اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

بهترین سایت های خرید ویو اینستاگرام

بهترین سایت های خرید ویو (بازدید) اینستاگرام را به شما معرفی میکنیم. به شما میگوییم از کجا ویو IGTV، ویو Reels، ویو ویدیو و بازدید استوری خریداری کنید. تمامی وبسایت های موجود در این مقاله به صورت تجربی مورد بررسی قرار گرفته و خدمات فروش ویو آنها با یکدیگر مقایسه شده است و از نظرات کاربران نیز استفاده شده است.

فاکتورهای مختلفی برای رتبه بندی بهترین سایت خرید ویو استفاده شده است. شماری از این فاکتورها:

 1. سرعت ارسال ویو
 2. کیفیت و بازخورد ویو دریافتی
 3. میزان ریزش ویو خریداری شده
 4. قیمت ویو
 5. و …

مورد سنجش قرار گرفته است.

افزایش ویو اینستاگرام بهترین راه برای ورود به اکسپلور و دریافت بازدید بیشتر و فروش میباشد. الگوریتم های اینستاگرام 3 فاکتور اساسی لایک، ویو و کامنت را بیشتر از دیگر موارد مانند سیو و شیر پست با اهمیت میشمارد. یکی از سریع ترین راه های افزایش ویو اینستاگرام خرید ویو اینستاگرام است.

بهترین سایت های خرید ویو اینستاگرام

بهترین سایت های خرید ویو اینستاگرام

در زیر لیست بهترین سایت های خرید ویو اینستاگرام را به ترتیب به شما معرفی میکنیم:

پنلدار

پنلدار بدون شک بهترین سایت خرید ویو اینستاگرام میباشد. برای خرید ویو IGTV، خرید ویو Reels، خرید ویو ویدیو و خرید بازدید استوری میتوانید از صفحه خرید ویو اینستاگرام پنلدار دیدن فرمایید.

مزایای خرید ویو از پنلدار:

قیمت بسیار رقابتی و مناسب: به عبارتی میتوان پنلدار را ارزان ترین پنل ویو اینستاگرام ایران دانست.

سرعت ارائه خدمات: دریافت ویو خریداری شده پس از مدت کوتاهی (حدودا 10 دقیقه) به اکانت شما وارد میشود.

کیفیت ویو دریافتی: ویو خوب ویویی است که باعث ورود به اکسپلور شود. کیفیت ویو های پنلدار اینگونه میباشد.

سهولت در خرید ویو اینستاگرام: فقط با وارد کردن آدرس پست خود(یا آیجی تیوی یا ریلز یا استوری) و تعداد ویو مورد نیاز، وجه را پرداخت و ویو ها را دریافت کنید.

پشتیبانی پس از فروش: پشتیبانی پنلدار در تلگرام و وبسایت و واتساپ کاملا پاسخگو میباشد.

ضمانت بازگشت وجه: کمتر وبسایتی ضمانت بازگشت وجه را روی سرویس های خود اعمال میکند.

جبران ریزش: پنلدار جبران ریزش روی برخی پنل های خود را با عنوا “هدیه” جبران میکند.

همچنین پنلدار دارای تعدادی سرویس رایگان برای تست کیفیت میباشد.

5 سال سابقه فعالیت تخصصی و کسب اعتبار در زمینه فروش خدمات اینستاگرام و مزایای بالا، پنلدار را در صدر جدول بهترین سایت های خرید ویو اینستاگرام قرار میدهد.

مای ممبر

پنل ویو مای ممبر هم جزو پنل های با کیفیت خرید ویو اینستاگرام میباشد

خرید ویو اینستاگرام مای ممبر

فالونیک

سایت فالونیک از دیگر وبسایت های مطرح در زمینه فروش ویو اینستاگرام میباشد.

خرید ویو اینستاگرام فالونیک

دیجی فالوور

دیجی فالوور از وبسایت های معتبر در زمینه فروش خدمات اینستاگرام و ویو میباشد

خرید ویو اینستاگرام دیجی فالوور

خرید فالوور اینستاگرام

سایت خرید فالوور اینستاگرام یکی دیگر از سایت های شناخته شده در زمینه فروش ویو اینستاگرام میباشد

خرید ویو اینستاگرام خرید فالوور اینستاگرام

روش های دیگری بجز خرید ویو اینستاگرام برای افزایش ویو اینستاگرام رایگان وجود دارد که به آنها اشاره میکنیم.

روش های افزایش رایگان ویو استوری اینستاگرام:

 • تگ کردن موقعیت مکانی در استوری ها
 • از هشتگ ها استفاده کنید
 • از محتوای مرتبط با موضوع پیج خود در استوری استفاده کنید
 • از استوری های از نظر سنجی استفاده کنید
 • از ریلرزها در استوری های خود استفاده کنید

روش های افزایش رایگان ویو پست اینستاگرام:

 • پست گذاری مرتب در اینستاگرام
 • برنامه ریزی برای انتشار پست ها در اینستاگرام
 • عمل کردن خلاقانه برای انتشار پست ها در اینستاگرام

دیگر روش های افزایش رایگان ویو اینستاگرام:

انتخاب زمان مناسب برای انتشار پست

براساس نتایج تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده است. ساعت هفت تا نه صبح زمان خوبی برای منتشر کردن پست‌های اینستاگرامی است؛ زیرا بسیاریاز افراد عادت دارند تا پس از بیدار شدن گوشی خود را چک کنند.

همچنین ساعات بین پنج تا هفت بعداز ظهر نیز به دلیلی تعطیلی ادارات و مدارس می‌تواند بهترین زمان را انتشار پست باشد؛ زیرا بسیاری از افراد در منزل و مشغول استراحت هستند.

همچنین اگر صفحه اینستاگرامی شما بیزینسی است، به کمک insight که یکی از قابلیت‌هایی است که اینستاگرام در اختیار پیج‌های بیزینسی قرار داده،می‌توانیدساعت و روزهای پربازدید پیج‌تان را شناسایی کنید و بر آن مبنا پست‌های‌تان را انتشار دهید.

افزایش ویو اینستاگرام با استفاده از هشتگ‌ها

 هشتگ‌ها برچسب‌هایی هستند که شما می‌توانید برای دسته‌بندی پست‌هایتان از آن‌ها استفاده کنید. زمانی که یک هشتگ توسط کاربران اینستاگرام سرچ می‌شوند، آن‌هامی‌توانند تمام پست‌هایی که ازدرآن‌ها از این هشتگ استفاده‌شده است را ببینند

به همین دلیل است که ما توصیه می‌کنیم همیشه هشتگ‌های متناسب با موضوع پست‌هایی که منتشر می‌کنید را پیدا کنید تا بتوانید ازآن‌ها برای بیشتر دیده شدن پست‌های پیجتان استفاده کنید.

نکته دیگری که باید در مورد استفاده از هشتگ‌ها بدانید این است که اینستاگرام پست‌هایی که از هشتگ‌های نامرتبط با موضوع پست استفاده کرده‌اند را ازلیست دسته‌بندی هشتگ‌ها حذف می‌کند. در واقع اینستاگرام تلاش می‌کند تا با این کار بتوانید تجربه بهتری از جستجوی هشتگ‌ها را برای کاربران اینستاگرام به وجود بیاورد.

انتشار محتوای ویدئویی برای افزایش ویو اینستاگرام

 ویدئوها در اینستاگرام تأثیرگذارتر هستند. اگر دارای پیج اینستاگرامی هستید احتمالاًتاکنون مشاهده کرده‌اید که ویدئوها ویو و کامنت بیشتری می‌گیرند؛

البته معمولاً تعداد لایک‌های عکس‌هایی که در اینستاگرام منتشر می‌شود بیشتر از ویدئو است با این حال فالوورهای شما برای دیدن یک ویدئوی کوتاه هم باید حداقل یک دقیقه زمان صرف کنند

به همین دلیل این مسئله می‌تواند تا حدود زیادی نشان‌دهنده اهمیت انتشار ویدئو باشد،زیرا زمانی که فالوورهای شما برای پست‌های‌تان کامنت می‌گذارند، اینستاگرام متوجه می‌شود که پست ویدئویی منتشر شده در پیج‌تان برای افراد زیادی جذاب بوده است؛بنابرایناحتمال نمایش دادن آن در اکسپلوور اینستاگرام نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

استوری اینستاگرام بهترین برای افزایش ویو 

 برخی از پیج‌های اینستاگرامی به انتشار استوری اهمیت زیادی نمی‌دهند در صورتی که استوری‌ها قابلیت‌های زیادی دارند. به عنوان مثال شما می‌توانید در استوری‌ها از هشتگ‌ها استفاده کنید یا لینک یک وب‌سایت را در آن قرار بدهید.

استوری‌هابه شما در برقراری ارتباط صمیمانه‌تر با فالوورهایتان کمک می‌کنند زیرا شما می‌توانید هر چیزی را در استوری‌ها با فالوورهایتان به اشتراک بگذارید البته استوری‌ها پس از بیست و چهار ساعت به صورت خودکار حذف می‌شوند مگر این که شما آن‌ها را در پیجتان هایلایت کنید.

 با هایلایت کردن استوری‌ها، فالوورهایتان می‌توانند در هر زمانی به استوری‌های شما دسترسی داشته باشند.

قرار دادن لینک پیج اینستاگرام در سایر شبکه‌های اجتماعی

 برخی ازافراد ممکن است در شبکه‌های اجتماعی دیگری مانند توییتر، فیس بوک و… دنبال کنندگان زیادی داشته باشند. اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید می‌توانید با گذاشتن لینک پیچ اینستاگرامتان در سایر شبکه‌های اجتماعی، فالوورهایتان را به پیجتان هدایت کنید.

با این کار افرادی که علاقه‌مند به فعالیت‌های شما هستند می‌توانند راحت‌تر پیجتان را در اینستاگرام پیدا کنند؛ اما اگر به تازگی فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مختلف را شروع کرده‌اید این کار ممکن است به شما کمک چندانی برای جذب فالوور نکند.

افزایش ویو اینستاگرام با تولید محتوای مناسب

محتوای مناسب و کاربردی، تأثیرکاملاً مستقیم بر روی افزایش ویو پست دارد. حال باید در نظرداشته باشد که کاربران و فالوورهای پیجتان از شما چه انتظاراتی دارند؛

اگر در زمینه خاصی فعالیت دارید،سعی کنید محتوای جدید و با کیفیتی در حیطه کاری و نوع خدمات خود به اشتراک بگذارید تا کاربران در انتظار پستهای جدید شما باشند

در کنار خرید ویو اینستاگرام باید تولید محتوای مناسب و با کیفیت هم داشته باشید تا سریع‌تر موفق شوید.

تگ کردن جهت افزایش ویو اینستاگرام

یکی دیگر از روشهای افزایش بازدید پستهای پیج، تگ شدن پیج شما توسط دیگر کاربران است. با استفاده از این روش کاربردی می‌توانید هم  افزایش تعداد فالوورهای پیج را انجام دهید و همچنین تعداد ویو پست و استوری پیجتان هم بالا خواهد رفت.

نمایش بیشتر