اخبار بین المللی

اولین هتل مجلل بازیافتی از اتوبوس‌های بازنشسته در سنگاپور ساخته است

بعد از سال ها انتظار در حوزه گردشگری سنگاپور اولین هتل مجلل بازیافتی از اتوبوس‌های بازنشسته در سنگاپور ساخته است. این اولین هتل تفریحی در جنوب شرقی آسیا است که اتوبوس های قدیمی را بازسازی کرده و از آنها به عنوان اتاق مهمان استفاده می کند. برای تأسیس این هتل، ۲۰ اتوبوس عمومی بلااستفاده به اتاق های لوکس تبدیل شدند و در روستای چانگی سنگاپور شروع به کار کردند.

سوار شدن بر اتوبوس های سنگاپور فقط 1 دلار هزینه دارد، اما برای خوابیدن در همان اتوبوس باید 398 دلار بپردازید. Bus Collective اولین هتل تفریحی جنوب شرقی آسیا است که اتوبوس های عمومی بلااستفاده را به اتاق های هتل لوکس تبدیل می کند. این پروژه 20 اتوبوس را که زمانی متعلق به SBS Transit، اپراتور حمل و نقل عمومی سنگاپور بود، بازسازی و تغییر کاربری داد.

این هتل دارای هفت دسته اتاق مختلف است که هر کدام دارای امکانات متفاوتی هستند. قیمت اتاق ها از ۳۹۸ دلار سنگاپور (۲۹۶ دلار) در هر شب شروع می شود و برخی از اتاق ها حتی یک وان حمام و تخت کینگ سایز دارند. در میان انواع مختلف اتاق، یک اتاق دارای نرده هایی در قسمت توالت و دوش است که برای پاسخگویی به نیازهای مهمانان ارشد ساخته شده است، در حالی که اتاق دیگر برای دسترسی به صندلی چرخدار طراحی شده است، مانند یک سطح شیب دار. منتهی به ورودی اتاق برای آن در نظر گرفته شده است.

هر اتاق ۴۵ متر مربع مساحت دارد و می تواند سه تا چهار مهمان را در خود جای دهد. اگرچه این اتوبوس های بازنشسته به طور کامل بازسازی شده اند، اما برخی از قسمت ها مانند فرمان، صندلی راننده و شیشه ها ثابت مانده اند.

منبع
tourist-mag.ir
نمایش بیشتر