اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

تفاوت بین خرید فالوور فیک و واقعی

خرید فالوور یکی از روش های افزایش فالوور است که در سال های اخیر نتایج خوبی را برای انواع پیج های اینستاگرامی به همراه داشته است. افرادی که می خواهند خرید فالوور فیک و واقعی اینستاگرام داشته باشند باید با آگاهی و اطلاع از تفاوت های این دو نوع فالوور، اقدام کنند. اگر شما هم قصد خرید فالوور ایرانی واقعی و یا فیک دارید پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

خرید فالوور فیک چیست؟

فالوور فیک به فالووری گفته می شود که پیج او توسط هیچ شخصی ایجاد نشده و اکنون نیز مدیریت آن بر عهده فردی نیست. این پیج ها از نظر ظاهری نیز ویژگی هایی دارند که منجر به تفاوت های فالوور فیک و واقعی می شود. یک پیج فیک عکس پروفایل ندارد و آیدی آن مجموعه ای از حروف و اعداد بی ربط است.

زمانی که فالوورهای فیک به پیج افزوده می شوند تنها عدد فالوورها را افزایش داده و لایک، کامنت و ویو استوری ندارند. این فالوورها اگرچه مانند فالوور واقعی نیستند اما با توجه به میزان کیفیتی که دارند می توانند مزایایی برای پیج داشته باشند. این فالوورها برعکس فالوور روح به پیج آسیب نمی رسانند و از این نظر بسیار مناسب هستند.

آنفالو |استوری |ایرانی

مزایای خرید فالوور فیک در اینستاگرام

مزایای خرید فالوور فیک در اینستاگرام به گونه ای است که کاربران بسیاری علاوه بر خرید فالوور واقعی اینستا به خرید فالوور فیک نیز می پردازند. این فالوورها از نظر آمار و ارقام بر تعداد دنبال کنندگان پیج شما می افزایند. در ادامه به بررسی سایر مزایای خرید فالوور فیک می پردازیم.

۱- بهینه سازی ظاهر یک پیج

هنگامی که فالوور فیک می خرید در واقع ظاهر پیج خود را نیز بهینه کرده اید.‌ با افزایش تعداد فالوورها در صفحه اصلی پیج، آمار بیشتری نمایش داده می شود. این برای کاربرانی که برای اولین بار به پیج شما وارد می شوند، جلب توجه می کند.

۲- اعتبار بیشتر

فرض کنید که می خواهید از یک پیج خدماتی یا فروشگاهی، محصولی را دریافت کنید. قطعا پیش از کامل و نهایی کردن خرید خود به بررسی پیج می پردازید. اگر پیجی فالوورهای کمی داشته باشد، ممکن است شما را از خرید منصرف کند. با خرید فالوور فیک در اینستاگرام بر اعتبار پیج افزوده شده و خریدهای بیشتری نهایی می گردند.

۳- افزایش میزان تعامل

خرید فالوور فیک و واقعی اینستاگرام به تنهایی موجب افزایش تعامل نمی شود. زمانی که فالوورهای فیک به پیج اضافه می گردند، باعث جلب توجه سایر کاربران شده و آنها در پیج شما بیشتر فعالیت خواهند کرد. با افزایش تعداد لایک و کامنت، نرخ تعامل بهتری برای پیج شما ثبت می شود.

آنفالو |استوری |ایرانی

۴- بالا بردن اعتماد مشتریان

اعتماد مشتریان رابطه مستقیمی با میزان فروش دارد. هر اندازه که اعتماد مشتریان بیشتر باشد، فروش نیز افزایش می یابد. با خرید فالوور فیک در اینستاگرام اعتماد مشتریان بیشتری را جلب نموده و به فروش خوبی دست خواهید یافت.

۵- افزایش فالوورهای واقعی و ارگانیک

شما با خرید فالوور فیک گام مهمی را در زمینه جذب فالوور واقعی و ارگانیک بر می دارید. از این طریق مانند خرید فالوور ایرانی واقعی عمل کرده و در کنار فالوورهای خریداری شده، کاربران واقعی را به شکل ارگانیک جذب می کنید. این کاربران با دیدن پیج و تعداد فالوور آن، برای دنبال کردن پیج شما مصمم می شوند.

خرید فالوور واقعی چیست؟

خرید فالوور واقعی اینستا یعنی خرید فالوورهایی که دارای حساب کاربری مشخص به همراه عکس پروفایل و آیدی با معنایی هستند. این کاربران دارای پیجی با ظاهر عادی بوده و تعداد فالوور و فالووینگ هایشان هماهنگ است. بعضی از این پیج ها فاقد پست هستند و بعضی دیگر نیز در زمان های مختلف، پست گذاری انجام می دهند. این پیج ها توسط کاربران عادی مدیریت می گردند و هیچ رباتی آن را اداره نمی کند.

خرید فالوور فیک و واقعی اینستاگرام با توجه به نیاز شما و در تعداد دلخواه انجام می شود. در خرید فالوور واقعی می توانید حتی نوع فالوور را مشخص کنید و به طور مثال خرید فالوور ایرانی واقعی داشته باشید. در صورتی که پیج شما در زمینه های بین المللی فعالیت دارد پس خرید فالوور خارجی واقعی نیز ثمربخش است.

آنفالو |استوری |ایرانی

مزایای خرید فالوور واقعی در اینستاگرام

خرید فالوور واقعی اینستا مزایای بیشتری نسبت به خرید فالوور فیک دارد. این فالوورها توسط افراد عادی اداره می شوند و به همین دلیل نقش ویژه ای در پیشرفت و گسترش پیج دارند.

۱- معروف شدن پیج

پیجی که خرید فالوور واقعی داشته باشد از سوی کاربران بیشتری دیده می شود. دیده شدن بیشتر در این فضا، موجب معروف شدن می گردد. هر اندازه که یک پیج معروف باشد، کاربران بیشتری را به سمت پیج جذب می کند.

۲- رفتن پست ها به اکسپلور

اکسپلور یا شبکه جهانی اینستاگرام جایی برای دیده شدن بهترین پست های اینستاگرام است. زمانی که شما خرید فالوور ایرانی واقعی داشته باشید می توانید پست های خود را به سرعت به اکسپلور برسانید. پست های اکسپلوری منجر به افزایش فالوور، لایک، کامنت و فروش خواهند شد.

۳- افزایش فروش

خرید فالوور فیک و واقعی اینستاگرام باعث فروش بیشتر می شود. فالوور واقعی نسبت به فالوور فیک، فروش بیشتری را به دنبال دارد زیرا این فالوورها علاوه بر اینکه خودشان می توانند از شما خرید کنند، کاربرانی را برای خرید از شما جذب می نمایند. بدین شکل شما شاهد فروش چند برابری خواهید بود.

۴- رفع محدودیت های پیج

اینستاگرام برای پیج های نوپا محدودیت های بیشتری در نظر دارد. این پیج ها می توانند با خرید فالوور واقعی اینستا محدودیت ها را رفع نمایند زیرا اینستاگرام نسبت به پیج هایی که دارای دنبال کنندگان بسیاری هستند، حساسیت کمتری دارد.

 فالوور فیک انتخاب کنیم یا واقعی؟

مزایا خرید فالوور فیک و واقعی اینستاگرام را بررسی نمودیم اما اکنون این سوال مطرح می شود که کدام فالوور بهتر است. به طور کلی فالوورهای واقعی، کیفیت بیشتری نسبت به فالوورهای فیک دارند. این فالوورها با توجه به مرکز ارائه دهنده، دارای کیفیت گوناگونی هستند.

کیفیت بیشتر فالوورهای واقعی به معنای بی کیفیت بودن فالوورهای فیک نیست. فالوورهای واقعی از نظر مزایا نیز از فالوورهای فیک بالاتر هستند. می توانید با یک برنامه ریزی درست علاوه بر خرید فالوور واقعی اینستا برای خرید فالوور فیک در اینستاگرام اقدام کنید.

آنفالو |استوری |ایرانی

آیا می شود بدون تولید محتوا فالوور فیک و واقعی بخریم؟

قطعا خرید فالوور فیک و واقعی اینستاگرام محدودیتی ندارد اما اینکه بخواهید بدون داشتن محتوا فالوور بخرید، موضوع متفاوتی است. زمانی که شما هیچ محتوایی در پیج نداشته باشید و نسبت به خرید فالوور اقدام کنید، با ریزش فالوورها مواجه خواهید شد. این موضوع به دلیل این است که فالوورهای واقعی زمانی که با هیچ محتوایی روبرو نشوند، پیج شما را آنفالو می کنند. بهتر است در زمینه فعالیت خود به تولید محتوا بپردازید تا با استقبال فالوورها روبرو شوید.

چگونه باید خرید فالوور فیک و واقعی داشته باشیم؟

بهترین راه برای خرید فالوور ایرانی واقعی و یا فیک، انتخاب سایت فروش فالوور است. در این سایت ها پکیج های گوناگون فروش فالوور ارائه می شوند. شما باید پکیج مورد نظر خود را انتخاب نموده و برای خرید آن اقدام کنید. بهترین سایت خرید فالوور فیک و واقعی اینستاگرام باید سابقه درخشانی در این عرصه داشته باشد. رضایت مشتریان، پشتیبانی و پاسخگویی به کاربران، تنوع پکیج ها، کیفیت خدمات و قیمت فالوورهای واقعی و فیک را بررسی کنید و سپس برای خرید از سایت مورد نظر خود اقدام نمایید.

نمایش بیشتر