اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

4 تا از جذاب ترین سریال های تینیجری که حتما باید ببینید

سریال هایی با موضوع و مخاطبان نوجوان که اکثرا با داستان های ماجراجویی و پر هیجان همراه هستند و سال هاست که این نوع سریال ها با امتیازهای بالا و مخاطبان گسترده خود را در لیست اخبار قرار داده اند. در این سال ها حتی توانستند به لیست سریال های برتر imdb هم راه پیدا کنند و همین معروفیت و محبوبیت باعث شده سریال های آن ها پشت سرهم و بصورت مداوم تمدید شوند.

  1. ریوردیل Riverdale

سریالی آمریکایی که از شبکه سی دابلیو پخش آن آغاز شد و داستان آن در مورد یک پسر جوان به نام آرچی و دوستانش است که در شهری به نام “ریوردیل” زندگی میکنند. برای این سریال ابتدا بازیگران تازه کاری انتخاب شد و توانستند به واسطه این سریال شهرت جهانی کسب کنند سریال ریوردیل که قرار بود ابتدا توسط شبکه FOX پخش شود اما به دلایلی پروژه را رها کرد و این پروژه به شبکه The CW رسید.

ایران |خون آشام |داستان

این سریال دارای دو اسپین آف به نام های ماجراجویی های هیجان انگیز سابرینا و کتی کین می باشد. در سریال ریوردیل کی جی آپا ، لیلی راینهارت ، کامیلا مندس ، مادلین پچ، ونسا مورگن، کیسی کات، اشلی مورای، ماریسول نیکولز ، میدشن ایمیک ، لوک پری و … به هنرمندی پرداخته اند.

  1. تین ولف Teen Wolf

تین ولف یا گرگینه جوان که با این اسم نیز در ایران شناخته شده است توسط جف دیویس برای شبکه MTV  ساخته شده است. اکثر بازیگرای اصلی سریال تین ولف را افراد جوان تشکیل داده است و به همین دلیل میشود از آن به یک سریال تمام تینیجری یاد کرد سریالی که در آن تایلر پوزی ، کریستال رید ، دیلن اوبرایان ، تایلر هوچلین ، هالند رودن ، کالتن هاینز ، شلی هنیگ ، آردن چو ، دیلان اسپریبری ، لیندن اشبی ، جی آر بورن و … به هنرمندی پرداخته اند. این سریال در سایت imdb توانسته است امتیاز 6.7 از 132 هزار رای را بدست آورد. از سریال هایی با ژانر مشابه که از رقیبان یکدیگر در زمان پخش بودند میشود به سریال خاطرات یک خون آشام و اصیل ها اشاره کرد.

  1. ماجراجویی های هیجان انگیز سابرینا Chilling Adventures of Sabrina

سریالی آمریکایی در ژانر ترسناک ماورایی که توسط روبرتو آگیری- ساکازا در قالب 4 فصل برای شبکه نتفلیکس ساخته شده است. پخش این سریال از تاریخ 26 اکتبر 2018 آغاز شد و در تاریخ 31 دسامبر 2020 به پایان رسید. سریال ماجراجویی های هیجان انگیز سابرینا براساس کتاب‌ های کامیک گرافیکی به همین نام تولید شده و قرار است به منشا شخصیت سابرینا بپردازد و تمرکز آن روی دوره تیره و تاریک نوجوانی این شخصیت خواهد بود.

  1. میراث Legacie

سریالی آمریکایی در ژانر ماجراجویی و علمی تخیلی به کارگردانی جولی پلک می باشد که اولین قسمت آن در 25 اکتبر 2018 از شبکه سی دابلیو آمریکا پخش شد. سریال میراث اسپین اف سریال اصیل ها و خاطرات یک خون آشام می باشد. در این سریال دنیل رز راسل در نقش هوپ مایکلسون ، آریا شاه قاسمی در نقش لندن کربی ، کیلی برایانت در نقش جوزی سالتزمن ، جنی بوید در نقش لیزی سالتزمن ، پیتون الکس اسمیت در نقش رافائل وایت به بازیگری پرداخته اند.

ایران |خون آشام |داستان

داستان درباره دختر کلاوس مایکلسون یعنی هوپ ۱۷ ساله، دو قلوهای الارک سالتزمن یعنی لیزی و جوزی و دیگر نوجوان ها در غیر عادی ترین شرایط ممکن طوری بزرگ شده اند که بر خلاف انگیزه های درونی خبیث خو، بهترین و پاک ترین افراد باشند. آیا این جادوگرها، خون آشام ها و گرگینه ها، قهرمان هایی که قصد دارند خواهند بود؟ یا اینکه به همان قاتلان ذاتی و بالفطره متولد شده تبدیل می شوند؟

در این پست سعی کردیم سریال ها را جوری معرفی کنیم که باعث نشود داستان و نکات کلیدی آن ها نمایان شود و از هیجان دیدن آن برای شما کم شود. جوری سریال ها معرفی شده اند که کاربرانی که تا حالا موفق به دیدن سریال ها نشده اند بتوانند سریال ها را بدون کم شدن هیجان و لو رفتن داستان به تماشای آن ها بپردازند.

نمایش بیشتر