اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

چرا در اینستاگرام نمیتونم لایک کنم؟

این خبر شامل این عناوین است مخفی

خارج شدن از بلاک موقت کامنت و لایک در اینستاگرام

اگر شما یک اکانت اینستاگرام و cheapest smm panel را جدیدا ایجاد کرده اید اما عکس های خود و افراد دیگر را لایک نکرده اید و یا شروع به کامنت گذاشتن نکرده اید ممکن است اینستاگرام شما را به عنوان یک حساب کاربری فیک شناسایی کند. پس حداقل ۱۰ تا از عکس هایی که پست کرده اید را لایک کنید اما همه آنها را به صورت یکباره لایک نکنید بلکه در طی ۲ روز این کار را انجام دهید.

آموزش |ایموجی |اینترنت

برای خارج شدن از بلاک اینستاگرام پروفایل تان را کامل کنید

پروفایل اینستاگرام تان را کامل کنید. عکس پروفایل را آپلود کنید و شروع به نوشتن بیوگرافی تان کنید. تا جایی که ممکن است اطلاعات و عکس واقعی تان را در اینستاگرام قرار دهید. در هنگام پست گذاشتن دقت کنید که پست ها را به صورت پشت سر هم ارسال نکنید. شما باید پست ها را به طور منظم ارسال کنید. مجبور نیستید پست های روزانه داشته باشید بلکه ۲ بار در هفته کافی است.

رفع بلاک شدن لایک و فالو در اینستاگرام

برای جلوگیری از بلاک موقت اینستاگرام به صورت پست سرهم پست ها را لایک نکنید. شما در این زمینه محدودیت دارید و می توانید در یک ساعت حداکثر ۳۵۰ پست لایک کنید. مانند لایک کردن، شما در زمینه فالو کردن هم محدودیت دارید. شما فقط می توانید ۷۵۰۰ نفر را فالو کنید نه بیشتر. پس در انتخاب فالو هایتان دقت لازم را داشته باشید. پیشنهاد می کنیم برای حل مشکل بلاک فالوور از پست استفاده کنید.

حل مشکل خروج از بلاک شدن کامنت در اینستاگرام

اگر کامنت ها تکراری بفرستید و یا فقط از ایموجی ها برای کامنت گذاشتن استفاده کنید بلافاصله شما به عنوان ربات یا اسپم شناسایی می شود و اینستاگرام شما را بلاک خواهد کرد. اگر می خواهید برخی از افراد را بلاک کنید تا برایتان کامنت ارسال نکنند پیشنهاد می کنیم پست را مطالعه بفرمایید.

جلوگیری از بلاک موقت در اینستاگرام

کاربرانی که شما را در پست های افراد دیگر فالو نکرده اند را تگ (@) نکنید ( به استثنای مواقعی که آنها اول شما را تگ کرده باشند). به طور مثال اگر می خواهید از افرادی که برای عکس تولد شما پیام ارسال کرده اند تشکر کنید لازم نیست که از تک تک آنها تشکر کنید. بلکه می توانید به طور مثال با ارسال یک عکس گل و نوشتن کپشن ” از تمام دوستانی که تولدم را تبریک گفته اند تشکر می کنم” به یکباره از همه آنها تشکر کنید.

استفاده از ربات های فالو و لایک باعث بلاک موقت اینستاگرام شما می شود

هنگام استفاده از سرویس های ربات فالو یا لایک دقت لازم را داشته باشید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که از این ربات ها استفاده نکنید. چون اینستاگرام و شرکت مادرش یعنی فیس بوک این نوع فعالیت ها را به خوبی شناسایی می کنند.

از بلاک در آمدن اینستاگرام با رعایت قوانین انجمن

احتمالا ده ها مورد دیگر وجود دارد که موجب بلاک شدن اینستاگرام شما می شود و شما علت آن را نمی دانید. بنابراین از شما می خواهیم که مجددا را مطالعه بفرمایید و قوانینی که در این انجمن نوشته شده است را دنبال کنید.

هنگامی که اینستاگرام شما بلاک می شود ۴ ساعت تا ۴ هفته طول می کشد تا حساب کاربری شما مجددا فعال شود. چه کارهایی باید انجام دهید تا سریعتر از بلاک اینستاگرام خارج شوید؟ در ادامه نکاتی را برای خارج شدن سریع بلاک اینستاگرام به شما پیشنهاد می دهیم.

برای رهایی از بلاک اینستاگرام حداقل ۲ روز فعالیت تان را متوقف کنید

بعد از اینکه پیغام بلاک اینستاگرام را مشاهده کردید برای حداقل ۲ روز تمام فعالیت هایتان را متوقف کنید. شما حداقل برای ۷ روز مسدود خواهید بود و اگر بعد از دریافت پیغام مسدودیت اینستاگرام فعالیت داشته باشید این مدت زمان را افزایش خواهید داد. پس ریسک نکنید.

رفع بلاک لایک در اینستاگرام

۳ روز بعد از بلاک شدن به اینستاگرام نشان دهید که اسپم نیستید. شروع به لایک کردن ۴ تا ۱۰ عکس کنید، ممکن است بتوانید یک عکس را آپلود کنید. با این کار اینستاگرام متوجه خواهد شد که شما اسپم نیستید و یک کاربر عادی هستید. وقتی که آیکن قلب به حالت عادی بازگشت لایک کردن را متوقف کنید. بلافاصله برنامه را ببندید و اجازه دهید ریست شود. لایک کردن یک روش خوب برای جلب توجه افراد است اما متاسفانه به لطف بسیاری از ربات ها و اسپم ها اینستاگرام شما را به عنوان اسپمر شناسایی می کند و حساب کاربری شما را بلاک می کند.

برای جلوگیری از بلاک اینستاگرام وقفه بیاندازید

رفع سریع بلاک در اینستاگرام با گزارش مشکل

رفع سریع بلاک لایک ، کامنت و فالو در اینستاگرام با گزارش اکانت هک شده

شما همچنین می توانید از فرم استفاده کنید و به اینستاگرام گزارش دهید که حساب کاربری شما هک شده است. قبلا نحوه کار با این فرم را در پست آموزش دادیم.

پاک کردن و نصب مجدد برنامه اینستاگرام

برنامه اینستاگرام را پاک کنید و آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را نصب کنید.

برای رفع سریع ریپورت در اینستاگرام صبر داشته باشید

آخرین نکته صبر داشته باشید و هر روز بررسی کنید ببینید آیا از بلاک اینستاگرام رهایی یافته اید یا نه. اگر عکس ها و فیلم های شما در اینستاگرام آپلود نمی شود پیشنهاد می کنیم پست را مطالعه بفرمایید.

چرا نمیتونم تو اینستاگرام لایک کنم ؟

 در دنیای امروزی اینستاگرام به عنوان یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی، جایگاه ویژه‌ای در زندگی ما پیدا کرده است. با این حال، ممکن است برخی از کاربران با مشکل عدم توانایی در لایک کردن پست‌ها مواجه شوند. در این مقاله برای به بررسی دلایلی که ممکن است باعث این مشکل شوند، خواهیم پرداخت و راه‌حل‌هایی را برای حل آن ارائه خواهیم داد.

عدم بروزرسانی نرم‌افزار

با گذشت زمان، تیم توسعه‌دهنده‌ها در اینستاگرام به‌روزرسانی‌هایی را منتشر می‌کنند که در آنها مشکلات گذشته رفع شده و قابلیت‌های جدید اضافه شده است. عدم بروزرسانی نرم‌افزار ممکن است باعث بروز مشکلاتی مانند عدم توانایی در لایک کردن پست‌ها شود. بنابراین، ابتدا مطمئن شوید که نرم‌افزار اینستاگرام شما به آخرین نسخه بروزرسانی شده است.

مشکل در اتصال اینترنت

بدون اتصال مطمئن به اینترنت، عملیات مختلف در اینستاگرام امکان‌پذیر نخواهد بود. اطمینان حاصل کنید که به یک شبکه Wi-Fi یا داده‌های موبایل به‌درستی متصل شده‌اید و اتصال شما پایدار است.

محدودیت‌های شبکه اینستاگرام

گاهی اوقات، اینستاگرام محدودیت‌هایی برای فعالیت کاربران خود اعمال می‌کند. مثلاً ممکن است تعداد لایک‌های مجاز در یک بازه زمانی معین محدود شده باشد یا برخی پست‌ها را به دلایل امنیتی فیلتر کند. در این صورت، صبور باشید و بعد از مدتی مجدداً تلاش کنید. برای اینکه تحلیل بهتری از وضعیت پیج کسبو کار اینستاگرامی خودتون داشته باشید بهتون پیشنهاد میکنیم یک تحلیل دقیق و حرفه ای را تجربه کنید. کاری که در طی چند سال بالغ بر 5 هزار پیج انجام شده و نتایج عالی بودن.

فعالیت مشکوک در حساب

گاهی اوقات، در صورتی که شبهه‌ای به فعالیت‌های مشکوک در حساب شما وجود داشته باشد، اینستاگرام ممکن است برخی از قابلیت‌ها را محدود کند. به عنوان مثال، اگر به صورت متوالی پست‌های بیشماری را لایک کنید، الگوریتم شبکه ممکن است فعالیت شما را به عنوان یک ربات تشخیص دهد و محدودیت‌هایی برای حسابتان اعمال کند.

مشکلات فنی پلتفرم

به دلیل حجم بالای ترافیک و فعالیت کاربران، ممکن است اینستاگرام با مشکلات فنی روبرو شود. این مشکلات ممکن است باعث عدم توانایی در لایک کردن پست‌ها یا انجام سایر عملیات شود. در این مواقع، صبر کنید و مجدداً تلاش کنید یا می‌توانید با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید.

راه‌حل‌های حل مشکل لایک نکردن

برای حل مشکل لایک نکردن در اینستاگرام، می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

  • بروزرسانی نرم‌افزار اینستاگرام خود به آخرین نسخه موجود.
  • اطمینان حاصل کنید که اتصال اینترنت شما پایدار است.
  • به محدودیت‌ها و قوانین شبکه احترام بگذارید و صبور باشید.
  • مطمئن شوید که فعالیت شما در حساب شخصیتان به نظر مشکوک نمی‌رسد.
  • در صورت بروز مشکلات فنی، صبر کنید و مجدداً تلاش کنید یا با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید.

نتیجه‌گیری

در این مقاله به بررسی دلایل عدم توانایی در لایک کردن پست‌ها در اینستاگرام پرداختیم و راه‌حل‌هایی برای حل این مشکل ارائه دادیم. امیدواریم با اعمال این راه‌حل‌ها، به راحتی بتوانید از قابلیت لایک کردن در اینستاگرام استفاده کنید.

منبع:

cheapest smm panel for telegram

نمایش بیشتر