اخبار جامعهکسب و کار ایرانی

بهترین شهر گیلان برای خرید ویلا کدام است؟

بهترین شهر گیلان برای خرید ویلا

اگر قصد خرید ویلا یا ساخت ویلا در گیلان دارید باید بگوییم که این ویلاها بصورت پراکنده یا متمرکز در شهرها و روستاهای این استان قرار دارد. اگر نمی دانید که در کجای گیلان ویلا بخرید ما در این مطلب با شماییم که یک انتخاب ساده و منطقی داشته باشید.

کجای گیلان ویلا بخریم؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که انتخاب منطقه و نوع ویلا همه این موارد به سلیقه شما و همچنین بودجه شما بستگی دارد. البته این مورد را در نظر داشته باشید که هدف شما از خرید ویلا چیست؟ استفاده شخصی یا خرید و فروش؟

اگر قصد ویلای شخصی برای گذراندن اوقات فراغت دارید و نتوانستید گزینه مناسبی را پیدا کنید بهتر است باتوجه به بودجه ای که دارید آن را بسازید تنها کاری که باید بکنید این است که ابتدا طراحی ویلا را طبق بودجه خود انجام دهید سپس آن را به اجرا در آورید.

برای خرید یا ساخت ویلا حوالی شهر رشت تا انزلی و لاهیجان را به شما پیشنهاد می دهیم چرا که بعدا ویلاها را به راحتی می توانید بفروشید. در مورد خرید ویلا این نکته را همیشه به یاد داشته باشید که آن را در منطقه ای بخرید که بتوانید آن را دوباره به راحتی بفروشید و از خرید ویلا در مناطقی که مالک اول و آخر خودتان هستید پرهیز کنید.

آپارتمان |استان گیلان |اقامت

بهترین شهر گیلان برای خرید ویلا کجاست؟

گیلان شهرهای معروف و زیبایی برای اقامت و گردش دارد که هر کدام معایب و مزایا خود را دارند پس باید اینگونه از خود سوال بپرسیم که ارزش ملک و آپارتمان یا ویلا در شهرهای گیلان چگونه است؟

از بهترین شهرهای گیلان می توان به لاهیجان و رشت اشاره کرد که هم از لحاظ طبیعی و هم امکانات در شرایط مطلوب قرار دارند و از نظر خرید ملک یا ویلا نسبت به شهرهای دیگر دارای قیمت بالاتری هستند البته رشت در اولویت قرار دارد و عنوان بهترین شهر گیلان برای زندگی را دارد.

بهترین جای گیلان برای خرید زمین کجاست؟

اگر جزو کسانی هستید که نسبت به ویلا یا ملکی که در گیلان می خواهید داشته باشید وسواس هستید و به دنبال زمین برای خرید و در نهایت ساخت و ساز هستید باید بگوییم که ما زیبا کنار را به شما معرفی می کنیم چون این منطقه رو به رشد است و می توانید ملک یا ویلا را به قیمت بالاتر و راحت تری بفروشید.

برای سرمایه گذاری کدام منطقه گیلان بهتر است؟

 همیشه بهترین منطقه برای سرمایه گذاری منطقه ای است که رو به رشد باشد و متقاصیان زیادی داشته باشد. مناطق رو به رشد در گیلان در حوالی رشت به سمت انزلی و در منطقه زیباکنار است.

زیباکنار در 26 کیلومتری شمال شرق رشت به مسیر انزلی واقع شده است این منطقه قیمت مناسبی دارد و توجه سرمایه گذاران زیادی را به خود جلب کرده است بنابراین بهترین گزینه برای سرمایه گذاری است.

بهترین زمان برای خرید ویلا در گیلان

اگر شما هم به دنبال خرید ویلا یا خرید زمین در گیلان هستید باید بگوییم که بهترین زمان همین حالا است. چرا که افزایش قیمت دلار باعث افزایش قیمت همه چیز شده است که خوشبختانه هنوز این مورد در مورد زمین و ویلا در گیلان بی تاثیر بوده است و قیمت ها افزایش چندانی نداشته اند و مناطق خوب و بکر برای خرید زمین و ویلا وجود دارد. در نظر داشته باشید که تا چند سال آینده ممکن است که قیمت ها افزایش پیدا کند و مناطق خوب برای خرید کمیاب شود. همین حالا اقدام کنید.

شرایط خرید ویلا در استان گیلان چگونه است؟

نکته مهمی که در مورد خرید ویلا در گیلان باید به آن توجه کنیم این است که خرید ویلا در گیلان برابر است با شهروند منطقه آزاد شدن که امتیازاتی را برایتان به همراه دارد. نکته دیگری که نباید آن را نادیده گرفت کم تردد بودن گیلان نسبت به مازندران است و همچنین مناطقی که ویلاها در آن قرار دارد از امنیت بالایی برخوردار است و آرامش بیشتری دارد.

خرید ویلا در گیلان یا مازندران

گیلان و مازندران از استان های شمالی هستند و بیشتر افراد برای خرید ویلا در گیلان گاها به مازندران نیز فکر می کنند ما در اینجا با شماییم تا به آنچه که در مورد خرید ویلا راجب به این دو استان در ذهن دارید را بیا کنیم تا به جواب برسید.

  • این دو استان دارای آب و هوای مطبوع و موقعیت سرمایه گذاری خوبی دارند و این روزها بازار خرید ویلا رونق زیادی داشته و پر طرفدار است.
  • در تعطیلات رسمی و در ایام نوروز، گیلان با ترافیک زیادی رو به رو می شود که در این صورت می توانید از بزرگراه های بیرون از شهر استفاده کنید.
  • اگر قصد خرید ویلا در گیلان را دارید باید همیشه مجهز باشید چرا که بارندگی در این منطقه به صورت یک باره و بدون پیش بینی است.
  • این نکته را در نظر داشته باشید که ییلاق مازنداران داری مسیرهای بهتری نسبت به گیلان است.
  • دسترسی به مناطق جنگلی گیلان و ییلاق آن باید از راه های ناهموار و سخت عبور کنید.
  • خرید ویلا در مازندران و خرید ویلا در گیلان تفاوت چندانی با هم ندارند و میران بارش در هر دو یکسان است و آب و هوایی مطبوع دارند.

کلام آخر

داشتن یک ویلا در هر کدام از استان های شمالی جذابیت و مزیت خود را دارد. شما با توجه به علایق و روحیات خودتان و همچنین مسافتی که از محل زندگی تان دارد می توانید تصمیم بگیرید.

اگر ویلای مورد نظرتان را پیدا نکردید می توانید آن را با توجه به بودجه ای که دارید بسازید. برای این کار با یک گروه معماری مشورت کنید. آن ها با طراحی ویلا و آنچه که درذهنتان دارید و بودجه تان بهترین نتیجه را تحویل شما می دهند.

نمایش بیشتر