اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

هتل آپارتمان مشهد خیابان طبرسی

4 خیابان اصلی در نزدیکی حرم امام رضا وجود دارد. خیابان شیرازی، امام رضا، نواب و طبرسی. در این مطلب قصد داریم برای آن دسته از زائرینی که قصد رزرو را دارند، هتل‌های خیابان طبرسی را معرفی کنیم. طبرسی خیابان شلوغ و پرهیاهویی است. زیرا در مسیر شمالی ورود به حرم قرار دارد و می‌توان از طریق صحن انقلاب اسلامی، دارالولایه، دارالشرف، دارالشکر، دارالفیض، توحید خانه، رواق الله وردیخان، روضه منوره وارد حرم شد. جالب است بدانید در میدان طبرسی یک ایستگاه اتوبوس جهت انتقال زائرین به ورودی حرم هم وجود دارد. در ادامه با ما همراه شوید تا مشخصات هتل‌های خیابان طبرسی مشهد را بیشتر بشناسید.

رزرو هتل ایزد مشهد | %تخفیف% اطلاعات + عکس | سفرانه

لیست بهترین هتل‌های خیابان طبرسی مشهد

در ادامه مطلب چند هتل که مسافرین رضایت بیشتری از آن‌ها داشته‌اند را گردآوری کرده‌ایم. هتل‌های خیابان طبرسی مشهد متنوع هستند و از هتل 2 ستاره تا 5 ستاره در این لیست وجود دارد. جهت بررسی کامل لیست می‌توانید به ابتدای این صفحه از سایت مراجعه کرده و سپس را رزرو کنید.

  • هتل 5 ستاره قصرالضیافه
  • هتل 5 ستاره ضیافت الزهرا
  • هتل 4 ستاره عماد
  • هتل 3 ستاره نیما
  • هتل آپارتمان 2 ستاره حیات شرق
  • هتل 2 ستاره جاوید

قیمت هتل‌های خیابان طبرسی مشهد

اگر نگاهی به لیست هتل‌های خیابان طبرسی مشهد در ابتدای این صفحه بیندازید متوجه خواهید شد هتل‌ها از دو ستاره تا پنج ستاره دسته‌بندی شده‌اند. بنابراین با توجه به این که امکانات آن‌ها در سطوح مختلفی ارائه می‌شوند، قیمت هتل‌های خیابان طبرسی مشهد نیز در محدوده متفاوتی قرار می‌گیرد.

از آن جا که در زمان‌های مختلف مانند زمان‌های پیک و شلوغی قیمت هتل‌ها تغییر می‌کند، بهتر است قیمت‌ها را به روز بررسی کنید. لیست هتل‌ها و اتاق‌های موجود در آن به همراه قیمت در ابتدای این صفحه از سایت در دسترس است. اگر هم به دنبال هتل‌های ارزان خیابان طبرسی مشهد هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از گزینه فیلتر قیمت است.

یعنی حداقل و حداکثر بودجه خود را مشخص کنید تا لیست هتل‌ها را بر اساس هزینه قابل پرداخت خود مشاهده نمایید. حتی می‌توانید لیست هتل‌ها را از ارزان به گران یا برعکس مرتب‌سازی کنید. اما به طور کل هتل‌های 2 ستاره و هتل‌های 3 ستاره خیابان طبرسی مشهد بسیار قیمت مناسب و اقتصادی هستند.

راه‌های پیدا کردن هتل در خیابان طبرسی مشهد

با توجه به این که طبرسی از خیابان‌های معروف نزدیک به حرم است، گزینه بسیار مناسبی برای زائرین مشهد به شمار می‌رود. اگر شما هم به دنبال بررسی هتل‌های نزدیک خیابان طبرسی مشهد هستید، کافی است به ابتدای این صفحه از سایت سری بزنید. لیست کامل هتل‌ها به همراه مشخصات کامل آن‌ها در دسترس شما است. به سادگی می‌توانید وارد صفحه هر هتل شده، اتاق مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر دکمه رزرو کلیک کنید.

با استفاده از فیلترهایی همچون امتیاز می‌توانید لیست هتل‌ها را بر اساس ستاره دسته‌بندی کرده و برای نمونه هتل‌های دو ستاره خیابان طبرسی مشهد را جداگانه بررسی کنید. با استفاده از فیلتر رسته‌ها نیز می‌توانید برای مثال لیست هتل‌ آپارتمان‌های خیابان طبرسی مشهد را جداگانه بررسی نمایید.

مزایای رزرو هتل‌های خیابان طبرسی مشهد از جااینجاس

اگر قصد در نزدیکی حرم را دارید، جااینجاس در این مسیر شما را همراهی خواهد کرد. یکی از گزینه‌های مورد نظر هتل‌های خیابان شیخ طبرسی مشهد است. جااینجاس مشخصات کامل هتل‌ها همچون آدرس دقیق، فاصله از نقاط گردشگری مهم، تصاویر، لیست کامل اتاق‌ها، امکانات به همراه قیمت، قوانین و تجربه مسافرین قبلی همگی را در دسترس شما می‌گذارد.

هم‌چنین کل فرآیند رزرو به صورت آنلاین انجام خواهد شد. توصیه می‌شود قیمت‌ها را به روز چک کنید تا از تخفیف‌های ویژه هنگام پرداخت هزینه هتل خیابان طبرسی مشهد بهره‌مند شوید. اصلا هم نگرانی به دل خود راه ندهید. هر سوالی در زمینه رزرو هتل‌های خیابان طبرسی مشهد داشته باشید، تیم پشتیبانی ما در 24 ساعت شبانه روز شما را همراهی می‌کند.

سوالات متداول در مورد رزرو هتل خیابان طبرسی مشهد

خیابان طبرسی در نزدیکی حرم و در مسیر شمالی آن قرار دارد. از این رو تمامی هتل‌های این خیابان در فاصله نزدیکی از حرم (حدود ۵ دقیقه با خودرو) فاصله دارد.

طبرسی در مسیر شمالی حرم دارد. هم در مسیر غربی حرم قرار دارد. اما هر دو از خیابان‌های اصلی منتهی به حرم شمار می‌روند و از هر دو خیابان در فاصله کوتاهی می‌توانید به حرم دسترسی پیدا کنید.

هتل‌ها از دو ستاره تا ۵ ستاره در این خیابان وجود دارند. اگر قصد رزرو هتل‌های ارزان را دارید می‌توانید در ابتدای این صفحه از سایت جااینجاس نگاهی به لیست هتل‌های دو ستاره و سه ستاره همچون جاوید و نیما بیندازید.

راهنمای رزرو هتل های خیابان طبرسی مشهد

خیابان طبرسی یکی از پررفت‌و‌آمدترین خیابان‌های مشهد است و از سمت شمالی به حرم امام رضا (ع) منتهی می‌شود. این خیابان بازارها و هتل‌های فراوانی دارد و بیشتر مسافران برای خرید و اقامت به این محدوده مراجعه می‌کنند. برای آشنایی با هتل های خیابان طبرسی مشهد در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

خیابان طبرسی در منطقه ثامن قرار دارد و به‌دلیل وجود مقبره علامه طبرسی، به این نام، نام‌گذاری شده است. این خیابان از محله‌های «بالا خیابان» و «پایین خیابان» عبور می‌کند؛ همچنین بلوار وحدت، شوشتری، شارستان و بلوار شهید کامیاب به آن می‌رسند. خیابان طبرسی در دوره پهلوی اول ساخته شد و به مکان‌های توریستی مثل گنبد خشتی و بازار رضا دسترسی آسانی دارد؛

همچنین در برخی از کوچه‌های فرعی آن، تعدادی خانه و مغازه قدیمی به‌چشم می‌خورد. این خیابان جزو طرح ترافیک است؛ اما دسترسی آسان به حرم و تنوع هتل‌های آن، باعث شده هرساله زائران زیادی در این محدوده اقامت کنند؛ این خیابان به وسایل حمل‌و‌نقل عمومی هم دسترسی خوبی دارد.

هتل های خیابان طبرسی مشهد، یک ستاره تا پنج ستاره هستند؛ از میان این هتل‌ها، هتل‌های چهار ستاره و پنج ستاره‌ای که در حاشیه این خیابان قرار دارند، امکانات لوکس‌تر و بیشتری ارائه می‌کنند؛ به علاوه ویو بهتری به گنبد طلایی حرم دارند. در ادامه با این خیابان و هتل‌های آن بیشتر آشنا خواهید شد.

آشنایی با خیابان طبرسی مشهد

خیابان طبرسی در منطقه ثامن و محله نوغان قرار گرفته است. محله نوغان یکی از قدیمی‌ترین محله‌های مشهد است و با ساخت خیابان طبرسی به سایر محله‌های اطراف متصل شد. از آن‌جا که مقبره شیخ طبرسی در این خیابان قرار دارد، این خیابان، طبرسی نام گرفت. درحال حاضر خیابان طبرسی از حرم امام رضا (ع) شروع می‌شود و به سمت شمال تا کشف رود می‌رسد؛ غذاخوری آستان قدس رضوی نیز با ورودی حرم در خیابان طبرسی، فاصله بسیار کمی دارد و زائران معمولا برای گرفتن غذای حضرت از این خیابان عبور می‌کنند.

در راسته خیابان طبرسی مغازه‌های مختلفی هم وجود دارد که بسیاری از مسافران برای خرید سوغات به آن‌ها مراجعه می‌کنند؛ همچنین از معروف‌ترین جاذبه‌های توریستی نزدیک این خیابان می‌توان به گنبد خشتی، آرامگاه نادرشاه افشار، مقبره شیخ بهایی، بازار فردوسی، آرامگاه شیخ طوسی، حمام شاه، خانه تاریخی موسوی، مجموعه موزه‌های آستان قدس رضوی و مسجد گوهرشاد اشاره کرد.

خیابان طبرسی به خطوط متعدد تاکسی و ایستگاه‌های اتوبوس مجهز است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید به سایر نقاط شهر تردد کنید. ایستگاه مترو طبرسی نیز در بلوار طبرسی شمالی قرار دارد؛ همچنین ایستگاه راه آهن کمتر از هفت دقیقه رانندگی با این محدوده فاصله دارد و مسافران به‌آسانی می‌توانند به آن مراجعه کنند.

مرجع : almas trip

 

نمایش بیشتر