اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

تحلیل و بررسی سئوی وب سایت با مشاوره سئو رایگان نشونت

اطلاعات وبسایتهای اینترنتی در قفسهای داده قرار میگیرند و در هر قفس تعدادی کبوتر وجود دارد که به بررسی محتوای این سایتها و مقایسه آنها با کلمه کلیدی جستجو شده میپردازند. یکی بهترین راهکارهای فهم این مسئله بررسی وب لاگ شخصی او است . آژانس دیجیتال مارکتینگ نشونت، تنها در پروژه های بزرگی که نیازمند همکاری تیم های تخصصی در جهت انجام چنین پروژه هایی هست، اقدام به خدمات مشاوره تخصصی در زمینه سئو سایت و بهینه سازی صفحات وب به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی دیجیتال می نماید و از پذیرش مشاوره در پروژه های کوچک معذور می باشد. بر طبق اصول مقاله نویسی یک نوشته یا صفحه سایت نمیتواند بیش از یک عنوان اصلی یا همان تگ h1 داشته باشد ولی برای تگ های بعدی شامل h2 و h3 محدودیتی وجود ندارد. صورت مساله اصلی موتور جستجوی گوگل الگوریتم کبوتر است. اینکه چه کارهایی برای پروژه سئو انجام میدهید و این کارها قرار است چه فیدبکی برای شما داشته باشند یکی از اصلی ترین چالش های شما در پروژه و استراتژی است. یکی از پرکاردبردترین ابزارهای یک سئوکار ابزار ماز می باشد که می بایست به آن تسلط کامل را داشته باشد.

مشاوره سئو (SEO Consulting)

مشاوره سئو (SEO Consulting) وقتی مهم میشه که سایت رو به عنوان کانال فروش محصولات یا خدمات خودمون انتخاب کردیم. وقتی سایتی رو طراحی و راه اندازی می کنیم، قدم بعدی مون افزایش بازدید سایت هست تا بتونیم به واسطه این بازدیدها به جذب مشتری و فروش بپردازیم. از طرفی می دونیم که بدون سئو، این افزایش بازدید شدنی نیست یا ممکنه خیلی خیلی برامون گرون تموم بشه. برای همین یک مشاور سئو یا کارشناس یا متخصص سئو در یک مجموعه می تونه نقش خیلی مهمی رو داشته باشه.

یک مشاور سئو، سایت شما رو تحلیل کرده و ایرادات و نواقص سایت شما رو کشف و برای بهبودشون به شما پیشنهاداتی رو ارائه می ده. به همین دلیل استفاده از تجربیات یه مشاور سئو، به شدت روی کسب و کار و میزان فروش محصولات یا خدمات شما تاثیر خواهد گذاشت.

مهارتهایی از قبیل داشتن طرز فکری استراتژیک، آنالیزگر و تاکتیکی و همینطور حضور پررنگ در دنیای شبکههای اجتماعی، تشخیص کیفیت محتوا، محتوای بنیادی و آگاهی کامل از به روز رسانیهای موتورهای جستجو و نحوهی اعمال تغییرات، میتوانند در زمرهی صلاحیتهای لازم برای یک مشاور سئو قرار گیرند. وقتی مشتری به دنبال کالا یا خدمات مد نظر خود می گردد، از گوگل و سایر موتورهای جستجو کمک می گیرد و به برند و محصول شما خواهد رسید. بنابراین یا باید به دنبال راهکارهای تقلب نروید و یا نسبت به اجرای روشها اطمینان کامل داشته باشید. باید این نکته را در نظر بگیرید، تا زمانی که فعالیتهای رقبای خود را بررسی نکنید، نمیتونید از جزئیات بازار کار خود سر در بیارید! 4. پس از تحلیل و بررسی سایت و کلمات کلیدی شما و رقبای شما، بر اساس فعالیت هایی که باید انجام شود، مدت زمان انجام کار، قیمت خدمات سئو و نحوه ارائه آن تعیین خواهد گردید. یکیاز مهمترین دلایلی که باید به فکر با صرفه سازی تارنما مان باشیم صرفه جویی در هزینه تبلیغات است . این شخص با تکیه بر سابقه و دانش خود دقیقاً می داند که بر اساس اهداف نهایی که مدیر سایت مشخص می کند چه استراتژی باید تدوین شود و از چه مسیری و با چه ابزارهایی می توان آن استراتژی را عملی کرد و سایت را به اهداف مشخص شده رساند.

مشاوره رایگان سئو

توسط خدمات مشاوره تلفنی و ساعتی سئو، یک ساعت مشاوره از طریق مکالمه تلفنی انجام خواهد شد.

پس از ثبت درخواست مشاوره ساعتی سئو، تمامی سوالاتی رو که قصد دریافت مشاوره برای اون ها دارید، می تونید از طریق پنل مشتریان و ارسال تیکت ارسال کنید و منتظر تعیین زمان مشاوره بمونید. در طی مشاوره، حول سوالات موردنظر شما، مشاوره های لازم به شما داده خواهد شد. البته در صورت وجود زمان کافی و آزاد در جلسه مشاوره، امکان طرح پرسش های دیگه هم میسر هست.

مشاوره سئو تصویری (ویدیو کال)

در صورتی که پیش از مشاوره، نیازمند به بررسی و تحلیل وب سایت خودتون هستید، می تونید سرویس مربوطه رو هم به همراه سرویس مشاوره درخواست بدید.

این نتیجه که بصورت درصد نمایش داده میشود در بسیاری از موارد موجب گمراهی افراد میگردد و تصور میکنند که سایت آنها در وضعیت مناسبی از نظر سئو قرار گرفته است. سئو بهترین وسیله برای تبلیغات است. در واقع این الگوریتم تاثیر مستقیمی در نتایج رتبه بندی ندارد و صرفا عباراتی را که کاربر جستجو کرده بررسی می کند و بر اساس خواسته های کاربر سعی میکند بهترین نتیجه را نمایش دهد. دامین اتوریتی را میتوان توسط این ابزار در سایت موز بررسی کرد. مثلا اگر در جستجوی یک عبارت 100 بار کلیک شده باشد و 5 بار از این 100 کلیک بر روی سایت شما صورت گرفته باشد CTR شما 5% محاسبه میشود. مثلا در اینجا که عبارت آموزش سئو به همین صفحه لینک شده است، عبارت “آموزش سئو” یک انکور تکست می باشد. ما در این مقاله رایان طرح برای مشاوره سئو به شما پیشنهاد می کنیم. تجربیات این سالها به ما آموخته که خود شما بهترین شخص برای انجام سئو سایت و تهیه محتوای باکیفیت هستید، اگر راهنما و مشاور توانمندی را در کنار خود داشته باشید.

مشاوره حرفه ای سئو

مهمترین ویژگی این ابزار در بخش خزش منابع سایت است که قادر است ریز و درشت هر سایت را استخراج کرده و اقدام به فهرست های متنوعی از خطاها و هشدارهای قابل رفع در بخش سئو درون صفحه یا سئو بیرون صفحه و لینک سازی سایت کند. سئو سایت یعنی بهینه سازی و رفع مشکلات سایت به همراه محتوای خوب در خصوص کلمه کلیدی که جستجو میشود و همچنین داشتن رتبه خوب صفحه مربوطه با داشتن بک لینک های موثر و مرتبط با حوزه کاری شما. دوستان ما در بخش مشاوره سئو آماده هستند تا مشکلات شما را رفع کنند یا به سوالات شما پاسخ دهند. هزینه سئو خارجی سایت وابسته به تعداد بک لینک ها، کیفیت بک لینک ها و میزان فعالیت سایت در شبکه های اجتماعی است. هزینه مشاوره سئو برای کسب و کارهای مختلف می تواند متفاوت باشد، اما با توجه به شرایط ویژه کشور تصمیم به ارائه مشاوره سئو با نرخ ثابت گرفتم.

اطلاعات بیشتر:

  • https://clutch.co/seo-firms/consultants
  • https://neshoonet.ir/seo-consulting/
  • https://www.popwebdesign.net/seo-consulting.html
نمایش بیشتر