اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

12 مهارت پیشنهادی ما برای یادگیری (شانس بالای کار بعد از دریافت مدرک)

 

 1. گواهینامه مربی شخصی

تبدیل شدن به یک مربی شخصی تایید شده شما را واجد شرایط می کند تا در سالن های بدنسازی و مراکز سلامتی کار کنید تا به علاقه مندان به تناسب اندام مبتدی و پیشرفته کمک کنید تا بدن خود را تغییر دهند. شما می توانید در کمتر از 10 تا 12 هفته در آکادمی ملی پزشکی ورزشی، که هزینه ها از 489 تا 1399 دلار متغیر است، گواهینامه دریافت کنید. بهترین سالن زیبایی تهران

 1. مهارت های دستیار فیزیوتراپی

گذراندن دوره ای برای تبدیل شدن به یک دستیار فیزیوتراپی می تواند به شما کمک کند تحت هدایت یک فیزیوتراپ، کار در یک مرکز توانبخشی، خانه سالمندان یا بیمارستان را تضمین کنید. برای تبدیل شدن به یک دستیار فیزیوتراپی، می توانید در برنامه Penn Foster ثبت نام کنید و آموزش را در یک ماه کامل کنید. شما نیازی به مجوز یا گواهینامه ندارید و شهریه از 569 دلار شروع می شود.

 1. گواهینامه تکنسین خواب

تبدیل شدن به یک تکنسین خواب خبره به شما می آموزد که چگونه بیماران را از نظر اختلالات خواب مانند بی خوابی و آپنه خواب تحت نظر بگیرید. هنگامی که بیماران می خوابند، امواج مغزی، الگوهای تنفس و ضربان قلب آنها را مشاهده می کنید. صدور گواهینامه مستلزم تکمیل 80 ساعت برنامه آموزشی معتبر فناوری خواب و 9 ماه آموزش در حین کار است. هزینه های آموزشی متفاوت است. به عنوان مثال، دانشکده پزشکی و فناوری خواب آتلانتا دوره ای را با قیمت 3300 دلار ارائه می دهد.

 1. گواهی سونوگرافی تشخیصی پزشکی ثبت شده

اگر شما یک متخصص سونوگرافی هستید و به دنبال دریافت گواهینامه در زمینه شکم، پستان، زنان یا اکوکاردیوگرافی جنین هستید و مدرک کاردانی یا لیسانس خود را به پایان رسانده اید، واجد شرایط شرکت در آزمون گواهینامه توسط ثبت سونوگرافی پزشکان تشخیصی پزشکی آمریکا هستید. هزینه امتحان 100 دلار است. شما باید حداقل 30 ساعت آموزش مداوم پزشکی را طی سه سال پس از صدور گواهینامه تکمیل کنید.

 1. گواهینامه همکار سفر

اگر تجربه سفر دارید و می خواهید شغلی در سفر داشته باشید، تبدیل شدن به یک همکار معتبر سفر ممکن است ایده خوبی باشد. موسسه مسافرتی شما را قادر می سازد تا با سرعت خود مطالعه کنید، به شرطی که دوره را در 12 ماه کامل کنید. شهریه از 399 تا 499 دلار متغیر است.

 1. گواهینامه تکنسین تعمیر خودرو

تکمیل یک برنامه آموزشی شش ماهه تکنسین تعمیر خودرو می تواند به شما کمک کند تا کار خود را به عنوان مکانیک خودرو با نمایندگی ها و مغازه های خصوصی خودرو ایمن کنید. شما بازرسی، تعمیر و نگهداری و تعمیرات اساسی را انجام خواهید داد. به عنوان مثال، برنامه آنلاین تکنسین تعمیر خودرو Penn Foster بین 699 تا 875 دلار هزینه دارد و پس از اتمام دوره، می توانید گواهینامه کارشناسی ارشد تکنسین خودرو خود را از طریق موسسه ملی تعالی خدمات خودرو دریافت کنید.

 1. رایانش ابری

فناوری رایانش ابری یک مهارت عالی برای یادگیری است زیرا یکی از سریع‌ترین کسب‌وکارهای در حال رشد در صنعت فناوری اطلاعات است. Cloud Academy مجموعه‌ای از آموزش‌های مداوم را برای کمک به شما در یادگیری محاسبات ابری و آماده شدن برای صدور گواهینامه خدمات وب آمازون ارائه می‌کند که از 70 دلار در ماه شروع می‌شود. این دوره تاریخ پایانی ندارد و شما می توانید هر چقدر که دوست دارید کم یا زیاد یاد بگیرید.

 1. امنیت اطلاعات

آموزش امنیت اطلاعات راه را برای حرفه ای در امنیت سایبری هموار می کند. برای محافظت از اطلاعات حساس در برابر هکرها با آژانس های دولتی، خرده فروشان و سایر مشاغل همکاری کنید. به عنوان مثال، دانشگاه بوستون یک برنامه گواهی فارغ التحصیلی امنیت اطلاعات آنلاین ارائه می دهد که دانشجویان می توانند آن را در هشت ماه تکمیل کنند. شهریه حدود 465 دلار برای هر اعتبار است و فرصت های بورس تحصیلی در دسترس است.

 1. برنامه ریزی و مشاوره مالی

اگر در زمینه بانکداری، بیمه، سرمایه گذاری یا سایر زمینه های مالی کار می کنید، گواهی برنامه ریزی مالی تایید شده یک دارایی است. برای تکمیل برنامه ثبت شده در هیئت مدیره CFP و شرکت در آزمون CFP باید مدرک لیسانس یا بالاتر داشته باشید. زمان بندی برنامه ها متفاوت است، اما معمولاً می توانید آموزش را در کمتر از یک سال کامل کنید. به عنوان مثال، می توانید برنامه گواهینامه CFP را در دانشگاه بری در فلوریدا جنوبی در حدود 10 ماه به پایان برسانید  هزینه آن برای هفت دوره 5950 دلار است.

 1. مهارت برقکار

برقکارها وظیفه نصب و نگهداری سیستم های الکتریکی را بر عهده دارند. شما می توانید یک برنامه آموزشی حرفه ای را در حدود یک سال در یک مدرسه حرفه ای تکمیل کنید یا آموزش های حین کار را دریافت کنید. اگر تحصیلات خود را ادامه دهید، می توانید مجوز دولتی بگیرید یا یک برق کار حرفه ای مجاز شوید. به عنوان مثال، پن فاستر آموزش آنلاین برق را با شروع از 729 دلار ارائه می دهد.

 1. گواهینامه تکنسین HVAC

مکانیک های HVAC در بخش های تعمیر و نگهداری ساختمان های تجاری و مسکونی کار می کنند یا در شرکت های گرمایش و تهویه مطبوع کار می کنند. دریافت گواهی تهویه مطبوع خود از یک کالج محلی یا مدرسه حرفه ای می تواند شش ماه طول بکشد و حدود 769 دلار هزینه دارد.

 1. مهارت های لوله کشی

تجربه لوله کشی فرصت هایی برای کار در تعمیر و نگهداری یا ساخت و ساز ایجاد می کند. دوره های لوله کشی از طریق مدارس فنی و حرفه ای و کالج های محلی در دسترس هستند و معمولاً می توانید آنها را در کمتر از یک سال تکمیل کنید. به عنوان مثال، کالج Ashworth یک دیپلم شغلی چهار ماهه در لوله کشی ارائه می دهد که هزینه آن از 699 دلار تا 899 دلار است، بسته به اینکه شما به طور کامل پرداخت کنید یا ماهانه پرداخت کنید. آموزش آشپزی

 

نمایش بیشتر