اخبار همه جانبهکسب و کار ایرانی

دلایل اصلی عدم رشد در اینستاگرام

در این مقاله به بررسی برخی از عوامل بازدارنده رشد صفحه اینستاگرام می‌پردازیم، کاربردی‌ترین توضیحات را برای مخاطبین عزیز ارائه می‌دهیم تا پایان این مقاله کوتاه با دیجی فالوور همراه باشید.

انتظار |اینستاگرام |ربات
خرید فالوور فوری

عدم تداوم

یکی از مسائل اصلی موفقیت در هر زمینه‌ای اصرار و ادامه دادن در مسیر و مشکل خاصی است و همین امر در مورد اینستاگرام نیز صدق می‌کند، رشد و موفقیت ارگانیک را ادامه می‌دهد، به‌اندازه کافی بانظم و ترتیب خاص و مستمر. محتوا ایجاد کنید.

تعامل

اینستاگرام یک زیرساخت تعاملی و دوطرفه است، به این معنی که پاسخ ندادن به نظرات و دایرکت ها جالب نیست، اگر به‌درستی با کاربر تعامل نداشته باشید، موفق نخواهید شد. به یاد داشته باشید که کاربران باید شخصاً شمارا دوست داشته باشند. تا زمانی که برای مخاطبان خود ارزش قائل باشید، کاربر نیز برای شما ارزش قائل است و این تعامل دوطرفه به رشد صفحه شما کمک می‌کند.

رفتار ربات گونه

برای موفقیت در اینستاگرام لازم نیست به دنبال میانبر باشید. هر رفتار ربات به‌راحتی در اینستاگرام قابل‌تشخیص است و مانع رشد صفحه شما می‌شود. به‌عنوان مثال، اگر برای جذب فالوور به صفحات دیگر یک کامنت تکراری بگذارید، صفحه شما شبیه یک ربات می‌شود و شب‌ها بیشتر از اینستاگرام استفاده می‌کنند و به محتوای شما واکنش نشان می‌دهند.

کیفیت نامناسب محتوا

به یاد داشته باشید که همیشه نیاز به نشان دادن کار خوب دارید، یعنی اگر محتوای خوبی دارید، اما عکس و فیلم باکیفیتی وجود ندارد، پس انتظار رشد خوبی نداشته باشید. فیلم‌ها و عکس‌های باکیفیت لزوماً به معنای وجود تجهیزات حرفه‌ای نیست، گاهی اوقات می‌توان با استفاده از اپلیکیشن های موبایل محتوای باکیفیت ایجاد کرد.

فقط یاد بگیرید که چگونه از برنامه‌ها استفاده کنید و با ایده‌های خلاقانه جدید محتوای خوب ایجاد کنید.

انتظار |اینستاگرام |ربات
خرید فالوور اینستاگرام

راه نامعلوم

شلوغی یعنی هر بار جهت خود را تغییر دهید و هر بار در مسیری جدید حرکت کنید مثلاً هر صفحه‌ای که به موضوع خاصی اشاره می‌کند را کپی می‌کنید و در صفحه خود پیاده می‌کنید و از مسیر خود منحرف می‌شوید. یک ساختار و مسیر واضح برای صفحه خود ایجاد کنید و تحت هیچ شرایطی از این شاخه به آن شعبه دیگر حرکت نکنید.

نمایش بیشتر