابطه جنسی

آیا فکر می کنید دکور اتاق خواب در رابطه جنسی شما تاثیر گذار باشد؟ حتما همین طور است! مشاوران دکوراسیون داخلی به شما می‌گویند که چطور با استفاده از فنگ شویی اتاق خواب به استقبال عشق در خانه بروید. از اضافه کردن چند لامپ در اتاق خواب گرفته تا پرهیز از خاکستری رنگ کردن دیوارها.

هر چیزی در اتاق خواب، از رنگ دیوار تا قاب عکسی که روی میز گذاشته اید، می تواند در شعله ور شدن عشق در شما یا فروکش کردن آن تاثیر بگذارد. روح خانه ای که طبق اصول فنگ شویی چیده نشده باشد بر تمامی جنبه های زندگی تاثیر می گذارد، تنش ایجاد می کند، استرس زا است، سلامت خوبی ندارد، با کسب و کار جور نیست و حتی ممکن است در روابط عاطفی و زناشویی شما چالش هایی ایجاد کند. شما می توانید با به کار گیری طراحی دکوراسیون داخلی خاصی که طبق اصول فنگ شویی است فصل جدیدی از زندگی مشترک خود را ورق بزنید.

امروز در روزیاتو تکنیک ها و نکاتی را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت که متعلق به آموزه های فنگ شویی خاور زمین در دوران باستان هستند. در واقع، ما می خواهیم به شما توضیح دهیم که چطور می توانید با کمی تغییر دکوراسیون و جا به جا کردن اشیا یا اضافه کردن چند چیز کوچک، خانه خود را رمانتیک و عاشقانه کنید. چه مجرد باشید، چه متاهل یا حتی در شرف ازدواج، می توانید از این ایده ها برای ایجاد جو رمانتیک تر و پشیبان در خانه خود کمک بگیرید.

فنگ شویی برای عشق

برای ایجاد یک فضای رمانتیک انرژی جفت ها اهمیت دارد. مثلا به این فکر کنید که لامپ ها را با هم تطبیق دهید یا از میزهای کنار تخت خواب در اتاق خود استفاده کنید. همه فضاهای ارتباطی در خانه خود را پیدا کنید و حواستان به فضای اصلی باشد. فضاهای ارتباطی خصوصی برای هر اتاق را نیز در نظر بگیرید. اگر سرویس بهداشتی و حمام را نادیده بگیریم، بهتر است در گوشه و کنار خانه و هر فضایی که می بینید انرژی عشق را ترویج کنید.

اطمینان حاصل کنید که هر چیزی به دکوراسیون اضافه می کنید کشش عاشقانه شما را بیشتر می کند. برخی از مردم دوست دارند خانه های خود را با مجسمه، سنگ مرمر، زوج هایی که همدیگر را می بوسند، نی های بامبو، گربه های چینی سمبل شانس و الهه های مختلف پر کنند. البته، خیلی ها هم علاقه ای به این چیزها ندارند.

این طور نیست که یک روش قطعی و مسلم برای جاری کردن انرژی عشق وجود داشته باشد؛ روش های فنگ شویی برای عشق در خانه به همان اندازه ای که شما با بقیه آدم های اطرافتان فرق دارید منحصر به خود شما هستند. در این مطلب، ما قصد داریم ایده های بالقوه ای را به شما ارائه دهیم تا اگر دلتان خواست بتوانید از آنها استفاده کنید.

یک زوج مناسب و ایده آل  به دکوراسیون خانه خود اضافه کنید

یک تابلوی عکس، مجسمه یا فیگور یک زوج را بخرید و دکور خانه خود کنید. برخی از مردم ترجیح می دهند چیزی که می خرند خیلی در معرض نمایش نباشد و ممکن است طرحی از انواع دیگر زوج ها را بخرند؛ مثلا گربه های چینی عاشق.

برخی از اساسی ترین و بنیادی ترین نمونه ها عبارت اند از: یک عکس، مجسمه یا فیگور یک زوج. توصیه می‌شود زوج ها به همدیگر نگاه کنند، شما به زوج خود خیره شده باشید، به جای چهره ناراحت، شاد باشید، ترکیب فیزیکی ای که دوست دارید بگیرید، صورت ها به سمت شما باشند نه این که پشتشان به شما یا به همدیگر و در حالت قهر باشند. تصویر یک زوج ایده آل را به سختی می توان پیدا کرد اما در صورتی که خوب بگردید، قطعا می توانید چیزی که می خواهید را پیدا کنید.

اگر در حال حاضر زوج یا زوجه ای دارید که با او در رابطه عاشقانه و رمانتیک به سر می‌برید، لازم است انرژی در اتاق خواب خود را بیشتر کنید. برای این منظور، می توانید یک عکس شاد و دو نفره از همدیگر را در اتاق بگذارید؛ نه همراه بچه، نه والدین و نه دوستان! فقط و فقط خود شما دو نفر.

چند نمونه از زوج های فنگ شویی

همان طور که گفتیم برخی از مردم دلشان نمی خواهد عشق خود را به نمایش بگذارند و به همین دلیل سعی می کنند به روش دیگر و با اضافه کردن زوج های متفاوتی اصول فنگ شویی را رعایت کنند. مثلا خیلی ها از گربه، پنگوئن، خرگوش، قو، اردک و چیزهایی از این قبیل استفاده می کنند. عجیب ترین چیزی که تا به حال دیدیم این بود که یک زوج دو مار پیچ خورده را به دکور خانه خود به عنوان سمبل فنگ شویی اضافه کرده بودند. البته، چنین زوج عجیبی از نظر فنگ شویی که اشکالی ندارد اما این را حتما باید شریک زندگی شما هم بپسندد و علاقه به خزندگان داشته باشد.

منبع:

mybobs.com

نمایش بیشتر