اخبار سلامتکسب و کار ایرانی

بررسی قهوه گانودرما برای چاقی

این قارچ معمولاً برای بهبود متابولیسم، تسهیل جذب و هضم و کنترل اشتها به قهوه اضافه می شود. قارچ گانودرما می تواند در بهبود سلامت انسان در بسیاری از اختلالات و بیماری ها موثر باشد. علاوه بر بیماری های جسمی، بسیاری از فشارهای روحی مانند بی خوابی، استرس و اضطراب را نیز می توان با قهوه گانودرما درمان کرد. از آنجایی که چاقی و ضعف علاوه بر اختلالات گوارشی تا حدودی به عملکرد سیستم عصبی و میزان استرس افراد مرتبط است، با این اوصاف می توان از قارچ گانودرما برای کاهش وزن و افزایش وزن منطقی و بی خطر استفاده کرد.

آیا گانودرما برای چاقی یا کاهش وزن موثر است؟

توجه داشته باشید که زمان مصرف قهوه می تواند به طور قابل توجهی بر کنترل اشتهای شما تأثیر بگذارد یا اشتهای شما را افزایش دهد. اگر می خواهید چاق شوید باید این قهوه را بعد از وعده های غذایی اصلی بنوشید. اگر قصد کاهش وزن با کمک قهوه گانودرما را دارید، باید نیم ساعت قبل از صبحانه و ساعت 18 هر روز یک فنجان غلیظ از این قهوه بنوشید تا کالری دریافتی در وعده های غذایی اصلی کاهش یابد.

به طور کلی می توانید کالری دریافتی از این قهوه را با افزودن شکر و خامه افزایش دهید یا این نوشیدنی خوشمزه را بدون هیچ گونه افزودنی و کالری اضافی برای کاهش وزن مصرف کنید.همیشه در نظر داشته باشید که دقت روش صحیح مصرف قهوه گانودرما بر زمان اثرگذاری و سرعت رسیدن به نتایج دلخواه تاثیر می گذارد.

بررسی قهوه گانودرما برای چاقی

قهوه گانودرما در بدن چه می کند؟

قهوه گانودرما به دلیل خواص و مشخصات سلامتی قارچ گانودرما تاثیر بسیار مثبتی بر سلامت و اندام های مختلف بدن دارد. در مجموع اثرات آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی این قارچ بر بدن می تواند در بهبود عملکرد سیستم گردش خون و تنفس موثر باشد. همچنین می توانید با کمک این قهوه میزان کلسترول، فشار خون و قند خون خود را تنظیم و کنترل کنید.

اگر به دنبال نوشیدنی طبیعی هستید که هیچ عارضه ای نداشته باشد و مانند سایر داروها نیازی به مصرف مکرر و مداوم نداشته باشد، حتماً به شما توصیه می کنیم برای محافظت از بدن در برابر هرگونه انگل، باکتری، قهوه گانودرما را یک بار تهیه و مصرف کنید. پاکسازی قارچ ها و ویروس ها. این قهوه با تصفیه خون و کبد می تواند عملکرد پانکراس، کبد و کیسه صفرا را نیز بهبود بخشد.

کدام قهوه گانودرما خواص بیشتری دارد؟

به طور کلی قهوه گانودرما انواع مختلفی دارد. اگر می خواهید وزن اضافه کنید یا اثرات منفی داروهایی را که برای بیماری های مختلف مصرف می کنید کاهش دهید، شکلات داغ گانودرما که یک نوشیدنی کم کافئین با طعم کاکائو است، ممکن است بهترین گزینه باشد.اما اگر به دنبال نوشیدنی هایی با درصد کافئین بالا هستید که بتواند انرژی و متابولیسم شما را افزایش دهد، می توانید از قهوه سوپریم گانودرما استفاده کنید.

فواید قارچ گانودرما در درمان چاقی

تحقیقات نشان می دهد که مصرف مکمل قارچ گانودرما کمک زیادی به درمان چاقی می کند. قارچ گانودرما باکتری های روده را که در دستگاه گوارش ما زندگی می کنند هدف قرار می دهد. بنابراین به راحتی می توانند در کاهش وزن بسیار موثر باشند. تاثیر مصرف قارچ گانودرما و کاهش وزن و در درمان چاقی این است که قارچ گانودرما باکتری های موجود در روده را که در دستگاه گوارش وجود دارد تغییر می دهد و به این ترتیب قارچ گانودرما به راحتی می تواند ما را در درمان چاقی یاری کند.

این روزها باکتری های روده بسیار رایج هستند، بنابراین اصطلاحات (پروبیوتیک) و (پری بیوتیک) را در رابطه با غذا و رژیم غذایی زیاد شنیده اید. قارچ گانودرما به عنوان یک پری بیوتیک عمل می کند. یکی از فواید قارچ گانودرما این است که مصرف آن بر تجمع میکروب های معده تاثیر می گذارد و در نهایت به کاهش وزن شما کمک می کند.

فواید قارچ گانودرما در درمان چاقی چگونه است

در مطالعه‌ای که روی موش‌ها انجام شد، موش‌ها به دو گروه تقسیم شدند، یک گروه از موش‌ها غذاهای پرچرب و گروه دیگر غذاهای پرچرب همراه با عصاره قارچ گانودرما مصرف کردند.موش‌هایی که فقط از رژیم غذایی پرچرب تغذیه می‌کردند وزن بدن و کبد را به‌طور قابل‌توجهی افزایش دادند. موش هایی که رژیم غذایی پرچرب با عصاره قارچ گانودرما مصرف می کردند، واکنش کاملا متفاوتی داشتند. این موش ها کاهش وزن بدن خود را مشاهده کردند، این کاهش در منابع چربی موش ها ثبت شد، همچنین کاهش قابل توجهی در اندازه سلول های چربی این موش ها که ذخیره چربی هستند مشاهده شد.

مصرف قارچ گانودرما تورم را کاهش می دهد و میزان باکتری های خوب روده را افزایش می دهد و در نتیجه می تواند تاثیر قابل توجهی در درمان چاقی داشته باشد. مهمتر از همه، ارتباط ثابت شده بین باکتری های بد در روده و چاقی وجود دارد. اگر نمی خواهید قارچ گانودرما را به شکل خالص آن مصرف کنید، می توانید از خواص قهوه گانودرما برای کاهش وزن بهره ببرید.

قارچ گانودرما یک مکمل قدرتمند است، فواید قارچ گانودرما برای سلامت عمومی بدن بسیار زیاد است. اگر به دنبال راه حلی مناسب و ایده آل برای کاهش وزن اضافی هستید، قارچ گانودرما مکمل خوبی برای افزودن به رژیم غذایی شماست.همین امروز مصرف قارچ گانودرما را امتحان کنید و آن را بخرید، با استفاده از قارچ گانودرما می توانید وزن خود را کاملا هوشمندانه و سالم کنترل کنید. درست است که مصرف قارچ گانودرما به روشی کاملاً سالم منجر به کاهش وزن می شود، اما توصیه می کنیم قبل از شروع مصرف قارچ گانودرما با پزشک خود مشورت کنید تا از بروز عوارض جانبی جلوگیری کنید.

سخن آخر

پس از اینکه با تاثیر قهوه گانودرما دکتر بیز در کاهش وزن و افزایش وزن آشنا شدید، باید بدانید که امروزه انواع قهوه با گانودرما غنی می شود. شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود از طعم های مختلف این قهوه ها استفاده کنید.

نمایش بیشتر